Moderátorka Nikola Čechová má Covid-19. Virus po prvních příznacích několik dní roznášela

Česká moderátorka a youtuberka Nikola Čechová rozšířila řady známých osobností, které se nakazily koronavirem a rozhodly se o tom promluvit. Už dříve tak učinili například Libor Bouček, Václav Kopta nebo Petr Čtvrtníček.

Shopaholic Nicol prozradila, že se s koronavirem necítí vůbec dobře, byť naštěstí nepatří do skupiny lidí, které by měly vážný průběh. Ale i tak je covid více než nepříjemný a nikomu by ho nepřála.

Bolest hlavy podcenila

Začalo mi být divně ve středu, ale tak, že mě bolela hlava, což u mě není nic výjimečného, protože mě hlava bolí každou chvíli,” svěřila se na svém instagramovém profilu Nikola Čechová. V té chvíli ji zřejmě nenapadlo, že by mohlo mít koronavirus. Jenže právě to se ukázalo být velmi ošidným. Následujících několik dní totiž virus nevědomky roznášela a mohla někoho nakazit.

Neměla jsem teplotu, kašel nic. Divný to začalo bejt až v sobotu, kdy jsem ztratila chuť. Absolutně jsem necítila, voňavku ani jídlo,” prozradila dále Shopaholic Nicol. To už jí začalo být jasné, že se patrně koronavirem nakazila. “Začala jsem panikařit, ani ne tak kvůli sobě, ale proto, že jsem ve čtvrtek viděla svoje rodiče.

Zahrála si na hygienu

Následně si Nikola Čechová urychleně našla odběrové místo, kde jí v sobotu ráno provedli test a večer už se dozvěděla výsledek. Byl pozitivní. “Pak jsem dělala to, co dělá hygiena. Dala jsem vědět všem lidem. Naštěstí jich nebylo tolik, protože v tomhle jsem hrozná poctivka a nosím pořád respirátory,” vysvětlila Nikola.

Jenže si s hrůzou uvědomila, že roušky a respirátory nenosila ve chvílích, kdy byla s rodinou a kamarády. Považuje to za paradoxní, protože tyto jsou jí nejbližší. “Mám ale velký štěstí, že nikdo z nich pozitivní nebyl.

Foto: Facebook N. Čechová

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments