Přešťastná Vendula Pizingerová ukázala světu svého syna hned po porodu

Jedno je jisté: novopečená maminka Vendula Pizingerová nebude patřit mezi tu skupinu matek, která se snaží chránit soukromí svých malých dětí. Svůj ostře sledovaný porod sdílela okamžitě na sociálních sítích a světu neváhala ukázat ani svého malého kojence, kterak ho láskyplně svírá v náručí ještě na nemocničním lůžku.

S tatínkem má společné jméno i narozeniny

Malý chlapec dostal tradiční české jméno Josef. Stejně se ostatně jmenuje jeho tatínek. Tím přitom spojitosti nekončí. Malý Josífek bude mít narozeniny ve stejný den jako jeho táta. Ten v den narození svého syna oslavil 33. narozeniny. Od jeho manželky už ho tak oficiálně dělí pouhých 15 let.

Děkujeme a zdravíme. Okolo mě na Jipu samý mikro kluci taky a jejich dojaté maminky. Těm, kdož se včera opili na naše zdraví, přeju, ať je nebolí hlava,” napsala na svůj Instagram spokojená maminka. Ta pochopitelně poděkovala také lékařům z porodnice u Apolináře a svému manželovi za podporu.

Vendula se už dříve svěřila, že by si přála dceru, zatímco její manžel si vysnil syna. Přání se tak splnilo Josefovi, ale podle výrazu šťastné maminky se rozhodně nezdá, že by byla zklamaná.

Čtěte také: Patricie Pagáčová se naštvala na své fanoušky kvůli otázkám na těhotenství. Na něco takového se ženy neptá, poučila je

Vendula Pizingerová se svým mladším manželem vychovává už patnáctiletého Jakuba. Jeho otcem je hudební skladatel Karel Svoboda, který spáchal sebevraždu. Trpěl depresemi, mimo jiné proto, že na leukémii zemřela jeho prvorozená dcera Klára, kterou měl také s Vendulou.

Čtěte také: Eva Burešová ze Slunečné pod palbou kritiky. Její fanoušci nechápou, jak se stíhá starat o syna

Foto: Instagram V. Pizingerové

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments