Skoro se nesprchuji, myji si jen podpaží a rozkrok, přiznal Ashton Kutcher. Jeho manželka Mila Kunis je na tom podobně

Hvězdný herecký pár Ashton Kutcher a Mila Kunis šokoval veřejnost svým přístupem k hygieně. Herec se přiznal k tomu, že se téměř nikdy nesprchuje. Oba potom potvrdili, že ve své domácnosti téměř nepoužívají mýdlo.

Mýdlo zbaví pokožku přirozené ochrany. Každý den si omývám podpaží a rozkrok. Nikdy nic jiného. Občas si opláchnu obličej po sportu, abych z něj dostal pot,” svěřil se herec v podcastu Armchair Expert.

Jeho manželka Mila Kunis jeho odpor ke sprchování sdílí. “Dvakrát denně si opláchnu obličej. Vyrůstala jsem na Ukrajině, kde jsme neměli horkou vodu. Nikdy jsem se moc nesprchovala,” přiznala herečka s ukrajinským původem.

Jeden z nejbohatších hollywooských párů si vystačí bez sprchy. / Foto: Shutterstock

Proto příliš nepřekvapí, že podobné podmínky mají nastavené i obě děti slavných herců. “Když to byla ještě miminka, nikdy jsem je nekoupala. Teď, když jsou starší, máme v tom vlastní systém. Myjeme děti jen tehdy, když jsou viditelně špinavé. Jinak to nemá smysl,” svěřila se Mila Kunis.

Oba herci patří k nejbohatším v Hollywoodu. Ashton Kutcher, který má české kořeny, vydělal nejen herectvím, ale také coby úspěšný startupový investor. Jeho majetek je odhadován na pět miliard korun. Přibližně miliardu a půl si potom filmy a seriály vydělala Mila Kunis.

Hvězdný pár už se před časem rozhodl, že nebude své děti rozmazlovat. Proto také nedostávají žádné vánoční dárky. Nemohou se těšit ani na pohádkové bohatství. Herci totiž chtějí značnou část svého jmění použít na charitativní účely.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
3 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments