Slavné ženy s nejhoršími účesy. Ani celebrity nejsou neomylné, ba právě naopak

Slavné osobnosti obvykle obdivujeme mimo jiné proto, jak skvěle vypadají. Sledujeme, jaké nosí účesy a mnozí je potom napodobují. Ne vždy se to ale podaří. Některé celebrity chtějí prostě šokovat, a tak si na hlavě vytvoří kreace, které stoprocentně nenechají nikoho chladným. Jindy ale chtějí třeba jen vyzkoušet něco nového a ono se to nepodaří. I tak ale musí předstoupit před davy, přestože dobře ví, že jejich skvěle placený kadeřník neodvedl zrovna nejlepší výkon.

Faktem ale také je, že málokterá celebrita zůstává u jednoho účesu. Ve skutečnosti je zvykem, že je velmi často střídají. A tak berte tento výběr s rezervou, protože jde o účes v určitém okamžiku a daná celebrita teď už zřejmě vypadá zase trochu jinak.

Natalie Dormer

Krásná herečka, kterou známe třeba ze Hry o trůny, podstoupila takzvaný “undercut” a nechala si vyholit část hlavy. Tato image k této éterické ženě však vůbec nesedí. Také se tohoto účesu zbavila hned poté, co dotočila snímek Hunger Games. Síla vzdoru, pro který se takto upravila.

Natalie Dormer / Foto: Shutterstock

Pamela Anderson

Slavná hrdinka Pobřežní hlídky s účesy ráda experimentuje, ale s přibývajícími léty by měla být stále opatrnější. Jednu dobu vyzkoušela i kratší sestřih, který jí ale vůbec neseděl. Lehce rozcuchaná vypadala naopak jako nějaká teta, což by tato vyhlášená kráska jistě nerada slyšela. V žádném případě by se neměla vzdávat svých dlouhých kadeří.

Pamela Anderson / Foto: Shutterstock

Kaley Cuoco

Herečka, která se proslavila v Teorii velkého třesku, je rozhodně velmi sympatická a pohledná. Měla by si však zapsat za uši, že ofina jí příliš nesluší. V některých případech pak vypadá, jakoby na sobě měla helmu.

Kaley Cuoco / Foto: Shutterstock

Kristen Stewart

Tato talentovaná herečka se obecnému pohledu na celebrity přeci jen vymyká. Zatímco ostatní občas ulétnou a svůj účes zrovna netrefí, Kristen Stewart je vyhlášenou experimentátorkou, která však bohužel až příliš často vypadá, jakoby se stříhala doma strojkem, a to ještě v alkoholovém opojení.

Kristen Stewart / Foto: Shutterstock

Scarlett Johansson

Tato herečka je doslova symbolem krásy několika generací a idolem mnoha žen i mužů. Dnes si ji nedokážeme představit bez dokonalého účesu, ale vězte, že i ona v mládí s vlasy hodně experimentovala. V roce 2003 vyzkoušela i nechvalně proslulý mullet, který jako obvykle nedopadl zrovna dobře.

Scarlett Johansson / Foto: Shutterstock

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments