Slevové kódy: jak ušetřit při online nákupu v České republice

oužití slevových kódů při nákupu na internetu se stalo stálým zvykem, pro téměř všechny, kdo se pokouší o nakupování online.

Tyto slevové kódy, známé také pod názvem kupón, jsou vygenerované počítačem a obvykle se skládají z písmen a čísel: prostřednictvím voucheru lze získat slevu uplatnitelnou na cenu výrobku či služby, kterou se klient chystá zakoupit. Metody použití kódů jsou rozhodně jednoduché: vše, co je potřeba udělat, je zadat kódy do formuláře, který se objeví na stránkách e-shopu, kde probíhá dokončení objednávky.

Typy slevových kódů

Existují různé typy slevových kódů, se kterými se můžete setkat na internetu: nejtradičnější jsou ty, které uplatňují slevu v procentech na částce, která má být zaplacena, zatímco jiné zajišťují dopravu zdarma.

Stojí za to pak také brát v úvahu kupóny pro předběžnou rezervaci, které se téměř vždy vztahují k dovolené, k pronájmu, k letům a zájezdům, tak jako slevové poukazy, které se uplatňují při druhém nákupu. V některých případech se sleva v procentech uplatňuje jen na vybrané produkty, zatímco v jiných případech se uplatňují speciální slevy vztahující se k produktům ve výprodeji.

Získání stálých zákazníků

E-shopy vydávají tento druh kupónů se záměrem si získat důvěru klientů: proto slevové kódy znamenají důležitý podnět k zakoupení a dokáží předvědčit zákazníka ve virtuálním obchodě nakoupit znovu. Slevové kódy jsou k dispozici na webových stránkách couponingu: na síti je jich mnoho, a proto je potřeba se naučit znát jejich spolehlivost, zhodnocením pravidelnosti, podle které jsou jejich informace aktualizované, a také ujištěním, zda jsou vydané kódy skutečně funkční. Je také užitečné připomenout, že ve většině případů slevové kódy mají daný datum splatnosti, po jehož uplynutí vyprší jejich platnost a už nemohou být použity.

Kde lze najít slevové kódy

Kromě slevových kupónů, které jsou k dosažení na stránkách couponingu, často vydávají slevy přímo e-shopy: k využití těchto slev stačí navštívit jejich stránky a zaregistrovat se. V tom okamžiku zákazník obdrží kód, který může být vložený, ručně zapsaný nebo zkopírovaný a vložený, v průběhu nákupu, předtím než dojde k jeho ukončení zadáním údajů týkající se platby. Ještě je třeba dodat, že lze zjistit, zda je daný kód aktivní: právě v tomto případě se slevové procento načte automaticky, a částka k odečtení se sama odpočítá od celkové částky. U příležitosti rekapitulace objednávky, mimojiné, je zákazník na slevu upozorněn, aby mu bylo připomněno, kolik ušetří.

Portál couponingu Promocodex

Cz.promocodex.com je jedním z těch nejspolehlivějších portálů couponingu mezi těmi, které lze najít na internetu v České republice, oceňovaný nejen díky snadnému používání, ale také díky značné rozmanitosti výběru. Jedná se o opravdu skvělé řešení pro ty, kdo má v úmyslu nakupovat online. Lze jej užívat pomocí počítače i smartphonu. Surfování na onom portálu je jednoduché a hlavně plynulé, portál reaguje velmi rychle a má čisté rozvržení, které se zaměřuje na webovou užitečnost: neobsahuje žádné nesmyslné obrázky ani odkazy, a po pár kliknutích lze obdržet hledané.

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments