Šokující detaily z miliardářského života majitele Alzy zazněly u rozvodového soudu. “Dali jsme si drahé jídlo, dětem ale musela stačit pizza.”

Lidija Zavoralová popsala u soudu podmínky, za jakých žila s miliardářem Alešem Zavoralem, který je majitelem známého eshopu Alza. Ukázalo se, že poté, co se s mužem rozvedla, přišla o všechny čtyři děti. Ty chce zpět do péče, a proto požaduje vysoké výživné ve výši 350 tisíc korun. Za tímto účelem se rozhodla přeprat hodně špinavé prádlo. Na průběh soudního jednání upozornil server Blesk.cz.

Důvodem, proč mi sebrali děti a dali mi je jen na čtyři hodiny týdně bylo to, že prý mají lepší zázemí u otce,” uvedla u soudu Zavoralová. Miliardář měl totiž exmanželku vykreslit jako narkomanku a alkoholičku, která není schopná se o děti postarat. To podle ní není pravda, což prokázaly všechny možné testy, které absolvovala.

Dlouhodobě ji ponižoval. Ač to rodinné poměry dovolovaly, mohl realizovat všechny své potřeby jen on. Ona toto nemohla. Na druhou stranu ji vybízel k nákupům luxusního ošacení, obuvi, kosmetiky, financoval ji drahé koníčky,” uvedl advokát Zavoralové s tím, že se žena chtěla věnovat charitě, ale místo toho musela nakupovat nejrůznější drahé “nesmysly”.

Nakonec měla ještě tvrdší režim. Aleš Zavoral totiž vyhodnotil, že nakupuje nesmyslné potraviny, čímž měl na mysli například bio pomeranče. Následně si musela Lidija všechny nákupy nechat schvalovat.

Zavoralová ve své výpovědi uvedla také to, že její manžel nedopřával dětem luxus. “V restauraci jsme si dali drahé jídlo, ale dětem musela stačit pizza,” řekla miliardářova manželka. Když potom s dětmi vyrazila sama, měly hody. Podivně také muž šetřil třeba na botách. “Aby ušetřil a nemusel kupovat nové, vzal sprej a přebarvil je z růžové na modrou.

U soudu zazněl také přístup Aleše Zavorala ke svým zaměstnancům. Vůči nim se totiž snaží vystupovat jako osoba s umírněnými příjmy. Proto také téměř každý den dochází do práce. “Podle názoru klientky je to z toho důvodu, aby uspokojil své potřeby, jelikož nechce reflektovat požadavky svých podřízených na zvýšení mezd,” řekl advokát Zavoralové.

Lidija Zavoralová uvedla, že po muži původně nic nechtěla a chtěla se rozvést v klidu, což ale vzalo za své poté, co ji sebral děti. Ona sama při rozvodu nic nedostala, protože pár měl uzavřenou předmanželskou smlouvu a měl rozdělené jmění. Její jedinou nadějí je tak získání výživného.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments