18. 7. 2024

8 příspěvků u článku “Stát uvidí všechno, co děláte s penězi. Do účtů vám budou koukat úředníci

  1. No jestli chtějí tak ať se klidně podívají, já tam svých peněz mám pomálu, chodí mi tam další dvě výplaty pro kamarády, protože oni svůj účet nemají a možná i z důvodu aby jim tam nějaké úřady nekoukali 🙂

  2. Tak bude nejlepsi setrit penize do struzoku a hotovo, banky nebudou mit klientelu z ktere jim jdou penize.Opravdu se vracime zpet, vitejme v totalite.I Kdo bude chtit,tak si najde jinou cestu!!!

  3. Potom jim může být hovno, , konec konců, by to mělo být státu jedno a navíc by mělo toto sledování účtů trestné. My státu taky nekontrolujem utracení našich daní, i když by nahlédnutí do státních útrat nebylo naškodu. Myslím, že státní účty by měli být veřejně dostupné. My dělníci by jsme rádi věděli, kam a naco jdou naše daně.

  4. Tak jako za komunismu, že,to věděli že máte peníze a to kolik taky,Je to cenzura, to i třeba spodního prádla co si dnes koupíte přes kartu.Jó,Demokracie je už dávno Tu-tam i na jiných periferiích tohoto systému a celkově celého systému,kontrola vašeho pohybu přes mobil i počítače jste už teď jako ti pejsci z čipem,že.✌️

  5. Ten blb Jurečka by se měl starat raději o to, aby se tu nevyplácely peníze těm, kteří nechtějí pracovat, cigánum a nelegálním přistěhovalcům.

  6. Jo jo, a bude hůř. Za co utrácíte (platíme kartou/telefonem), různé komentáře na různých platformách (Facebook, Instagram a jiný bonzaci), kudy jste chodili (kamery ve městech, sledování polohy telefonu, napojení auta na centrálu EU) – to vše je jen malinkatá špička ledovce. BUDE HŮŘ 😭😭😭

  7. Tak to už je opravdu vrchol nesvéprávnosti to si nedovolil nikdo co si dovoluji,Fialka a spol toto nemá vůbec ale vůbec nic se svobodou.

  8. To jako bude mít každý přístup do mého internetového bankovnictví? To tedy znamená, že každý šikovnější znalec počítačů mi může vykrást účet, kam se dostane pod záminkou kontroly účtu, kdybych někdy byl například po ztrátě zaměstnání na úřadu práce? No to je ale zločinné spolčení státu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *