Syn Andreje Babiše před volbami bojuje proti otci. Připouští, že ho premiér opět může nechat unést

Andrej Babiš mladší se vrátil do České republiky ve velkém stylu. Dorazil totiž rovnou na poničenou Moravu, kde se zapojil do dobrovolnických prací. Kromě toho stihl také parodovat svého otce, který byl zachycen, jak s ministryní financí smutně posedává ve zdevastovaných obcích.

Tomu však ještě předcházely rozhovory Andreje Babiše mladšího pro Seznam Zprávy a následně pro server Forum24.cz. Zatímco v prvním rozhovoru říká, že chce své veřejné působení ukončit, za několik týdnů bylo vše jinak a premiérův syn vyrazil do nezpochybnitelného boje proti svému otci, kterého častoval velmi nelichotivými výrazy. Z jeho slov bylo jasně patrné, že připouští vinu Andreje Babiše v kauze Čapí hnízdo a především říká, že takový člověk by neměl vládnout České republice. Čtěte více: “Otec je stupidní a zoufalý, je to zrůda.” Andrej Babiš mladší promluvil, tátu by nejraději vygumoval

Faktem je, že Andrej Babiš mladší nemá se svým otcem nejlepší zkušenosti. V minulých letech se například ukázalo, že Babiš nechal syna odvléci na Krym jistým Petrem Protopopovem, který je manželem političky hnutí ANO, Dity Protopopové. Právě tato lékařka přitom Andreje Babiše mladšího označila za duševně chorého. Podle ní je schizofrenik. To přitom sám Babiš mladší odmítá. Podle svých slov se dostal do psychické pohody, kdy už nepotřebuje brát ani žádné léky.

Andrej Babiš mladší pro server CNN Prima News přiznal obavy z toho, že ho může jeho otec se svými finančními možnostmi opět “nechat zmizet” a následně označit za blázna. Tvrdí však, že už se ho nebojí. Jinak by stále musel zůstat sedět v Ženevě a nemohl se nikam pohnout.

Foto: Shutterstock, zdroj: CNN Prima News

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments