Televize boří tabu. Matěj Stropnický s partnerem budou účastníky příští Výměny manželek

Oblíbený televizní pořad Výměna manželek se dosud nesl v duchu svého jména, kdy skutečně docházelo k záměnám manželek jako takových. Společnost je ale stále složitější, a tak se tvůrci pořadu rozhodli udělat krok dále a vybrali si k tomu navíc prominentní pár.

Dalšího dílu Výměny manželek se tak bude účastnit bývalý politik a herec Matěj Stropnický, který je synem bývalého ministra zahraničí a současného velvyslance v Izraeli Martina Stropnického, se svým partnerem.

Jak si mladý bezdětný Dan, partner Matěje Stropnického, poradí v osmičlenné domácností, ve které je i malé miminko? Dokáže si zasloužilá matka Martina odpočinout na zámku, který prochází rekonstrukcí?” zní popis epizody Výměny manželek, kterou TV Nova bude vysílat 24. března po osmé hodině večerní.

Epizoda zřejmě bude stát za to. Kromě účasti homosexuálního páru na jedné a pár s mnoha potomky na druhé straně tu bude hrát roli také návštěva zámku ze 17. století v Osečanech, který Stropnický s partnerem Danem obývají. Ten je přitom stále ve velmi neutěšeném stavu. Mladý pár se ho snaží postupně dávat dohromady.

Pořad Výměna manželek přitom v poslední době čelí vlně kritiky za metody, které se při natáčení používají. Policie například řeší sebevraždu jednoho z účastníků, kterého měl vydírat samotný režisér pořadu. Tomu teď hrozí 16 let vězení.

Experti pak poukazují na to, že v každém díle jsou velkému stresu vystavovány děti účastnících se párů, které přitom do pořadu jdou často jen s cílem získat odměnu ve výši 100 tisíc korun.

Foto: Strana zelených

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments