21. 6. 2024

11 příspěvků u článku “Teplá voda jen třikrát denně. A navíc bude studenější

 1. Ty knížecí rady si strčte do zádele. Nejspolehlivější řešení problému jménem vysoké ceny energií je vykopnout od koryt Fialovu lokajskou vládu. V Bulharsku nedávno kopli do zádele podobné lokajské vládě a vyměnili ji za rozumnější a světe div se, hned všechno šlo. O co tu u nás jde, tedy proč Fialův gang nechce s drahými energiemi nic dělat jednou (asi nechtěně) řekl ekonom ODS Skopeček: “Energetickou burzu v Lipsku prej nemůžeme opustit, protože bychom ohrozili energetickou bezpečnost Německa”. A to ještě nám Němci draze přeprodávají ruský plyn, protože jako jedni z mála států Evropy nemáme sjednán žádný přímý kontrakt s přímým dodavatelem. Jak trefně poznamenala předsedkyně KSČM Konečná “Češi mají mrznout aby Němcům bylo teplo. To zdražování energií a inflace je stejně vinou hlavně Bruselu a Německa a té jejich fanaticky prosazované agendě Green deal.

  1. Věcný koment. Myslím však, že by již brzy mohly tyto události okolo energií spadnout na důležitosti. Pokud samozřejmě víte co se má odehrát mezi 23. a 27. zářím tohoto roku a co to bude znamenat. Nic dobrého to není. Samozřejmě.

  2. Co řekne pi KO je vždy 100 % lež. Komunisté ani neumí nic jiného než lhát. Co ale je pravda je to že válku rusko-ukrajinskou která se významně podílí na naší současné situaci zavinili z velké části státy NATO a i naše vláda pětikolky. Zbytečně jsme se odtrhli hned od Ruska a nyní na to doplácíme. Maďaři byli chytřejší ! Fialová vláda to pozná ve volbách bohužel ty budou až za 3 roky.

   1. Musím přiznat, že jsem se mýlil. Máte zřejmě lepší vizi. Ano. Budou tam nejméně 3 roky a třeba i déle…

 2. No to bych tak chtěl bydlet v baráku, kde by mi tekla teplá voda 3x denně. Nechápu, že si to tam ti lidé nechají líbit. Nemluvě o tom, že ti lidé si tu teplou vodu budou holt ohřívat na sporáku a v rychlovarné konvici, tudíž je to celé absurdní nesmysl a nikdo neušetří nic. Světu vládne debilita, energie je dost a je levná. Její cenu určuje trh, nikoliv výrobní cena. Eliminujte nefunkční trh a cena skokově klesne. Naštěstí tohle nemusím řešit, nejsem na tom tak špatně, abych musel šetřit s nějakými energiemi. Nehledě na to, že topím dřevem (které mám zdarma) a vodu mohu ohřívat taktéž dřevem, nebo i plynem či elektřinou, takže i když mi vypadne jeden zdroj, pořád mám dva jiné. Jo a nějaký předražený soláry a tepelný čerpadla si můžou ti vyčůránci nabouchat někam.

  1. To je fajn že jste WLM zabezpečený. To jsme dva a bude nás ještě víc. Ale ptám se. K čemu nám to bude, když nás ti kriplové táhnou do války?A že žádná nebude? Tomu věří, už jen snad naivové. Přál bych si, aby nebyla.

   ?

 3. Dnes, vlastně již nějakou dobu, si říkám, jaká škoda, že jsem se kdysi neučil aspoň angličtinu nebo španělštinu. Od základky jsem se sice učil ruštinu, na vejšce přibyla němčina, ale kdo by dnes chtěl do Německa? A navíc, po těch letech si z té řeči už prdlajs pamatuji. A stále je to Evropa, světadíl, kde bruselští kreténi i kreténi ve vedení jednotlivých států ženou obyvatele tohoto světadílu do záhuby, Výjimkou je Maďarsko, Polsko tak napůl, možná načtvrt. Tak, a teď babo raď, kam utéct. Kam se člověk podívá, tak to v tom světě stojí za hovno.

  1. Anglicky mluvím, píšu a čtu poměrně obstojně a je mi to dnes k ničemu. Né úplně, ale původní záměr pro který jsem se kdysi začal učit je pryč a nevratný, jako jsou nevratné poměry z před roku 2020.
   Španělština je jiné kafe. Ta nabírá, alespoň pro mě na aktuálnosti.A němčinu vám závidím:-). Jestli ji opravdu ovládáte máte šanci na nový život v Paraguai, kde se Němci stěhují prý masově. Utíkají z potápějící se lodi. V Paraguai zakládají celé osady a vesničky. Navíc Paraguai vám udělí občanství cca za 5000 amerických dolarů, které snad i vrací, nemám přesnou informaci. Má sestra mluvila něco o složení jakési jistiny ve výši této částky a dále je třeba popátrat. Nemohu říci přesně. Jen útržky se ke mě dostaly zatím. Chystám se na to. Zjišťovat. Unie prý zaniká, aby udělala místo nové formaci spojování evrop. národů v americký de facto projekt trojmoří. Proto musí Německo kleknout. Nic dobrého však trojmoří nepřinese. Novým evropským leaderem by mělo být právě Polsko. Nej kamarád USA. Netvrdím to, jako hotový fakt. Pouze to často čtu i s různými podrobnostmi a může to být blud. Avšak vše tomu nasvědčuje. Co vím určitě, že zůstat v evropě je kamikadze počin. Kdo může a chce měl by asi pouvažovat o alternativách. Po žádném z evropských států bych nepokukoval. Asi tak. Němčinu užijete lépe, než angličtinu ještě.

  2. Mmjn tu demolici všeho už jen vypatlanci nevidí a věří v nápravu. Vždyť to je do očí, už bijící. V Baltu vybuchuje potrubí plynovodu, hoří po světě potravinářské firmy, inflace se uměle roztáčí do giga rozměrů, prachy se tisknou a rozdávají po vagonech kde se komu dá atd, atd a prostí ducha čekají v obýváku u seriálu na to, až se to přežene…Ha

 4. Tak to já řešit nemusím,protože se myju jednou za týden a to vždycky ve středu brzy ráno a holím také jednou týdně a to ve večtvrtek brzo ráno!!!!!!!!!!!Ne že bych byl špindíra, ale nemám tu potřebu nevykonávám žádnou špinavou práci a nejsem rozmazlenec!!!!!!!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *