22. 5. 2024

132 příspěvků u článku “Tohle Babiše nepotěší. Piráti natočili jeho tajný zámek za stovky milionů korun. “Daňový únik za 60 milionů a 10 let vězení”

 1. opětovně špína skorumpovaná Kulhánek placený aktivisty piráty,kmotry opozice jeho příspěvky jsou vylitý kýbl lží,učelovek,špíny jako je on sám obyčejný kanál,žumpa.

  1. pozor ať Vám nepraskne žilka , vždyť je to jenom hra.Život je úplně o něčem jiném a náš život žádného politika nezajímá.

  2. Pirátská verbež která má díkyIT zakázce za 100mil.kč.v Praze bez výběrového řizení máslo na hlavě ! Prosím všechny slušné občany s mozkem v hlavě – NEvolte učelové koalice které nemají ani ze 40% společné nebo alespoň podobné programy !! Jsou to jen učelové slepence aby se dostali k moci a ke korytum nic víc !!

   1. Tak tak souhlasím….strany v koalicích jen lžou svým voličům…..samotné by vůbec nic nezmohly, jde jen o koryta a kdo jim v tom překáží? .Babiš

 2. A ten daňový unik 60 melounu to jim prozradila Francouzká banka nebo jiná? jděte pisálkové do haje tohle vám nikdo rozumny nemůže sežrat

   1. Je potřeba volit buď Ano nebo Spd !!! Pokud ty to strany dostanou alespoň 29% a 14% + se do Ps dostanou ještě 2 ze stran – Trikolora Přisaha Čssd bude to ok. pro 60-65% občanú !

  1. Pamatuj chlapče ,že my už dostaneme ke strávení, jen to co nám předem předžvýkají média…resp. novináři a u těch je teď na místě většinou otázka za koho zrovna kopou, kdo je platí ,protože těch opravdu nezávislých je žalostně málo…

 3. Ví někdo že AB porušil zákon?
  Pokud si to jenom myslí a vědomně tím usiluje ovlivnit volby, měl by být dodatečně vyřazen z voleb.
  Piráti ví že se sami vyšachovali, vsází proto že kmotry z ODS budou přizváni k porcování státních zakázek.
  Je to průhledný podvod jak pár vybraných pirátků dostat ke korýtkům.

  1. Střet zájmů není pro premiéra Andreje Babiše jen politický problém, může skončit také dalším trestním stíháním. Policisté podle zjištění Seznam Zpráv začali shromažďovat podklady pro konkrétní obvinění.
   Článek
   Policie se už od loňska zabývá podezřením, že při udělování dotací nebo zakázek společnostem z koncernu Agrofert byl spáchán trestný čin.

  2. Přesně tak !!! Pirátský ksindl vidí jak budou mít problém s kolaboranty z hnutí Stan dostat celkem 18% tak i v 1.den voleb tak jako poslední 4 měsíce flušou sýru na Babiše – vládu- Okamuru- Zemana- Přisahu !! PROSÍM OBČANY NEVOLTE NEJVĚTŠÍ ZLO PRO 90% NÁRODA KOALICI PIRATI+STAN !!! Jsou stejné zlo jako komouši v roce 1948 !!!

   1. Nemyslím si to. Tedy nejsem. Mám názor , jako drtivá většina Čechů! Have a nice weekend, boy!!

   1. Ani jeden z mých rodičů již dlouho nežije, rudý kryple. Oba byli vysoškoláci a velice úspěšní a oblíbění lidé, jako já a můj bratr. Smrt Babišovi všem jeho voličům! Chcípněte v křečích kolaborantů, zmetci!!

     1. Jo holt za pravdu se u nás trestá. Za zlodějinu a lhaní zatím ne. Bohužel

  1. Krátké a výstižné, už aby to bylo. Líbí se mě, jak koblihy a ubožáci volící dementního Zemana a stbáka Bureše kvičej..

   1. Jediní kdo kvičí již více jak rok jsou Havloidní dobytkové Pražští kavárenští povaleči rádoby umělci Sluníčkáři !

  2. Opět zde otravuje Havloidní špína Martin Halášek kterého snad zablokovali na diskuzích Reflexu……. vlastně ne tam od 24.9. začali tvrdě blokovat většinu pisatelu píšící proti oboum učelovím koalicím Piráti+Stan a koalici Spolu rozkrademe co zde zbylo !!!

   1. Od tebe? To by byla švanda, ty nedochůdče rudé! Já už zmydlil dost daleko statnějších kryplů, než jsi ty.. Taky mám dva velice dobré právníky. Od TOP 09. Kde chceš dostat přes rudou držku? Mám auto, no problem for me to go anywhwere! Tebe si fakt vychutnám!!

 4. To jsou pěkní zmetci,každý poraz dobrý.To těm zmetkům ale volby nevyhraje.To je jejich program ?

  1. Jasně!! O tomhle píše celý civilizovaný svět, ale Piráti jsou zmetci, že to jenom natočili? Viděl jsi alespon jeden z biboardů vraha a lháře Babiše? To ti přijde normální? Jestli ano , tak je to z tebou dost špatný chlapečku.

 5. Takže, je to jak jsem si myslel od počátku. Je tu použita stejná finta na ovlivnění voleb jako na Slovensku, vytažená těsně před volbami Dokonce je v ní zapletena stejná novinářská slepice Holcová, jako na Slovensku, ze stejné NGO (investigativní) organizace, placené ze zahraničí Sorosovou Open society fund. Stačí si dát informace do souvislostí a je hned jasné o co tu a komu jde, kdo je vlastně režisérem. Je nepřípustné aby tu volby ovlivňovaly média a cizí NGO organizace (Open society fund). Stejně všichni zainteresovaní vědí, že nakonec se nic Babišovi nezákonného neprokáže (o to ani nejde), ale je očekáváno, že to splní účel ovlivnění voličů ve prospěch progresivních Pirátů a slepence Spolu.

  1. Přesně tak dobytkové z Demo žumpy za každou cenu chtějí k moci aby n zde zavedli stejný hnus co v Americe nebo Německu !!! NEVOLTE KOALICE JE TO CESTA DO ZELENÉHO PEKLA A ZASVINĚNÍ ČR MIGRANTY !!!

  2. jaká finta, to je podle Vás v pořádku, že premiér ČR podvádí a zamlčuje v přiznání své majetky?

   1. Ptám se paní Mullerová, on už byl za to pan Babiš odsouzený?…nebo jste vzala právo do vlastních rukou?
    Když se někdo někdy za něco obviní ,…nebo se jen hodí návnada ,aby se lidi měli čeho chytnout….kdo to zažil ví ,že obhájit se je daleko složitější…
    Zatím se jen hází špína ,nic víc ,…protože jde o moc….

   2. To je v pořadku že Piráti v Praze vybrali bez výběrového řizení IT firmu na zakázku za 100mil.kč ? To je v pořadku že Piráti v Praze převzali areal výstaviště v Holešovicích pořadají tam levičacké semináře – techno párty a za rok 2020 to Prahu stálo z rozpočtu města 17.5 mil.kč byť ještě v roce 2018 byl výdělek + 5.8 mil.kč ?!! Je normalní a v pořadku že magistrát Prahy pod vedením Piráta hřiba platí za udržbu cyklo stezek na uzemí Prahy o 11.25 mil.kč více nez tomu bylo ještě v roce 2018 !

 6. Blábol hodný ubohých Pirátů. JUž je to trapné a ubohé ať to napsal Kulhánek , Michálek nebo jiný lář.

 7. Zdravím všechny…Myslím si ,že celá ta cesta za senzací pana Michálka jen ukazuje na to ,co je ta Pirátská parta zač…Jen umí rozvířit vody ,házet bláto ,aby se v tom začalo vrtat a měli tak větší šanci na víc křesel ve sněmovně ,…vždyť oni umí opravdu jen práskat… Nikdo přece nemůže za to ,že si pan Bartoš ještě nestačil na nic našetřit a raději to prokouřil v trávě…
  Kde ta slavná presumkce neviny… Babiš je odsouzený hned a za všechno, až se bojím ,aby nenastoupil soudce lynč…a to si říkáme právní stát…kde jsou soudy ,že to nechají dopustit ?..
  Všechny ty načaté kauzy se použijí vždy ,když se to hodí…Čapí hnízdo ,..střet zájmů, .Babiš junior…..teď zámeček ve Francii a ,aby toho nebylo málo, tak se občas připomene ono slavné STB…
  jenže všechno je to nedořešené ,nevysvětlené. .jen se prostě hodilo bláto a lidi lačné po krvi a po korytu ,to konzumují jak, kdyby nic jiného neexistovalo..
  Jak třeba může Babiš za to ,že se lidi už nechtějí nechat očkovat?, když média dopustila ,aby se dostaly na svět všechny ty povedené dezinformace …jak to škodí a co může vakcína způsobit…
  Je mi z toho fakt šoufl , dám mu svůj hlas ,a pan Michálek ,ať si raději utře mléko na bradě. Jeho výlet stál Pirátskou stranu zbytečně moc peněz….,nebo toho kdo je sponzoruje.
  Je to spíš takové to ,…tonoucí se stébla chytá ,jako předvedla TOP 09 s tou povedenou koalicí ,co by podvodem na voliče…
  Je to můj názor ,bez emocí a nikomu ho nenutím ,obrázek ať si každý udělá sám…přeji hezký den…Ybadu

  1. Marná, dost marná snaha. My Češi, slováka Babiše, který neumí ani česky, natož vládnout, z celého srdce nenávidíme. Samozřejmně,že Babiš může za 35 000 obětí korovaniru, nejhorší místo na světě (!!!) v přepočtu na obyvetele asi není náhoda! Proč ten “člověk” s vizáží krysy nemůže na rodné Slovensko? Tam to také je chyba opozice a novinářů. Odehnal jsi tomu tikama postižené kratury člověka další voliče, díky!!!

   1. Za oběti určitě nemůže,. .kdyby opozice zůstala zalezlá jako první tři neděle ,co pandemie nastala ,a nechala vládu v klidu pracovat a rozhodovat , udělala by lépe… a co si budeme povídat média tomu taky vůbec nepomohla ,akorát teď víme ,co máme odborníků na slovo vzatých ,kteří se ani ve svých názorech neshodnou…10 odborníků ,deset rozdílných názorů ,kdo se pak v tom měl vyznat…
    Stačí o tom jen přemýšlet a nebýt zaslepený nenávistí…emoce nikdy nic nevyřešily , pane Martine

  2. VŠICHNI SLUŠNÍ ROZUMNÍ OBČANÉ NEVOLÍ ANI JEDNU Z DAREBACKÝCH KOALIC !!! JE VÍCE NEŽ NUTNÉ DÁT CO NEJVÍCE HLASU SPD JINAK JSME V ŘITI TAK JAKO NĚMCI SE SOCIALISTY A NEOMARXISTY !!!

   1. Nemám nic proti SPD ,pane Novák , ale myslím si ,že pan Okamura ani do vlády jít nechce ,protože není schopen se dohodnout ,natož dělat kompromisy…zajímá ho jen jeho vlastní program ,který nechce měnit…to je sice hezký, ale ke spolupráci s jinou stranou nepoužitelný..to by si měl pan Okamura uvědomit…

    1. Ano on si to musí uvědomit a jistě uvědomí že musí tak ze 30% ustoupit ! Pokud tak učiní a Spd získá min.14% hlasu bylo by to super !

 8. Nesnáším Babiše, ale nevadí mi jeho nemovitosti.Je to jen závist ubožáků,co se na to nezmůžou. Dnes je to babiš, zítra soused,co má lepší auto nebo bazén.
  A NEJVÍC závidí´ti ,co maj komunistické myšlení, ti taky záviděli sedlákům,tak jim jejich pole vzali, a vyhnali je na úhor. To se někteří češi vybarvují.

  1. Tak tohle se ti chlapečku moc nepovedlo. Babiš k těm pězům přišel nepoctivě, zločinama. Ten masový vrah to sám několikrát přiznal. Co tám, pro nás Čechy dál? Tohle bylo dost vedle. Smrt Babišovi a všem jeho voličům!!!

   1. Čistý jako Fiala a jeho neziskovka sající od státu 85 mil.kč ?!! 😁 Čistý jako feťák Bartoš napojený na lidi z Antify – Borla Májíčka Schejbala Krejčovou ?!!😁

     1. Mohli mu to stopnout, jednoduchým zákonem-Voleným zástupcům a jejich rodinám nic ze státního až po starosty.
      Proč to neudělali?
      Protože si jich plno nevypustí rybník, a to ve všech stranách.

 9. Debíl Michálek, to mu poradil Masaryk přes internet? Je to špína, špína, špína a buáde špína. Volím ANO.

 10. Před volbami se hodí jakákoliv špína. Michálek je s odpuštěním magor a manipuluje s nepotvrzenými údaji. Doufám, že piráti ve volbách pohoří, jinak nás čekají velká překvapení (a nemluvím o Babišovi). Celá opozice je trapná, za celé volební období nevymysleli nic jiného, než antibabiš. Trochu málo na to, aby jim člověk uvěřil, že budou schopni vést tento stát k lepším zítřkům.

 11. Udavači se opět vyznamenali. Nic než udávat a fetovat neumí. Jejich guru se ani neumí pořádně učesat, chodí jak dement, protože dementem je. O Wagonknechtovi udavači, není třeba psát. Ta opilecká kulatá udavačská držka mluví za vše.

  1. Líbí se mi, jak nadáváš na udavače. Jednoho jsi ale vůbec nezmínil. Estébáka a udavače Babiše.

 12. točit zahraniční nemovitosti českých politiků….tomu říkám práce pro vlast….a protože Babišovi závidím a závidím a závidím, nedám svůj hlas Babišovcům

  1. PIRÁTI JSOU OBROVSKÁ ŠPÍNA A KSINDL KDY JEN V PRAZE DALI IT ZAKÁZKU ZA 100MIL.KČ BEZ ŘADNÉHO VÝBĚROVÉHO ŘIZENÍ !!! Pryč s Piráty feťáky neomarxisty vítači migrošu Bruselskými vlezdopr…. kámoši špindír z Antify !!! VOLTE SPD TI JAKO JEDNI Z MÁLA DOKÁŽÍ SRAZIT TEN PIRÁTSKÝ KSINDL !!!

 13. Pokud vím, tak všude psali, že to zdanil. Ať je to jak chce, tak Piráti pořád dokola ukazují, že jejich schopnosti jsou pouze v udávání, podlézání EU a hledání špíny na kohokoliv. Rozhodně nemají schopnosti rozumně vládnout.

 14. Ty svině neomarxistický feťácky promigrantský již nevědi jak by do poslední chvíle škodili !!! PRYČ S PIRATSTANEM A PRYČ Z EU ! Všichni kteří mají plné zuby diktátu EU svinstev z Bruselu a vědi co jsou Piráti za ksindl volí SPD !!!

 15. Co člověk může čekat od pirátů, je to z jejich strany jenom závist. Nechápu, že je někdo může volit.

 16. Piráti závidí lidem majetky . Oni si žádné nekupují . Oni zaberou cizí domy a byty bez vědomí majitele . A to je podle nich správné . Taky plánují nastěhovat do prázdných bytů hordy saracénů . I vaše chaty a chalupy jsou v ohrožení .

 17. Budoucí ministr spravedlnosti-uliční prokurátor z lidu.Tak se těšte voliči,nová spravedlnost je už blízko!

 18. Piráti -děti co si hrají na dospělé -vraťte se do škol.Těšíte se na legalizaci marihuany?Zhulit se ,místo práce kecat a demonstrovat.Tlachat o ochraně přírody,prosazovat zelenou politiku a objímat stromy v parku.Realita je jiná ,to Vás ve škole nenaučí.Serou Vám jen hlavu EU a jejím prospěchem a Vy prodáte i svou zem !!

 19. Kluci Pirátští, jste mladí a možná i schopní. Ale zatím je slyšet jenom co je kde špatně a jak to nemá být. Víte už teď, co je dobře a jak to má být? Asi se do Parlamentu dostanete, ale aby to nebylo zklamání s vysvětlením, že to nejde, že to Babiš pokazil a nejde to napravit. Kéž by to tak nebylo…

 20. Je to odporné, takto lhát a využívat lidské závisti. Nikdo mu zatím nic neprokázal ani v případě čapího hnízda ani korunových dluhopisů a ani v případě francouzských nemovitostí. Piráti už neví kudy kam tak jsou schopni pana Babiše obvinit třeba ze znásilnění jen aby snížili jeho preference. Nesnížíte milí zhulenci. Pragmatický volič jde po výsledcích a ty pan Babiš nepochybně má.

 21. Nejsem voličem ani jedné z nesvářených stran. Způsob, kterým se těsně před volbami útočí na protivníka, je za hranicí užití “svobody slova”. Jde o zneužívání mediálního prostoru – nevím , kdo to umožňuje (???) – ale vím, že pomlouvačný, urážlivý a nepodloženě , trestně obviňující komentář ze strany komentátora i ze strany média, které tomu posloužilo, by mělo být tretným činem pro oba! Čelíme MEDIÁLNÍ TOTALITĚ !

 22. Ti všivý piráti jak si řikají je jenom odpad v české společnosti,chtějí velet a nic neumí jen kritizují.

 23. Piráti jsou ještě větší vypatlanci než se zdálo. Babiše nesnáším, ale takový debil, aby se nechal takhle stupidně přišpendlit opravdu není. A kdyby něco – jistě si platí daňové poradce, kteří pak mají odpovědnost za klienta. Mít název strany pojmem symbolizujícím krádeže doprovázené terorem, vizáž jeden jako bájná Medúza, další jako Sandokan, mnozí se veřejně hlásící, že jsou smažky a opakovaně, nejspíš pod vlivem nějaké návykové látky, vypouštět ta jejich moudra, to je fakt tragikomedie. Nyní se právě ve volbách ukáže, kde je inteligence českého národa.

 24. je to velmi prosté pirátská sekta vznikla na fundamentu krádeže zlodějny duševního vlastnictví programů her aplikací nuže jakákoliv jejich detektivní akce je půvabně úsměvná neb krádeže které stojí za pirátskou stranou mají škody zcela v jiném řádu

 25. Babiše nesnáším a nevolím, myslím že nějaké mega daňové optimalizace či “potencionální optimalizace na hraně zákona” tam bude, ale pan Michálek? Ze všech pirátů ten největší kariérista a “loser”…promrhaná myšlenka a šance…a časování taky mělo být o půl dne až den dříve…

 26. Ani já vás Piráty nepotěším!!! Tedˇ jste ukázali v plné nahotě co jste za Hovada. Není už možné rozeznat kdo je větší Svině, že pane Michálku?A ty prachy co to stálo jsou vlastně ty co jste chtěli dát pro rozkvět této země? A další prachy co bude stát hygiena poblitých lidí z vašeho zoufalství. Volme Piráty atˇ se nám to blití vždy navrátí. To vaše špinavé Hulení, pro tento národ skutečné Mučení. Hned jak jsem si ráno šlehnul, odvolil jsem a hned lehnul asi jsem vám dal svůj hlas, chci tu špínu vidět zas a zas !!! Tedˇ už vás vždy volit budu, došla tráva a jsem v čudu- – takzvaně v pr..li, z dobré trávy žádnou svini hlava nebolí.

 27. Proč by si AB nemohl koupit zámek. Koupil jej za své. Daně si dá do
  pořádku. Tak o co jde. Pouze pokus zdiskreditovat Babiše nějakými
  idioty.

  1. Tak. Heydrich , jeho vzor měl taky vše legálně. Táhni ty zmetku!! Smrt Babišovi a všem jeho voličům!!

 28. Podle mého názoru, není přímým vlastníkem. Jsou to nemovitosti z veřejných i skrytých peněz STB = KGB ( dnes FSB ). B. je jen pokladníkem.
  Jsou skrytou rezervou pro případ jakéhokoliv použití v budoucnosti. A při tom nesou větší benefityx než kdyby byli zaparkovány ve švýcarských bankách.

 29. Babiš je zloděj a lhář, jen debilním Čechům to nevadí neboť kradou a lžou taky. Ubohý to národ!!!

 30. Hele Bukanýři a natočili jste si také vámi zplundrované a zničené město-Maracaibo v 17.století ?? Asi ne-vlastní lumpárny si přeci nebudu natáčet,že?

 31. To máme další kamínek do mozaiky případů. Jako je odečet daní za fiktivní reklamu v čapím hnízdě, podivná privatizace chemiček , dotace na inovaci v pečení tous. chleba, korunové dluhopisy atd. atd.
  Nejsou to věci kvůli kterým hnutí ANO vzniklo ? Tak prosím všechny členy tohoto hnutí ať už konečně se tím začnou zabývat.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *