Tragédie zasáhla českou IKEA. Jeden z ředitelů zahynul v děsivém pádu na horách

Média před několika dny přinesla zprávu, že ve Švýcarsku zahynuli dva čeští horolezci po několikasetmetrovém pádu z hory Täschhorn, která se nachází nedaleko horského střediska Saas Fee v kantonu Valais.

Příbuzní o nich naposledy slyšeli minulý pátek, když z horské chaty oznámili záměr na horu vystoupat. Jako nezvěstní byli nahlášeni až v úterý a o den později byla jejich těla nalezena na úpatí hory. Podle nejnovějších informací byl jedním z mužů také marketingový ředitel české pobočky společnosti IKEA, Michal Kroupa.

O jeho smrti na sociální síti LinkedIn informovala generální ředitelka IKEA pro region střední Evropy, Mounia El Hilali. “Když jsem se dozvěděla o smrti našeho milovaného kolegy Michala Kroupy, byla jsem zdrcená. Vyslovuji upřímnou soustrast rodině a milované partnerce,” uvedla El Hilali. “Michal byl velkým nadšencem, který posouval limity jak v práci, tak v soukromém životě. Byl to velký lídr s vášní pro značku IKEA. Byl také chytrý, pečlivý a pracovitý. Bude nám velmi chybět, ale jeho odkaz bude žít dál.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments