Veronika Arichteva se přiznala k nečekané závislosti. Vyléčit ji musel až tatínek

Koncem září porodila Veronika Arichteva syna Luku Christo a od té doby se její profily na sociálních sítích plní hlavně tématy týkajícími se mateřství, které si podle všeho užívá, a to ve vzájemné symbióze s manželem, režisérem Biserem Arichtevem.

A při této příležitosti narazila herečka na problematiku, s níž se potýká každá matka: užívání nevhodných dudlíků a také co všechno to může způsobit a co s tím souvisí. Přitom si vzpomněla na své zkušenosti s tímto oblíbeným dětským zlozvykem. Přiznala se, že sama byla na dudlíku závislá téměř do školního věku, kdy ji z toho musel dost radikálním způsobem, „vyléčit“ až tatínek.

„Ehmm..já s ním do školy skoro šla. Moje první závislost byla dudání. Schovávala jsem si je všude možně, aby je máma nenašla. A přestala jsem až když k nám přišel čert. V červenci. Táta si chudák pěkně zapařil prdel v kostýmu z Barrandova, ale já poctivě odevzdala všechny,” svěřila se herečka Veronika Arichteva na svém instagramovém profilu.

Nešlo o jedinou závislost oblíbené herečky

Již v minulosti řešila Veronika přeci jen závažnější závislost, a to na cigaretách, ze které ji dostal až manžel Biser, jenž sám několik let kouřil, a tak se do ní dokázal dobře vcítit. Podařilo se jí přejít alespoň na elektronické cigarety, o jejichž účincích na organismus se toho ale příliš neví. Do těla mohou uvolňovat řadu karcinogenních látek, tvrdí odborníci. Nicméně na večírku si ráda dopřála i klasickou cigaretu. Touha po miminku a vědomí toho, že kouření snižuje plodnost, nakonec nad závislostí vyhrála. Držíme palce, aby jim to oběma vydrželo a stres spojený s miminkem závislost nevrátil zpět. Tedy tu na cigaretách, nikoliv na dudlících.

Foto: Facebook V. Arichtevy

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments