VIDEO: Babiš vyrazil na diskotéku s důchodci. Jeho taneční kreace pobaví

Andrej Babiš moc dobře ví, na jaké voliče musí zacílit, aby v říjnových volbách do Poslanecké sněmovny uspěl. Poté, co poztrácel pravicový a středový elektorát už dělá fakticky jen levicovou politiku, a to s důrazem na jednu velmi početnou vrstvu obyvatelstva. Jde o seniory, kteří pobírají důchod.

Také proto Česká republika v minulých letech zažila bezprecedentní nárůst důchodů, a pokud by Andrej Babiš ve volbách uspěl a znovu sestavil vládu, už přislíbil, že se důchodci mohou těšit na penze přesahující 20 tisíc korun.

Na sociálních sítích premiéra je potom jednoznačně vidět, že největší snahu ve své předvolební kampani vkládá do objíždění domovů seniorů, případně se s důchodci baví na náměstích měst, kde Hnutí ANO zrovna rozbije svůj stan.

Faktem ale je, že Babiš důchodce dokáže zaujmout jako málokterý jiný politik. Neváhá s nimi vyrazit na diskotéku, odhodit tvář suchara zaměstnaného jen evropskými dotacemi a pořádně to na parketu roztočit. Ostatně, podívejte se sami, jak si to 67letý politik dokáže užít.

Foto: Hnutí ANO

Články
Odebírat
Upozornit na
guest
29 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments