Vojta Dyk přiznal hroznou nemoc manželky. Změnilo to úplně vše

Málokterý český herec a zpěvák je momentálně tak oblíbený jako Vojta Dyk. Tento všeobecně nadaný umělec nevyužívá síly sociálních sítí jako jeho kolegové, kteří se z nich snaží vykřesat nějaké ty peníze, ale soustředí se na samotnou tvorbu. A také svou rodinu. Ačkoliv by se mohlo zdát, že všechno v jeho životě je zalité sluncem, zdaleka tomu tak není.

Přišla velká změna

Nutno říct, že když se seznámil se svou o sedm let starší manželkou, kterou není nikdo jiný než Tatiana Vilhelmová, byl to ještě pořádných divoch a mnozí nad tímto svazkem kroutili hlavou s tím, že přeci nemá šanci vydržet, třeba už jen kvůli věkovému rozdílu, který byl položen jinak, než je ve společnosti běžné.

Herec však nedávno promluvil o tom, co celý jejich vztah proměnilo a co přispělo k jeho zklidnění. Je docela možné, že to paradoxně vztahu pomohlo. Tatianu totiž postihla velmi zákeřná nemoc v podobě silného zánětu mozkových blan.

Zatímco do té doby jak on, tak jeho manželka velmi tvrdě pracovali a šli z role do role, přičemž Dyk k tomu ještě provozoval úspěšnou kapelu, tato událost nakonec přispěla k tomu, že zvolnili a našli si nový životní styl, který jim vyhovuje.

Foto: Shutterstock

Divoký život skončil

Sám zpěvák přiznává, že přibližně před deseti lety začal měnit své hodnoty. Už pro něj nehrály prim seskoky padákem a další adrenalinové sporty, případně divoké pitky, ale čas strávený s rodinou a vědomí, jak moc je to všechno křehké.

Možná i to způsobilo, že jak Dyk tak Vilhelmová se vyhýbají sociálním sítím a neprezentují tam detaily ze svého soukromého života. Navíc to přispívá k tomu, že jsou veřejnosti vzácní, když už se objeví třeba v nějaké roli. Krátký je na ně i bulvár, protože nějakými skandály podle všeho nehýří.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments