26. 6. 2024

97 příspěvků u článku “Volby se dramatizují, Babiš v průzkumu propadl a skončil by v opozici. Bojovat se bude do poslední chvíle

 1. Babiš v žádné opozici neskončí. Buď vyhraje volby a bude ve vládě, nebo je prohraje a skončí v kriminálu. Počkejme na volby, průzkumy nic nevypovídají.

  1. Babiš volby vyhraje a ti co tomu nevěří ti budou opět v riti, tak ubohé smýšlení, že by pan Babiš byl v kriminále mají jen chudáčci, co nerozumí ničemu a jejich život je bezvýznamný….

   1. Jsou lidé používající zdravý rozum a pak Ti jednodušší. Nebudu Vám napovídat, kam patříte vy nezbytečná Dano…

  2. a proč by měl skončit v kriminále ? Co vám říkali v modrém koutku ? Co vám to zase nakukali ?

 2. Kantar je tak jako ČT09 a Moravec hlasnou troubou Demo žumpy ! Je zajímavé že ostatní agentury přisuzují ANO 28-29% a koalici Spolu do 20% !! Klasická učelovka že preference darebácké učelové koalice Spolu jsou nad 20% byť součet ODS 11.7% TOP09 4.1% KDU-ČSL 3.8.% rozhodně součet 23% nedávají ! To samé u SPD kde ostatní agentury přisuzují této straně od 11.5% do 13% ( ale teké to muže být až 15% ) !

 3. Masový vrah Babiš =Bureš=Kudry=Falb=Zelenay neskončí v opozici, ani v kriminále, ale na šibenici!! True Story, my friends!! Smrt Babišovi a všem jeho tupým voličům! Krááása!!!

   1. Má pravdu, rudá kobliho!! Smrt Babšišovi a všem jeho voličům!! Na rodné Slovensko ten skřet už nemůže, jak to?

   1. Na terapii by měli hovada, která mu kdy hodila hlas, blbečku z domečku!!—DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD—————

    1. Ano, to je přínosný koment. Ono podporovat průjem typu:
     ”masový vrah”, “kriminál ne, ale šibenice”, přání smrti komukoliv je také diagnoza. Taky nechodíš na sezení, viď ty chytráčku?

     1. Každý cikán , dle své planety hádá, co, blbe? —-DDDDDDD—–

     2. Výhoda komunikace s prosťáčkem je ta, že mě nemůžeš zaskočit myšlenkou. A už mi nepiš, máš teď fofr s volbama a sám se sebou velký problém.

     3. OK than, we can discus in English! I hope that your English is a little bit better that English Mrs. Shillerova, or Czech masive kuller Andej Babiš!! —-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD————-

     4. Thank you, I am not interested. I think I’ve already commented on your Hotten Totten English under other articles.

     5. Really? On which ones? ———-DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD——-

     6. I don’t have the time or the desire to dig into history but I know that someone here stunned several times by English, which was as weak as yours. A good example of this is your previous attempt “better that English Mrs. Shillerova, or Czech masive kuller “ 🙂

     7. So, you agree with us, than you are a big piece of shit, ashole and Babiš is masive kileer and Mrs. Shillerova terrible ugly bitch, right? —DDDDDDDDDDDDDDDD———–

     8. You write in the plural, so who else are you talking about?  You present here your mental illness, which can’t be hidden even by your “English” full of grammatical errors.But any idea is completely missing there. You are just as pathetic as an idiot who can’t dance but nevertheless offers dance classes.

  1. Největší karambol na světě je srážka s blbcem kterým je někdo kdo napsal tento komentář a je nebezpečí, že nenávistí a nevkusem praskne a nebo se podělá. Raději by měl prasknout.

 4. Průzkumy zadané ČT09 byly vždycky nejdál od pravdy. Ony jsou buď pěkně zmanipulované anebo byly dělány jen v kavárenské stoce.

   1. Né to tedy Fiala s ODS a jeho syn nedali , že ta jejich neziskovka úřaduje na Barmě a ty dotace co???

 5. Čím se volby blíží, tím více stoupá naděje , že vrah Babiš po volbách zmizí na Karibik, nebo do tepláků!,Krása!!!

  1. Jdi do prd.. ty Havloidní hovado Halášku ! Táhni prudit na zkur… Reflex který ve velkém blokuje komentáře pisatelu které se Demo žumpé nehodí !!!

 6. To není jen ČT, to je i Prima a Nova. Tak neobjektivní zpravodajství před volbami není nikde na světě. Včera na Primě v debatě prý zvítězil Rakušan, což je ještě větší blbec než druhý Fiala.Inu, hlasovaly chytré mobily…

  1. Víte , proč se hlasuje??? Aby před volbou nebyli tak opoziční šmejdi slabí…kdo vymyslel takové hlasování je vyčůránek obecný….nevím, proč nestačí SSM jako když se tancuje na ČT…..tam Fridrichová dostala hned padáka a o tanci to nebylo….

   1. Tak možná jste byl kdysi v SSM předseda a hlasování jste měl v popisu práce. Dnes je ale 21. století a to, že se někdo neumí přizpůsobit v tom nejběžnějším není chyba systému, ale lenost se něco nového naučit.

 7. Stále nevěřím tomu, že by toho prolhaného estébáckého zloděje, hodlala volit téměř čtvrtina národa. Tolik hlupáků u nás snad nemůže být.

  1. Pořád lepší Babiš než zkur… učelové koalice darebáckých stran v čele s Ods která již za dob svích vlád ukazala jak rozprodat majetek Čr a namastit si své kapsy – jak rozkrást Evropské dotace- jak dopomoci ke stamilionum darebakum Řebíčkovy Rittigovy Janouškovy Romanovy a dalším – jak zametat pod koberec kauzy svích členu a kámošu atd.atd.

   1. Typická ukázka voliče ANO, který není schopen zvládnout gramatiku 4. třídy ZŠ, ale přesto má volební právo a rozhoduje, kdo bude představitel tohoto státu.

  2. Ale je, to je to nejhorší. Nezapomeňte, že zrádce Zeman má v jednom pravdu, že v ČR je 70% debilu

  3. Ale může! Komunistů a udavačů jsme měli na počet obyvatel po KLDR nejvíce na světě. Čtvrtina národa ho přesto nevolí. V dobách své slávy měl dráteník 1.5 milionů voličů z 8mi a půl milionů. Takže 17 procent a něco. Koupil média a na místa v justici dosadil své věrné. Hitlera by to ani nenapadlo, takže takovou moc v Říši neměl. Cizák ze slovenska převezl cizáka z Rakouska.

 8. novináři skorumpovaný sedum roku placený opozicí kmotru proti Babišovi s piráty největší odpad společnosti nechte to na voličích oni ví kdo pro ně udělatl nejvíc,Babiš za sedum let dokázal zvednout životní uroven,ekonomiku,platy,duchody a co dělala novináři opozice třicet lat jen kradla,tunelovala,dva biliony,duchodový učet o tom se vám nechce psát

 9. Co to zase blábolíte ,že vyhrál Rakušan,to si vymysleli redaktoři CNN Prima ….,vždyť jediné co dělal,tak na všechny otázky mluvil na Andreje a nikoliv aby přesvědčil diváky solidní odpovědí / na kterou se bohužel nezmohl /,ale stále mlvil stejné bláboly,aby co nejvíce urazil p. premiera. Ať se sdydí,když na to nemá a vrátí se starat o tu svou vesnici.

 10. Přes každodenní podpásovky opozice ,jak v předvolebním boji,tak po dobu pandemie,snad ANO vyhraje.Opozice už zkouší manipulovat např QR kódy v superdebatě. Snad u voleb zase nevypadne nějaké zařízenía budou čestné.

  1. Bohužel dost lidí se bojí ovlivnění voleb ve prospěch koalic tak aby v přepočtu na mandáty získali minimalně 101 hlasu v Ps ! Proto je potřeba zvednout zadky jít k volbám a volit strany které nejsou součastí těch dvou koalic a které mají v předvolebním pruzkumu minimalně 4% hlasu a je předpoklad že ty to strany a hnutí se do Ps dostanou – Idealní by bylo 28% ANO 14%SPD 5% TRIKOLORA 5% PŘISAHA !

 11. Proč Šaroch oddaluje uzavření kauzy Čapí hnízdo – protože by došlo k tomu, že u voleb by byl sbák Bureš volen jako trestně stíhaná osoba. Boží mlýny melou sice pomalu, ale jistě, takže v tom vězení stejně Babiš skončí i když dělá všechno proto, aby to oddálil. Koblihy probudíte se konečně?

  1. Koblihy se neprobudí. Dáš jim 300 Kč k důchodu a všechno třikrát zdražíš, jednoduchému ze sudet to stejně nedojde.

 12. Sázkovky by měly vypsat nějaké kurzy , jestli v den voleb nevypadnou počítače nebo elektřina ?

 13. Moc bych se neradovala, příznivci Ano staršího věku neumí s telefonem hlasovat ani neví co je qr kód a tak hlasy nejsou směrodatné.

 14. Agentura KANTAR razí své nové předvolební motto:

  “Pouze JANTAR nevěří průzkumu KANTAR” 😀

 15. Proč volit a koho ? Všechno jsou to … Oni si určují mzdy i navýšení, selektují kuřáky např. a jejich mzdy jsou mnohonásobně vyšší než lidí, kteří dřou dvanáctky i víkendy. Tihle ani leckdy neplní své pracovní povinnosti pořádně. Korupce byla, je a bude vždy u světské moci. Proč bych měl volit světskou moc když chci aby si vládl lid a ne aby lidu vládly programy stran, lobysti, mecenáši a kšefty ? Vládu lidu si představuji jinak a ne jako okrádání lidu a jeho šikanu skrze účelové zákony, a to všude, v Evropě, ale i globálně není nikde lid, který si vládne, vše je to pod vizitkou demokracie jen utopie o demokracii.

 16. Nevím jak kdo, ale co vím, tak doslova KAŽDÝ V MÉM OKOLÍ CHCE VOLIT BABIŠE. A to jsem mluvil cca s 12-ti lidmi. Proto mi je nejasný, že by Babiš měl ve volbách citelný propad… Naopak to vidím na velkou podporu obecného lidu,který navíc přihlíží na nesmyslné jeho kritiky z řad opozice, o čemž je diskus mezi lidmi. A co je zajmavý, že jsou pranýřovaní jak Rakušan, tak Bartoš, Jurečka, ale i hvězda Adamová… Nad čím se sám pozastavuji, že v dost malé míře je negativní hodnocení ajbicha Fialy z ODS…Ale co mě osobně štve, jsou parazité typu Václava Moravce, kteří podsouvají díky svým mediálním možnostem un fér negativa hlavně vůči Babišovi. K tomu dost překvapil i i Soukup na svém Barrandovu, kde nekompromisně doslova plive po Babišovi od okamžiku, když mu Babiš dal jasně najevo jeho n ezájem… To samé je i k prez.Zemanovi, který s ukončením rozhovorů u Soukupa je tím nemístným prezidentem, který by měl abdikovat… Takových špinavců je neúrekom,až je z toho jednomu na zvracení…Kam se podívám, gauner a špinavec…Navíc Soukup našel podporu u Okamury,který je u něj víc než dost provařenej…Chudák. A nejen on…Takže na závěr jedno přání.Volte sociální jistoty… Zvažte, kdo Vám je může zaručit…

  1. Máte naprostou pravdu, Babiš dostal málo procent pouze v nedělní debatě na Primě a to jen z toho důvodu, že se hlasovalo přes internet. Kdyby se hlasovalo SMS , tak by určitě zvítězil. Toto je nefér, protože každá domácnost nemá internet.

   1. Jenom rozkradl ,co se dá a zadlužil tuto zemi ,tak ,jako ještě nikdo před ním s tou jeho Ano bandou !

 17. Tyto volby jsou jasným podvodem,koalice se vždy tvořily až po volbách,vše se zařídilo aby hnutí ANO nemohlo vládnout,věděli jasně,že ANO určitě vyhraje,vspoměňme si jaká byla valorizace při vládnutí ODS—-30kč a následně mě osobně z průměrného výdělku odečtli 40%,což mě snížilo důchod o 5400kč,to je v pořádku?

 18. Babiš na šibenici zcela jistě neskončí. Trest smrti jsme komunistům zakázali zákonem, byť ho velice rádi používali. Od nich se to naučili talibánci. Ale v teplácích skončí zcela jistě. Myslím že bude obývat celu společně s Kenem. Ten bude bručet za milionové zakázky na nákup roušek které zadal firmám jejíž majitelé byli v insolvencích a měli bydliště na obecních úřadech. Závidět jim není třeba.

 19. Babiš vyhraje volby, protože končně dal lidem peníze a naději. Opozice už dávno ukázala čeho je schopná, rozkradení republiky a církevní restituce jsou jasným příkladem jejich charakteru. Volit opozici a čekat jinou politiku je čisté bláznovství.
  Volit feťáky a udavače může jen slabomyslný debil.
  Takže nezbývá než volit Babiše a tím je to úplně jasné.

  1. Díky Bohu, my Češi máme zcela jiný názor. Babiš je masový vrah, zloděj a hrobař české ekonomiky, blbe!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *