Vyhrál miliony na stíracím losu. Už si představoval krásnou budoucnost, ale nic nedostal

Vyhrát peněžní obnos, to bývá největším snem řady lidí. Mnoho z nich se každý den toho různým způsobem pokusí dosáhnout. Ať již se jedná o loterii, stírání losů, hazard různého druhu, lidé své štěstí neustále pokoušejí. Nicméně, ruku na srdce, vyhrát se podaří zanedbatelnému procentu těch, kteří se o výhru pokusili. Nejděsivější představou se může jevit případ, kdy je dotyčný přesvědčen, že vyhrál, ale po neuvěřitelném pocitu štěstí mu je záhy radost zkažena, jelikož byla radost předčasná. Ale i takové případy se dějí.

Každá hra má svá pravidla

Přesně takovouto situaci zažil manželský pár z Kanady, města Prince George. V jednom momentu si zakoupili stírací los, který funguje na principu stejných symbolů. Setře-li jej jeho majitel a narazí na tři identické symboly, čeká ho krásná výhra.

Takovýto los si manželé Cerise a Dan Lewisovi zakoupili, avšak ihned ho nesetřeli, nýbrž ho odložili. Znovu ho objevili až po vánočních svátcích při úklidu. Žena neváhala a do stírání se pustila a jaké obrovské překvapení zažila, když na losu byly opravdu tři stejné symboly. Ani jeden z manželů tomu nemohli uvěřit, avšak zaplavila je maximální vlna štěstí. Částka, která čeká na výherce byla ve výšce 100 tisíc dolarů, což je zhruba 2,2 milionů korun českých.

Foto: Shutterstock

Výherní los, který nevyhrál

Co se pár vrátil z obláčků zpátky na zem, stáhnuli si aplikaci, která se k losu vztahovala. Ta měla výhru potvrdit. Avšak v tento moment přišel naprosto nepřijatelný šok. Z aplikace vyplynulo, že daný los je pět dnů prošlý. Což znamená, že jeho majitelé na žádnou výhru nárok nemají.

Cerise a Dan si však tento fakt nechtěli připustit a na danou společnost volali a snažili se je přesvědčit, že se o tak závažný problém nejedná. Loterijní společnost však měla opačný názor. Los je prošlý, tudíž neplatný.

Není čas ztrácet čas

Manželé si v jednu chvíli neuvěřitelně ulevili z představy, co všechno jim výhra může pokrýt a v další chvíli zažívali ještě horší momenty, než kdyby los vlastně vůbec neobjevili.

Věnujete-li svůj čas, energii a nějaký ten peníz do nákupu losu, neváhejte a zakuste své štěstí ihned, nikdy nevíte, jak se situace může ve všech případech vyvinout.

Foto: Shutterstock, zdroj: Mirror, inkl

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments