19. 5. 2024

127 příspěvků u článku “Výkon v první předvolební debatě definitivně odepsal šance Ivana Bartoše. Premiérem se nikdy nestane

 1. Ale oni nechtějí vyhrát jim stačí ,že se usaděj v parlamentu,a po vzoru komanču a oslíka bendy z ods si budou spokojeně žít

 2. piráty udavače na fetu nikdy nepracujicí brzy zjistili že už pracovat nebudou plat 120000 tisíc jim bude bohatě stačit ne velmi dobrý matroš řeknou pár hesel,několik rozvinutých vět někoho udají a mají vyděláno i vyhuleno ty se budou držet koryt víc než Kalousek,Pekárová dohromady.

  1. Je mi smutno z podobných komentářů. Takový jedinci by neměli psát komentáře. Kolik ti je let, 10? Pokud víc, styď se.

  2. Pavle, dokazujete, že o politice máte přehled asi jako křeček o solární soustavě, běžte si léčit mindráky jinam prosím.

  3. Tak ten hlas, dejte raději mafiánské sektě ANO…, která Českou republiku ždímá jako citrón…,tolik korupčních skandálů v celém hnutí a především u samotného lídra Babiše, který navíc vstupoval do politiky pod záštitou protikorupčního hnutí, nemá obdoby…,po všech skandálech a nejen dotačních, znovu volit ANO, může jen těžce naivní člověk!!!

  4. Opět trapný argument s udavacčí, v EU snad neumí číst a nemají tam překladatele z češtiny? Samozřejmě, že mají Vy naivko…

 3. Každý má jistě právo na svůj názor. Na druhé straně diváci té debaty byli opačného mínění. Podle diváků vyhrál Ivan Bartoš se 45%. Pan Babiš dostal od diváků 30%. Každý holt vidí co chce vidět 😁

   1. Jedinej kdo lže je Bartoš o své minulosti a názorech z let 2007- 2016 !!! Je to feťacký promigrantský zm.. který se učastnil většiny akcí anarchistu z Antify a byl velmi blízkým člověkem 4 lidí z vedeni Antify !!!

    1. Už jděte s těmi migranty do háje, Babiš a Okamura jsou první a zlodějští mígranti. Opět stará známá bolševická taktika – zloděj křičí, chyťte zloděje!

   1. Ty joudo o čem to mluvíš?
    Něco sis vytvřil v makovici?
    TV Prima a hlasování mobilem ti v hlavě uniklo.

    1. Pokud to bylo hlasování mobilem tak to bylo dost silné ovlivnění složení hlasujících. Spousta lidí z mého okolí by to nezvládla, případně by se obávala přesměrování na nějakou drahou linku.

   1. …v minulých volbách, proto je vyhrál Babiš. V těch letošních, kdy už všichni víme, co je zač, už nezvítězí.

  1. To, že Babišovi chybí slušné vychování vidí každý, kdo netrpí Agroslepotou. Ale musím se pozastavit na tím, jak svou roli vůbec nezvládli moderátoři. Nechat Babiše neustále kecat ostatním do řeči (celý pořad), navíc věci, které opakoval jako kafemlejnek (vy vůbec nic nevíte, nejste v obyčejném životě, nic neumíte a podobná klišé) které mnohdy vůbec nesouvisely s tím, o čem byla právě řeč, to svědčí o neprofesionalitě moderátorky a o honbě za lacinými senzacemi (ať se kluci pohádají, hlavně když bude sledovanost).

 4. To hlasování diváků bylo půvabné, Prima je holt Prima. Podle chytrých mobilů vyhrál nepřekvapivě Bartoš

 5. Pirát (z fr. pirate, řec. πειρατής peiratés, mořský lupič) je námořní lupič. Piráti obvykle přepadají obchodní lodi, ale často loupí a rabují i na pobřeží.

  Rozum mi nebere jak někdo mohl povolit tento název strany. Bez komentáře…..

  1. Když neznáte význam slov , nesnažte se dělat chytrého . Z wiki čerpají pouze děti a hlupáci .

 6. Co na té debatě chcete hodnotit, když všechny překřikuje naprostý stbácký magor? To mají moderátoři stopnout, protože ostatní se nedostanou k tomu, co chtějí říct a jen reagují na hulvátské výpady. Co to tady ale soudruh Mrkvička píše? Vždyť naprosto jasně u diváků vyhrál Bartoš, i když by možná to mohlo být lepší, kdyby ho neustále neurážel ten náš šašek z vlády.

   1. Ivan Bartoš nebyl členem Antify, ani s tím hnutím nemá nic společného. Ano, má doma jejich vlajku, protože pro něj je to historický symbol odporu německé společnosti proti nastupujícímu nacismu ve 30. letech a jak on sám říká, být proti fašismu je normální. Což podle mne je v pořádku, možná, že vy by jste rád věznil, zabíjel a mučil lidi jen na základě jejich národnosti, nebo přesvědčení, každý slušný člověk však toto jednání odsuzuje a to Ivan Bartoš narozdíl od Andeje Babiše je. Slušný člověk.

    1. Patriku, současná ANTIFA nemá s odporem proti nastupujícímu nacismu v Německu nic společného. A obávám se, že je to Bartošovo blábolení jen hoax, protože NSDAP byli “nacionální socialisté”, takže by si jejich odpůrci sotva říkali antifašisté. Byl jsem ještě za časů NDR v jejich muzeu odboje proti nacismu, kde měli památky na antinacistické bojůvky, a žádná ANTIFA tam nebyla.
     Navíc má ANTIFA emblém s okovanou botou, kopající do ležící postavy, s nápisem “good bye white power”, což rozhodně není žádné heslo, s jakým by se bojovalo proti nacismu (už kvůli té angličtině) Je to heslo bojovníků proti nám, rodilým Evropanům.

     1. Přesně tak !! Anrifa je anarchistická feťacká svoloč ! Stačí se jen podívat na fotografie a video záznamy jací od pohledu špindírové somráci feťáci se akcí Antify učastní – dobře se podívej te na fotku z roku 2016 jak vypadá jak je oblečen Bartoš a všichni kolem něj v 1.řadě demonstrace Antify na přijímáni migrantu v Čr !!

    2. Co lžete ?!! Babiš se velmi často učastnil akcí Antify a byl napojen na její vudčí členy – Borla Májíčka Schejbala a Krejčovou !!! Na Bartoše je dokonce spis na oddělení extremismu kde jsou jeho aktivity zdokumentovány jak výpověďmi tak zvaných “ráfku” ( informátoři policie) tak fotografiemi a video záznami !!! To že se vedení Pirátu kámoší a podporuje s Německou Grüne Partei a její vudkyní krajně levicovou fanatičkou Kellerovou která je na víc předsekyní levicové frakce v EP jejiž jedním ze členu je i Pirátská strana – tak to se tak též ví a jsou na to také dukazy !!! Piráti jsou odporní neomarxisti tak jako strana Zelení v Německu Grüne Partei !!!

  1. Ale neříkejte? O no se vám to nelíbí? Ale vždyť to tak většinou dělají všichni, kteří vystupují proti zástupcům ANO. Alespoň si také užili když jim někdo skáče do řeči a nenechá je domluvit.

  2. Josefe, vy jste nebetyčnej idiot, ale vy o tom nevíte, nebot jak již říkal ,na rozdíl od vás moudrý pan Werich, blb nemůže vědět, že je blbem, protože jím skutečně je

 7. Je to zajímavé, co je tato stránka zač. Pomlouvače Pirátů zveřejní a když je to naopak, tak nějak ne. Už nás to zkusilo více! Že se nestydíte! Bavíme se tím celá hospoda. Asi je soudruh Mrkvička voličem stébáka Babiše, který se snaží o úplné rozvrácení země.

  1. Kdo tu rozvrací naši zem? Kdo tu chce migranty? Pak se teprve budete bavit, nejlépe v hospodě, kde jinde jsou Bartošovo voliči, že? Pan Mrkvička není amatér a popsal to skvěle !

 8. Zajímalo by mě, na čem pan Mrkvička jede. Asi to bude marmeláda z koblih. Jeho komentář zcela mimo realitu. 🙂

 9. Premiérem by se mohl stát, kdybychom měli korespondenční volby, v nichž lze zfalšovanými hlasy změnit výsledek i o desítky procent (jak jsme toho byli svědky nedávno v USA). Proto také budou zcela jistě strany tohohle typu (to se týká i TOP) zuřivě bojovat za tuto možnost volby zfalšovat a EU je bude v tomto boji podporovat.

  1. Lžeš za prachy?
   Nebo to děláš zadara?
   Nebo tomu nesmyslu věříš? Přesně takovým se pak vysmívala ta Trumpova poradkyně.

   1. Je mi líto, u korespondenčních voleb nemáte zajištěnu ani tajnost volby a v podstatě ani autenticitu hlasu (na rozdíl od házení obálky před volební komisí do urny a její přípravy o samotě za plentou). U digitálních voleb nelze ani větrohodně dokázat, že ta aplikace nemá předem nastaven výsledek a to sčítání hlasů jen nepředstírá.

  2. Kuda Vy idiote? CO tak se přihlásit do nějaké volební komise a zjistit, jak se skutečně sčítají hlasy a jak jdou falšovat?

   1. V případě papírového hlasování jsem přesvědčen, že se moc podvádět nedá (za stoprocentní vyloučení podvodu bych ruku do ohně nedal, ale nepředpokládám, že se tak dá uhrát víc něž nějaké desetin procenta). V případě korespondenčních voleb se to dá poměrně snadno ovlivnit o desítky procent a digitální hlasování ještě víc. To v podstatw může vygnerovat hlasy zcela nezávisle na tom, jak lidé volili.

 10. Já myslím, že je lepší mít za premiéra člověka, který má již nahrabáno, než tam dát nového nemajetného zloděje, který teprve začne hrabat. Přijde nás to všechny levněji!

  1. To jsem si před lety, když se Babiš objevil myslel taky …a ejhle. Víc jsem se nemohl zmýlit.

    1. No jo, neukradl, ale přerozdělil, že? V podstatě teď už krade jen “sobě”, už mu téměř patří tento stát…

     1. Všechno co má, nic si normálně nevydělal, tak jako ty.

     2. Do politiky šel proto aby se dostal k penězům. Příklad: nedávno přišel od ANO návrh na navýšení povinných procent biosložky do paliv. Poslanci ANO hlasovali jako jeden muž pro. Ale už nikdo jiný. Všichni ostatní poslanci věděli, že je to jen pořádné zvýšení kšeftu pro Babišův Preol. Takže je pravda, nekrade. On si peníze přidělí zákonem!!!! To je číman!

     3. Biosložka do paliv je jistě pěkné svinstvo. jenže alternativou je postavení více nefunkčních a škodlivých solárních a větrných elektráren. popřípadě jiné ekoprasečiny made in EU. A proti tomu je ta biosložka pořád ještě menší zlo. Bez ohledu na to, kdo ji vyrábí.

 11. Kazdy dostal minutu na odpoved. Babis se kazdemu snazil tu minutu totalne rozhodit.Jak potom muze slusny clovek prednest svuj plan aby ukazal volicum ze je mozna prave ten, koho volit.Moderatorka nedokazala usmernit Babise.Proto si to museli panove ukocirovat a tak prisli o svuj cas.Skoda.

   1. Kdyby na to měl žaludek, to chcete jistě napsat. Jenže „diskutovat“ na stejné úrovni jako Babiš, to vyžaduje opravdu silný žaludek, jaký má jen málokdo…

  1. Jo když je všude nechávají mluvit bez omezení tak jsou kingové ale běda když na ně někdo použije jejich taktiku, tak jsou úplně trop.

 12. Pokud Piráti vyhrají volby, tak to bude ještě větší katastrofa, než Biden v USA. Sice bych si také přál někoho lepšího a méně proevropského než je Babiš a jeho plány na zapojení Balkánu plného teroristů a vrahů do EU mě vyloženě děsí, nicméně to co se nabízí místo něj je, podotýkám z mého pohledu, ještě mnohem horší. Volič Pirátů mě nepochopí, ale já nechci více Evropy, více EU, více multikulti a ani nechci více Ruska, Číny a zrovna tak nechci více pobožného Polska. Nejsem důchodce a mám větší plat než poslanec bez funkcí, ale západ, východ, sever nebo jih pro mě nejsou žádné vzory – všude vidím jen kriminalitu, terorismu, neúctu ke svým předkům, neúctu k hodnotám jako je rodina, neúctu k monogamii, která je největším přínosem křesťanství i když sám v bohy nevěřím, nechci víc “zelených” nesmyslů, přičemž ty uvozovky jsou tam schválně, protože drtivá většina nápadů imbecilů z Bruselu všechno jen zhoršuje. Jediné změny, které mají nějaký smysl a trvalou hodnotu jsou změny, které si vynutí masy obyčejných bezvýznamných lidí – změny, které vymýšlí shora elity se vždycky zvrhnou v nějakou zrůdnost… Tak to vždy bylo ať už šlo o nacismus, komunismus nebo islám… Elity vždy lidi pouze zneužívají ke svým zvráceným záměrům a vždy si myslí, že je to pro dobro těch podřadných hloupých lidiček, co by ani neměli mít volební právo… Prakticky každý šašek, co je trochu známější třeba jen tím, že umí zpívat má okamžitě pocit, že je něco lepšího a jeho názory jsou ty jediné správné…většinou ale nejsou o nic správnější, než má Pepa z depa…

  1. První o multikuti mluvil eman opilec toho času LDN Lány a pak se k němu přidal Okamura – je to snadno dohledatelné.

  2. Já s Vámi téměř ve všem souhlasím, ale jaksi chybí návrh, kdo by měl vlastně dle Vás vládnout této rozkradené a zbídačené zemi. Podívejte se blíže kolem sebe a zaostřete optiku. Všude jen podvod krádeže, manipulace, zkreslování a upravování skutečností tak, aby vyhovovala další a další zlodějně…. Dát dohromady- promiňte ten výraz- toto hnojiště je práce na mnoho let a téměř neuskutečnitelná…. kdysi jeden myslitel uvedl, že demokracie je nejhorší způsob vlády. Dle mě měl bohužel pravdu. Toto smetiště by dala dohromady jen vláda autokratická s vojenským systémem a právem. Trocha toho islámského pojetí šarija- práva by opravdu neškodila a to jsem opravdu odpůrce jejich upravených výkladů, jak by člověk měl žít. Ne, pokud zde nebudou velmi tvrdé tresty za všechno to, jak a kde ubližujeme druhým a zejména přírodě, nic se tady nezmění a my se pomalu a jistě šineme do záhuby a ke krachu………….. a je opravdu lhostejno, zda tu bude Babiš nebo další “vykopávky” typu Benda, Fiala, Jurečka a spol. Piráti? Z mého pohledu jsou to naprostí “nevzdělanci” vládnout této zemi. A to nemám na mysli jejich vlastní úroveň osobnosti, ale to, jak jsou absolutně nepřipraveni a neschopni čelit všemu, co vláda přináší.

  3. Na Britských listech teď pláčou, jak Biden svým útěkem z Afghánistánu zdiskreditoval progresivisty (mezi které patří i evropští piráti). A že to u nás Bidenovou vinou vyhraje Babiš.

  4. Brilantni, podle mě. Mam naprosto stejny nazor. Pro mě cennejsi jeden dobry zednik nez 10 politiků.

 13. Oči vidně byla v televizní debatě v hledišti pirátská komunita, proto to strašné chování. Babiš jednal klidně, věcně vyvracel bludy, které Bartoš vykřikoval. O traktoristovi Jurečkovi nemluvím, protože nestojí za kloudné slovo.

 14. Pán z Prahy totálně úřednici z Ústí nepochopil-viděl snad nepřizpůsobivé pracovat? Těch co se cíleně vyhýbají práci jsou tisíce a platíme to my všichni co od učňáku denně chodíme makat. Už aby na ty netáhla taky došlo!

 15. Bartoš a jeho lidi necílí na blbečky (ti jsou obsazení Babišem, Okamurou, Šlachtou apod), takže se předvádí před neblbečky a na to pokřiky neplatí.

  1. Já jsem toho názoru, že piráti jsou v podstatě strana lumpenproletariátu a dalších asociálních skupin (např. neziskovkáři). A vzhledem k tomu, že se tato vrstvy obyvatel nepodílely, nepodílejí a ani se podílet nehodlají na vytváření nějakých hodnot, bylo by v případě jejich vítězství ještě hůř než po únoru 1948.

 16. Tato debata a hlasování jasně dokazuje, jak se dá všechno zmanipulovat. Nanuci se Stánkaři nejsou schopní ani rozdat zmrzliny, Fiala radši ani nepřijde a opět mimo mísu Topka ani netuší, kde zase co provádí Feri. Na všech diskuzích to Piráti projíždí na plné čáře, jen tady se někdo naučil klikat a výsledek je opačný. Jen doufám, že se nenaučil klikat i u voleb.

  1. Ale, že jsem si nevšiml, co sleduju debaty, tak jsou Piráti nejlépe argumentačně připravení a neplácají kraviny, jako SPD, KSČ, Koblihy a Flastenci

 17. To co Babiš dělá se svými dětmi (A.B. mladší, dcera z prvního manželství), to se snaží udělat i z nás. Nesvéprávné ovce. Bohužel u hodně lidí této země se mu to už podařilo. Ono myšlení totiž bolí…..

  1. V tomto máte pravdu, ale co by z nás udělali piráti? Ovce ještě nesvéprávnější, které by navíc nedostaly ani pravidelně nažrat a neměly k dispozici stáj. Prostě takové ty chudáčky zvířata, co je občas zabavují majitelům a zpravidla utratí, protože se vyléčit už nedají.

 18. Vůbec nezáleží na tom , kdo vyhrál …vyhrál ten, kdo umí a chce hlasovat ….to hlasování umí jen mladí na ten qr kód….ale pan Babiš nikoho neokřikoval, jen nemohl poslouchat ty tupé a nenormání lídry rádoby demokratických stran co pindali jen proti premiérovi …

 19. Nevím co sledoval autor článku. Já jsem viděl naprostý opak. Nedokázal diskutovat, ani argumentovat. Jen opakoval svoje fráze. Překřikoval ostatní diskutující. Byl úplně mimo. Musí skončit.

  1. Naopak, dal jim ochutnat jejich medicínu. Skákání do řeči, nenechat omluvit a podobné výlevy. Dobře je vykolejil.

 20. Prosím všechny slušné nefetující občany aby nevolili neomarxisty feťáky vítače migrantu kámoše anarchistu z Antify kámoše Německé strany Zelení Bruselské vlezdopr…. zastánce přijetí Eura – zdražování placeného stání pro auta- zdražování Mhd – vzniku tak zvaných “šleháren” pro feťáky- oslovování rodič1 rodič2 místo máma táta – sexualních menšin a zvráceností a dalších a dalších hnusu – PIRÁTY + jejich kolaboranty z hnutí STAN !!! Jsou stejné nebezpečí pro tu to zem jako zvolení komoušu v roce 1948 !!

  1. Já bych jim ten fet dával zdarma a v neomezeném množství, pokud souhlasi, že ho budou brát v nějakom uzavřeném prostoru, kde nbemohou ublížit nikomu jinému 🙂

 21. Asi premiérem potřebuje být nutně jen Babiš a ti ostatní se k tomu moc nemají. Hlavně moderátoři za nic nestojí, to jsou debaty o nepodstatných věcech. Země není v dobré kondici, nikomu se nechce řešit šílenosti po Babišovi a dalších, oni to ani neumí, Babiš potřenuje být premiérem, a tak neschopná země jede neschopně dál. Slušné a zodpovědné do politiky zásadně neberou.

 22. Babišův výstup, jeho vystupňovaná agrese a zejména ustavičné skákání do řeči oponentů, to byla katastrofa. Říká se, že chcípající kobyla kolem sebe nejvíc kope, proto musí Babiš skončit. Naopak zejména Bartošův, ale i Jurečkův projev působil nejkompetentněji. Oproti autorovi komentáře si tedy naopak myslím, že Bartoš je nejvhodnějším adeptem na premiéra.

  1. Bartoš je neomarxistický feťák vítač migrantu Bruselský vlezdopr…. kámoš špindíru z Antify a ultra levičáku z Německa ze strany Grüne Partei !!! Nevolitelný hnus celá ta Pirátská verbež !!!

  2. Např. generál Pavel je rozumný a inteligentní člověk. Jenže já nechci NATO ani tutu formu EU, kterou Pavel reprezentuje.

 23. To tvrdi Tomas Mrkvicka.
  Ale ted vazne,Je jasne ze debatu vyhral Ivan Bartos jak podle divaku tak i podle expertu.
  Pane Mrkvicka dostal jste zmrzku?

 24. Každý nadává na Babiše jak hrabe a cosi jenže všichni mu závidí prachy no nahore Každý hrabe, ale jako aby vyhrál Bartoš nebo Fiala no tak to byste to tedy vyhráli..opravdu čim dál více blbců….

 25. Článek přesně v duchu prolhaného Babiše. Někde ho vypískají a na jeho stránkách se fanoušci dočtou, že to tam bylo supr.

 26. Za mě Babiš totální propadák. Ten člověk absolutně postrádá základy slušného chování, jakákoliv diskuze s ním je nemožná, nerespektuje jiný názor než svůj a kritice nejenže není otevřený, on je před ní naprosto zabetonovaný. Na každou výtku reaguje agresivně, své oponenty napadá, pokřikuje na ně jako malý harant, kterému někdo bere hračku, všem neustále skáče do řeči, kritiku popírá i přes jasně daná fakta, podle mě to nemá v hlavě v pořádku a měl by se léčit. Tohle chování vůbec nepatří do slušné politiky. Jak někdo může volit vzteklého, nevychovaného pokřikujícího dědka, který má navíc katastrofální výsledky?

  Nejhorší byla ale jednoznačně moderátorka, která nedokázala diskuzi uklidnit a zavést do slušné roviny, za mě těžce neprofesionální a bylo dobře zřetelné, komu šla na ruku. Upozornit Babiše na nepatřičné chování bylo snad to nejmenší, ona mu ale dala plný prostor, aby se doslova vyřádil. Za jeho názory a pokřikování na oponenty mu dokonce ještě děkovala! Ta ženská je příšerná, působí na mě jako nudná, stará panna, uspávačka hadů, která nejenže je těžce neprofesionální, ale nedokáže být jako moderátorka nestranná, což je ještě horší Za mě opravdu těžké selhání CNN Prima News.

 27. Pokud dojem novináře má větší váhu v rozhodování voličů než volební program a morální váha kandidátů, tak tuhle zemi nezachrání ani Pánbůh a Spojené státy andělské.

 28. To jsou závěry ze sledování TV, která má několik procent. Přání je zde otcem myšlenky, že by další Babišův plátek?

 29. Fiala je pouze teoretik, nic víc. Bartoš a jeho koalice mluví jen o digitalizaci, a jaké strany zdigitalizovali za poslední léta určitě věci?? Piráti ne.

 30. pan Mrkvička si plete pojmy s dojmy podle diváků byl pan Ivan Bartoš jednoznačným vítězem. V debatě byl věcný, kultivovaný a přesto se dokázal rázně vypořádat s trapným poštěkáváním agenta Bureše. který sice skákal všem do řeči ale když měl něco souvislého říci nezmohl se na nic kromě frází a fňukání voličům kterým toto imponuje není pomoci a naštěstí jich pomalu ale jistě ubývá

 31. Rozhodně nejsem babišovec, to ani náhodou, ale “námořních lupičů” se fakt děsím. Jen doufejme, že se nakonec rozpadnou a vymizí z naší politické scény nadobro. Ovšem ještě je třeba pohlídat, aby se nepřetransformovali do nějaké odporné neziskovky, těch už zde řádí dost.

 32. Problém je, že inteligentní člověk se dialogu s A.Babišem vyhne. Pokud je to ale politická debata tak hovořit pochopitelně jako předseda PIRÁTŮ musí a je krajně v nevýhodné pozici. S osobou s primitivním založením a jeho neustále opakovanými nesmysly se vést nějaká rozumná debata na téma fungující stát prostě nedá.Schopný premiér mající za sebou řadu úspěchů by si svoji frustraci z toho kam jeho vláda naší zemi dostala jistě odpustil. On se ale jen brání, protože za ním nestojí vůbec nic. To jsou jen už ani ne Potěmkinovy vesnice. To jsou jen Potěmkinovy sliby pro jeho stále ještě věrné, ale jen do doby, kdy naše republika narazí na definitivní dno. Zatím se pořád přidává a stát se snaží vyrovnávat inflaci, což při obrovském zadlužování státu začíná být problémem. Pokud by se obyčejná rodina zadlužila, tak silně omezí spotřebu. Naše vláda a její představa rozpohybování ekonomiky spoléhá na rozežranou společnost a bojí se omezit státní správu (volby?) a té dává přednost před výrobní sférou atd. Prakticky všechny strany a hnutí mají svojí představu o potřebné změně v nastavení státu. Jen hnutí, které patrně zvítězí i se svými voliči setrvává na starých principech a rozhodně se nezdá, že z obav o přízeň voličů by vědělo jak ZTOHOVEN ……..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *