Zástupci koalice Spolu navštívili zvláštní dům Tomia Okamury. Ten to nenechal jen tak

Ostrá fáze předvolební kampaně probíhá ze strany koalice Spolu způsobem, že její zástupci obcházejí domácnosti, lidem dají letáček a prohodí s nimi pár slov, například o tom, jak se mají, případně o svém programu.

Občas tak ale může dojít i k velmi kuriózním situacím. Například, když starosta Prahy 6 Ondřej Kolář z TOP 09 dorazil v rámci kampaně až k novému domu Tomia Okamura. Ten navrhoval světoznámý architekt a dům má podobu několika tubusů. Je tedy nepřehlédnutelný a také velmi medializovaný. Kolář tak jistě musel vědět, že se nachází na zápraží jednoho ze svých zarytých konkurentů. Přesto zde však s úsměvem zanechal letáček, protože se pravděpodobně nedozvonil.

Bohužel, předseda hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) neprokázal mnoho smyslu pro humor. Celou věc mohl zahrát vtipně a elegantně. Stal se ale pravý opak, Tomio Okamura opět zatroubil do útoku a svým stovkám tisíc fanoušků na Facebooku sdělil, že se mu stalo něco hrozného. Aby toho nebylo málo, zamotal do toho neomarxisty a migranty.

To už je koalice SPOLU tak zoufalá a programově vyprázdněná, že musí její vrcholný kandidát a starosta Prahy 6 Ondřej Kolář (TOP 09) zveřejňovat na internetu fotky, jak věší na plot mého domu leták jejich koalice? Co od těchto neomarxistů čekat příště – posprejují mi dům nebo auto jen proto, že mám jiné názory než oni? Fakt nechci ani migranty, ani euro, jak prosazuje koalice SPOLU,” napsal Okamura na svém facebookovém profilu.

Fotografie přiložené k příspěvku dokládají, že Tomio Okamura byl v moment návštěvy Ondřeje Koláře doma. Možná je škoda, že neotevřel. Oba muži by si to mohli vyříkat z očí do očí.

Foto: SPD

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments