21. 6. 2024

21 příspěvků u článku “Zástupci koalice Spolu navštívili zvláštní dům Tomia Okamury. Ten to nenechal jen tak

 1. Teda já nejsem určitě volič Bureše, ale pravda je, že pani Pekarová-Adamová nic jiného než prvoplanovitě a bez rozmyslu negovat a kritizivat cokoliv Babiš řekne nebo udělá. Opravdu než takové političky tak to radši nic.

 2. No, zdá se mi to od zástupců koalice seskupení malých stran, jako čistá provokace, jen hledají do čeho píchnout. Nevím podle čeho určují, že byl pan Okamura doma, …fotit telefonem už umí i malé děti…já bych je ještě oknom vyházal a v luftě do rici nakopal, jak praví klasik.

 3. Podle mého názoru se Okamura právě zachoval vtipně a elegantně. Vůbec o nic nejde, k nastražené provokaci je jeho příspěvek korektní. Z článku je ale evidentní že Kulhánek SPD volit nebude nebo dostal zaplaceno od jinud.

 4. Stokrát Okamura než jedno jelito opozice jako PEKAROVA FarskyFiala tunelar zloděj dotaci který sedum let spini Babiš e že krade dotace a na konec je krade Fiala neskutečný humus celá opozice i s udavaci piratu

 5. Jsou opravdu nechutný. Čím dál víc jsou každé volby agresivnější a špinavější někoho poškodit. Až ztratí lidé chuť volit ty ludry, které se nestydí za žádnou špinavost tak to bude teprve mazec.

 6. Ještě je nechte, ať si ty stračky vyprázdní úplně a půjdou na samé dno. Když řekne třeba Farský, že země je zplundrovaná, měl by také dodat, že je jedním z těch kdo tu zem zplundroval , rozkradl, zadlužil, rozprodal a teď ji chce zachraňovat?To je opravdu drzost!!!!

 7. Je to jednoduché , všechno je rozkradené , vytunelované , obrovská korupce a k tomu zadlužení jak prase !! Tak teď už hlavně né Piráty a buzeranty !! A možná ještě chvíli přežijem.

 8. Tak jako bývalému popeláři se tady tomu japonskému migrantovi nevede špatně, čím to asi bude…?

  1. Prostudujte si fakta, nemůžete hodnotit stranu podle lživého článku v Parlamentních listech – dotace bývají zveřejňovány těmi, kdo je přiděluje.

 9. Jaká kampaň- takový politik. Kolářové toho moc neumí,ale prostituovat se ,to jo.Ona už žádná socha k odstranění není?

 10. Trapárna, která je této skvadře bytostně vlastní. Zřejmě opravdu nemají co nabídnout, tak se pokouší popularizovat tímti způsobem. Dosáhnout jedině toho, že ještě více zpropagují SPD a přidají mu další hlasy. Takže se v principu vlastně nic špatného nestalo… 😉

 11. Jestli že se dělalo dříve vše špatně, nechali rozkradnout stát? Kdo na tom vydělal? B A B I Š !!! Kdo by za 20 let zbohatnul a měl majetek v hodnotě 80 miliard??? Lidé myslete a neblbněte!!!

 12. Ale ze zpráv jedna dobrá věc. V Práglu už pro Piráty budují bezpohlavní záchody, takže se nám nebudou množit.

 13. On taky p. Okamura něco dokázal ,na rozdíl od Kolářů a Pekarové. Sousedovic dcera u něj pracovala a dobře se měla,ráda na něj vzpomíná. Tak co by si něco nepostavil. I ta architektura je i pro okolí,nejen majitele. Takže ti TOP jsou čecháčci hluboce závistiví ,co nic neumí,nic nedokázali. Dotace jak předseda Fiala na to nebral,co ? SPOLU.

 14. V komentářích samý itomio. Že by si ty komentáře japonský popelář co emigroval ze země vycházejícího slunce psal sám?

 15. Jen tak dál hoši. Kdo voli Japonce volí skrytou diktaturu. Však to má jako podnikání. Stačí číst jeho prohlášení pořád to samé. Migranti (sám je migrant), Romové a neprizpusobivi. Dávky stejně nejdou odejmout ( porodné (jak to chcete ošidit). Ošetřování (taktéž nejde ošidit). Co se dá ošidit je příspěvek na bydlení s kterým kševtuje bývalý poslanec zvolený za Vaši stranu.

 16. Myslím, že by jsme se mohli už konečně obejít a vládnout si bez různých komunistů, estébáků, němců, slováků, japonců, různých psychopatů, atd. atd…………

 17. Jak tak chodi po barácich a otrávujou lidi rozdavjí ty svoje nesmysly tak by potřebovalí provětrát vzduchovkou a byl by klid od škudcu.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *