Zmatený Pavel Trávníček nepůsobil ve StarDance vůbec dobře, nepomohla mu ani hvězdná tanečnice. Po vypadnutí se mu evidentně ulevilo

Když byla oznámena sestava nového ročníku veleoblíbené taneční soutěže StarDance, patřil v poněkud slabším ansámblu herec Pavel Trávníček k nejvýraznějším jménům. Obzvlášť, když diváci měli v poslední době jen poměrně málo příležitostí tohoto legendárního “prince” vidět.

Trávníček budil dojem duchem nepřítomného

Trávníček totiž v posledních letech plní spíše stránky bulvárních novin nejrůznějšími eskapádami s manželkou, než novou filmovou či divadelní tvorbou. Přesto je jeho popularita neoddiskutovatelná.

Diváci však zjevně byli poněkud rozčarovaní z toho, co Pavel Trávníček ve StarDance předvedl. Nejde ani tak o samotný tanec, který porota nehodnotila nejlépe, ale zároveň nešlo o žádnou tragédii. Je jasné, že herec má svůj věk a k tomu je třeba přihlížet.

Trávníček však příliš nepřesvědčil v záběrech mimo parket, které jsou pro získání sympatií hlasujících diváků stejně důležité, ne-li důležitější. Herec působil, jakoby ho účast v této legendární soutěži příliš nebavila a navíc někdy budil dojem určité nepřítomnosti. Když už něco řekl, často to nebylo příliš srozumitelné.

Pavel Trávníček a Veronika Lálová při představení párů 11. ročníku StarDance. / Foto: Česká televize

Nečekaná slova na závěr

Vše Trávníček ostatně završil na samotný závěr, kdy se dozvěděl o tom, že vypadl. Zatímco jeho tanečnice Veronika Lálová děkovala na všechny strany, herec na dotaz moderátora Marka Ebena, jak by svou účast v soutěži zhodnotil a rozloučil se s diváky, odvětil pouhé: “dobrý”. Eben zjevně pochopil a dále se v tom nešťoural. Následné záběry potom ukázaly, že Trávníček zůstává stát mimo dění na parketu a Lálová ho musí vyzývat k poslednímu tanci v kruhu dalších soutěžících.

Trápení Pavla Trávníčka bohužel odnesla právě sympatická Veronika Lálová, která se stala jednoznačně jednou z nejpopulárnějších profesionálních tanečnic StarDance, a to poté, co hned dvakrát dokázala soutěž vyhrát. Tentokrát poprvé vypadla, a to hned v prvním kole.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
23 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments