Gabriela Soukalová po porodu už zase řádí. Nechala se vyfotit nahoře bez

Někdejší fenomenální biatlonistka Gabriela Soukalová prožívá po poněkud předčasném konci sportovní kariéry pořádně bouřlivé období. Její vztah s badmintonistou Petrem Koukalem sice vypadal jako jedna velká idylka, ale pouze do chvíle, než se spektakulárně rozpadl, což vedlo i k tahanicím o majetek, k němuž velkou měrou přispěla právě Gábina.

Její bestseller nadělal hodně zlé krve

Obrovský rozruch vyvolala Soukalová také publikací své knihy, kterou nazvala Jiná. Zlé jazyky tvrdí, že ji k sepsání knihy plné zlých slov směřovaných na adresu jejích někdejších sportovních souputníků, donutil právě bývalý manžel. Z knížky se ale každopádně stal bestseller, a to mimo jiné i proto, že v něm biatlonistka otevřeně mluví o svých sexuálních eskapádách.

Bouřlivé období okořenila Soukalová také několika tetováními, které podpořily její přerod z “miláčka národa” v pořádnou rebelku. Nafotila také sérii erotických fotografií. Nakonec se ale přeci jen zklidnila. Po rozchodu s Koukalem si rychle našla nového přítele Miloše Kadeřábka, se kterým otěhotněla a teď má krásnou holčičku.

Čtěte také: Manžel mě podváděl, přiznala Gabriela Koukalová. Horší je, že neví, kam se poděly její finanční prostředky

Foto: Shutterstock

Gábina jede dál

Touhu upozorňovat na sebe však má Gabriela Soukalová zjevně stále. Před pár dny se tak nechala vyfotit na horách bez podprsenky. Nutno ale říct, že šlo o dobrou věc. Jak sama úspěšná sportovkyně uvedla, učinila tak v rámci mezinárodního dne bez podprsenky, která vznikl za účelem prevence rakoviny prsu.

“Proto doufám, že si tímto dnem připomeneme jak důležité je nezapomínat na pravidelná vyšetření našich “kůzlat” a taky si občas udělat samovyšetření, které může pomoci detekovat problémy včas,” uvedla svým typickým familiérním stylem Soukalová.

Foto: Shutterstock

Odebírat
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments