Aňa Geislerová je v šoku ze zásahu strážníků. Ministrovi vnitra Hamáčkovi poslala hrubý vzkaz

Českou republikou otřáslo video z Uherského hradiště, na kterém městští strážníci povalili na zem muže, který si odmítal nasadit roušku, a drželi ho několik minut na zemi v chvatu, a to před zraky jeho tříletého syna. Málokoho nechaly záběry chladným, byť podle oficiálního vyjádření policie byl zákrok na místě, sporná je však jeho intenzita.

Čtěte také: Situace se vymyká z rukou. Policisté šíleným způsobem složili muže před zraky jeho tříletého syna, vše zachytila kamera

Například herečka Aňa Geislerová má ale v posouzení situace zcela jasno. Podle ní není možné, aby se policie k lidem takovýmto způsobem chovala a rovnou jmenovala podezřelého, který podle ní takový pokyn vydal.

Rezignuj odpornej Hamáčku, tohle je tvoje vizitka! A vy dva ubožáci, co vám jede v těch prázdnejch hlavách. Domluvit je vám málo? Proč nenosíte a nerozdáváte roušky těm, co nemají nebo zapomenou? Dítě nevidíte? Neslyšíte? Nevnímáte? Můžete prosím tyhle dva imbecily suspendovat, vyhodit od Policie, která má pomáhat a chránit. A platíme ji z daní? Hanba! Styďte se! Tohle dítě to bude mít v sobě celý život,” umístila herečka na svůj facebookový profil nebývale ostrý vzkaz.

Anna Geislerová, která naposledy slavila úspěch svým ztvárněním Boženy Němcové, se nechala před několika týdny v rozhovoru v DVTV slyšet, že se občas neudrží a na sociální sítě napíše rovnou to, co se jí honí hlavou. Příspěvky pak většinou nemaže ani poté, co trochu vychladne. To je i tento případ.

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments