Aňa Geislerová se ukázala bez make-upu. A vzbudila velký rozruch

Herečka Anna Geislerová sice aktuálně musí sedět u telefonu a řešit dodávky plynu, protože patří mezi nešťastné zákazníky padlé společnosti Bohemia Energy a teď jí hrozí obrovské měsíční zálohy, to však nic nemění na tom, že si najde čas i na chvilku pohody se svými nejbližšími. Jak známo, Aňa si skvěle rozumí se svými sestrami, Ester a Lenkou. Dohromady se jim také familiérně přezdívá Geislerky.

Čtěte také: “Vy mi říkáte, že jsem hloupá?” Geislerová zuří kvůli 24 tisícům, které má platit za plyn

Na co líčení?

Na sestrách Geislerových je velmi sympatické to, že si na nic nehrají. Říkají to, co si zrovna myslí, ať se to někomu líbí nebo ne a rozhodně už nemají potřebu se předvádět, například tím, že na sebe nanesou tunu make-upu. A tak se na rozdíl od tisíců “instagramerek”, klidně vyfotí ve své přirozené podobě, jak se právě teď stalo.

A světe div se, vypadá to skvěle. Rozhodně tisíckrát lépe než pohled na přelíčené a zřejmě i vyretušované krasotinky. Aňa Geislerová se svými sestrami jsou tak skvělými příklady sebevědomých žen, která se nepotřebuje schovávat za líčení.

Tři velmi talentované ženy

V dobrém slova smyslu tak Aňa, Ester a Lenka vzbudily závist svých fanoušků. Fotografie okamžitě získala tisíce lajků a v komentářích se to jen hemží pochvalnými slovy. Obzvlášť si ji pochvalují muži. “Holky vy nestárnete. Super fotka,” píše například Petr Wolf. “Vy jste tak krásný, bože,” dodává pro změnu Honza Petrů. Další komentující pak poukazují na to, že jsou si tři sestry s přibývajícím věkem stále podobnější.

Anna Geislerová jako Božena Němcová. / Foto: Česká televize

Všechny tři jsou také extrémně talentované. Největší hvězdou je pochopitelně Anna Geislerová, která patří mezi nejvýraznější a nejobsazovanější herečky své generace. Herečkou je také Ester Geislerová, která se však našla i ve vizuálním umění. Lenka přezdívaná Lela sice ve filmech neúčinkuje, na druhou stranu má ale nejširší záběr. Je totiž výtvarnicí, zpěvačkou a rapperkou.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
7 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments