Andrej Babiš vypustil opravdovou bombu: Ivan Bartoš chtěl kandidovat za ANO. Mám SMSky i svědky, prohlásil premiér

Zatímco Pirátská strana chystá na Andreje Babiše žalobu za výroky, které pronesl na její adresu, sám premiér si z toho mnoho nedělá a rozhodně se nemíní omlouvat. Naopak vyrazil do protiútoku s velmi silným kalibrem. Oznámil, že předseda Pirátů Ivan Bartoš chtěl dříve kandidovat za jeho Hnutí ANO.

Podle všeho přitom nepůjde jen o “tvrzení proti tvrzení”. “Mám to v SMSkách, chtěl kandidovat za hnutí ANO na primátora Prahy a to neokecá,” uvedl Babiš na Frekvenci 1. Podle něj mu to mohou dosvědčit i vybraní novináři. “My jsme kdysi s panem Bartošem chodili na kafe. Pamatuju si, když mi psal, že by chtěl kandidovat za ANO na primátora.

Podle Andreje Babiše to svědčí především o tom, že Ivanu Bartošovi nejde o velké myšlenky ani ideje, ale především o “dobrý flek”. Premiér také zkritizoval současné vedení Prahy, které šéfuje pirátský primátor Zdeněk Hřib. Podle něj je chaotické a vypovídá o tom, jak se budou Piráti chovat ve vládě.

Sám Ivan Bartoš koketování s ANO popsal jako “legraci a klukovinu”. Mělo se tak stát v roce 2014. Jde tak o další věc, kterou současný předseda Pirátské strany přisuzuje své mladické nerozvážnosti. Na ni už svedl to, že v minulosti hlasoval proti vstupu České republiky do Evropské unie, případně, že podporoval volnou migraci do Evropy. Čtěte více: Ivan Bartoš zcela změnil názory. Pravděpodobný premiér Česka se vymluvil na mladickou nerozvážnost

Foto: Pirátská strana

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments