Basketbalista Satoranský prozradil, jak ho zklamal Jaromír Jágr

Odcházení Jaromíra Jágra z hokejové scény je velmi dlouhé, dalo by se říct až nekonečné. Ale spolu s tím, jak se hokeji věnuje přeci jen méně než dříve, kdy jím byl v NHL vytížen více než stoprocentně, pouští se do akcí, kvůli kterým u mnoha lidí klesl.

Jde především o jeho různá angažmá po boku politiků, ať už to byla reklama s Andrejem Babišem nebo cesta do Číny s Milošem Zemanem, kde si třásl rukou s autoritářským prezidentem nejlidnatější země světa. Mnozí mu vyčítají také to, že se proti současné obhroublé politické scéně nevymezí. Připomínají mu jeho číslo 68, které odkazuje k roku, kdy proběhla invaze sovětských tanků do Československé republiky. Ostře o Jágrovi nakonec promluvili i jeho někdejší nejbližší parťáci, jako je Dominik Hašek nebo Jiří Hrdina.

Teď to ale Jaromír Jágr schytal z trochu nečekané strany. K jeho působení se vyjádřil totiž nejlépe placený český sportovec, Tomáš Satoranský. Ten proslul například tím, že se v rámci zápasu NBA, který hrál ještě za Washington, odmítl setkat s českým premiérem Andrejem Babišem, jenž byl v té době v hlavním městě USA na návštěvě.

Jágrovy reklamy způsobují zdvižená obočí

Dalo by se tedy čekat, že Satoranský promluví o Jágrových námluvách s politiky. Basketbalista ale překvapil. “Kdo z hvězd mě jako člověk zklamal? Doufám, že mě nebude hodně lidí nenávidět, ale řeknu to, jak to je: zklamal mě Jarda Jágr,” vyhrkl Satoranský v rozhovoru, který proběhl v Ranním klubu na rádiu Expres. “Všichni jsme si ho idealizovali, že byl pro nás největší dříč, a pak ten člověk dělá reklamu na elektrokola… Je to špatný, prostě pro mě skončil,” dodal s jistou dávkou humoru.

Satoranský nechápe, že takový vytrvalec jako Jaromír Jágr přesedlal na elektrokolo.

Doufám, že nás Jarda neposlouchá a nebude mi ještě psát,” dodal Satoranský. “Musím říci, že to fakt nemá zapotřebí.

Satoranský sice téma trochu odlehčil, ale není těžké si pod jeho slovy představit, že mu na národní ikoně vadí spíše podstata, z jaké různé věci koná a s níž nejrůznější reklamy také souvisejí, než že by měl kdovíjaký odpor k elektrokolům.

Foto: NBA.com, Crussis

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments