23. 6. 2024

23 příspěvků u článku “Do Česka se opět dostalo silně napadené maso z Ukrajiny. Na tuny ho prodával velký obchodní řetězec

 1. Pomůžeme Ukrajině budeme žrát maso napadené salmonelou. Vivat. Ten kdo to prodává by měl dostat takovou pokutu že by se z toho nevzpamatoval. Chce se mě blejt velebnosti!!!!!!!.

  1. Prodejci o tom nemusí vědět, tak jako kupující. Především by to měl vědět dovozce, který by měl deklarovat nezávadnost zboží. A měl by dostat tři pokuty. Za falšování dokumentů, nedodržení hygienických předpisů a vědomé ohrožení obyvatel na zdraví. Jenomže žijeme v České republice.

   1. Nejakym tym pohrabacem pres zada! Aby si pamatoval ze tudy cesta nevede. Nebo by to twky mohl nejdriv ochutnat a kdyz se do 5 dnu nenakazi ok 😃

  2. Kdy dostane pokutu inspekce, za pozdní upozornění pro zákazníky?? Oni jsou tu snad o toho, aby i h n e d informovali a ne až, když je vše prodáno.!!!

   1. Na to by měla odpovědět vláda. Počkáme až pan Fiala začne vysílat signály. To nehrozí on Ukrajinské maso určitě nekonzumuje. To jedí jen důchodci, kterým na nic jiného nezbývají peníze.

 2. Co takové informace zveřejnit, než to zkažené maso lidi zkonzumují? Teď už je to platné, jak mrtvému šála.

 3. Vážený pane, když vám chutná ukrajinský maso, tak dobrou chuť, a pak poděkujte synačkovy premiéra fialy.

 4. Díky bohu bydlím na hranici s Polskem a kuřecí kupuji tam. Český UA Fiala si ho může tady klidně kupovat. Když mu chutná.

 5. Pomoc Ukrajině zaplatíme svým zdravím? Budeme jíst potraviny z kontaminovaného masa a pšenice? Ono ani nejde o pomoc jako o nenažranost potravinových řetězců. Levně koupí a předražené prodají. Na co máme potravinovou inspekci, když zasáhne až s křížkem po funuse? Pokuty to nevyřeší. To zaplatí stejně zákazník v předražených cenách. Vláda musí zajistit, aby státní orgány jednaly okamžitě a ne z několika denním prodlením.

  1. Naše vláda musí zajistit 😂? Ty akorát zajišťují aby měli plné korýtko jinak je jim všechno u zádele. 🤮

 6. Jak je možné, že nějaký malý s.r.o zásobuje řetězce Tesko, Penny a pod.? Kdyby dostal Wu Trade i řetězce flastr 100 miliónů, těžko by to rozdýchávaly. Někdo má ale těžký prachy za to, aby kšeft fungoval a tak Češi tyhle sr.. ky sežerou. Chce se opravdu blít. Feri

 7. Dobrý den, dokud budeme mít tuto zaprodanou Ukrajinskou vládu, tak sem budou dovážet tyto sr…..ky.Není to tak dlouho co v televizi řekli, že co je dovezené z Ukrajiny, není závadné!!!!Lžou jako když tiskne.

 8. Čemu se divit. Poláci do jídla sypou silniční sůl a Ukrajinci nám posílají zatuchlé maso. A proč? Protože lidovci zničili celé zemědělství Lux a dnes už není nikdo kdo by potraviny pro nás vyráběl. Raději docházíme odpad ze západu a východu.

 9. Jak já jsem byla naštvaná.Všechno jsem vyhodila.A může si zkusit někdo remcat na Babišovo kuře!

 10. Zavirat smejdy co to prebaluji do basy, i kdyz kdyby to sezrali politici tak by nebylo od veci(zbozne prani ja vim😃) pro nas lidi proste nekupovat podezrele levnej hnuj👎👎 tot vse. At se jim to zkazi nebo si to snedi sami nejsme tak bohati kupovat extra levne veci, pokud nekdo chce pojit dobrovolně aby to “natrel” putinovy good riddance” 😎💣

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *