20. 6. 2024

48 příspěvků u článku “Glasgow Rangers sponzoruje český výrobce pneumatik. “Stydím se za to, že jsem Čech,” řekl šéf firmy k rasismu českých dětí

 1. No, pokud se stydí, že je Čech, tak ať vrátí státu peníze za to, že mohl vystudovat zadara, zažádá o zrušení občanství, namaže se globinem a požádá o občanství třeba Somálsko, nebo Kongo. Kdo mu brání?!

 2. Stydím se za to že mám obuté TMK budu si to pamatovat,řeknu starymu ať to prezuje.Vyzkousim jiné gumy.

 3. Taahni do hajzlu aby jste s z tech negrů neposrali !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!A MUSLIMÁKŮ BEZ JIM JESTE LIZAT PRDEL A MEJT NOHY JAK DEBILNI PAPEŽ.

 4. KDEJAKEJ PENIS TO SEM PORAD CPE NEGRY ALE STAREJTE SE VY NECERNI A PLATTE DANĚ ABY SE TU MOHLI MIT DOŘE KUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUURVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁKOLIK JICK MAJI PIRATI DOMA ????????NIKOHO CI TA VYMRDANA PEKAROVA CI TA ČUBKA JOUROVA NIKOHO AT TO TREBA POCHCIPE ME JE TO U PRDELE §

 5. bezte uz s tim negrem do prdele §§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§§porad budem resizt jednoho negra kurva tady je veci k resení a porad jedna cerna tlama furt dokola co je mě po něm at taaaaaaaaaaahne do afriky kdyz jsou tu rasisti finskej negr at treba chcipne me je to ukradeny a uz s tin nevotravujte §§§§§§§§§

 6. Podívejte, říct o někom, že je opičák, není žádný rasismus, pokud současně není zmíněna barva pleti. Já se naopak stydím za zaprodance, kteří mluví naším jazykem a přitom pomlouvají zemi i národ, z kterého sami vzešli.

  Opičák je například král Kazisvět z filmové pohádky Princezna se zlatou hvězdou na čele – řečeno ústy princezniny chůvy. Podotýkám, že Kazisvěta hraje český herec Martin Růžek a je to běloch.

  Pokud někdo tvrdí, že označení jednoho konkrétního černocha za opičáka je rasistické, sám tím nahrává tvrzení, které nesdílím, že černoši jsou opicím blíže, než jiní lidé.

  Na rozdíl od Angličanů, čeští lidé stavěli v Africe prakticky za babku nemocnice, školy, rafinerie nebo přehrady a Afričané u nás také skoro zdarma a ve velkém počtu studovali na našich vysokých školách. To vše v době, kdy angličtí lordové ještě s nostalgií vzpomínali na své předky, kteří si do Afriky jezdívali zastřílet na lvy a tzv. “nouplísáky” (odvozeno od “no please, sir”) a po nějakém boji s rasizmem u nich nebylo ani památky.

  My jsme neměli kolonie, nestavěli jsme koncetráky a nenaučili jsme to Hitlera. Nevyhlazovali jsme a nezotročovali původní obyvatele Indie, Afriky a Ameriky. Naopak, naši lidé byli často zabíjeni cizími nájezdníky a naše ženy znásilňovány a prodávány do harémů na trzích s otroky. Od těch dob i anglickým uším zní Slované jako “slaves”, tedy otroci a dosud nás považují za méněcenné a podle toho se k nám i chovají.

 7. JESTE udelejte mimoradnou schuzi parlamentu ci senatu v cele s tim idiotem vystrcilem votravovat furt s jednim negrem uz pul roku kdyz se mu tady nelibi at tahne do afriky a muze vzit sebou i cikany aspon bude vic penez pro duchodce a jiny necerny občany §§§§

 8. Má pravdu. Že se paní nestyděla, srovnáním s Kamarou urážet opice. Vždyť ta roztomilá zvířata opravdu nemohou za to, že vypadají jako Kamara. Mimochodem, na gumy Tomket je teď akční bonus – rakev zdarma.

 9. Snad ještě neco: měli bychom sledovat, kdo všechno z našich politiků leze fašistoidním “bojovníkům proti rasismu” do jistého tělesného otvoru a při volbách na konci následujícího týdne to vzít potaz. Více-méně zaplať pánbu za tento incident!

 10. V podstate mi to pomaha v tomto okamziku vyresit jeden problemek. Zrovna se divam po nejakych zimnich pneu na 2 auta . Nehledam zazraky , spis jen abych vyhovel zakonu , na motto kdyz to klouze nejedu. Coz je u mne mozne. Tomket jsem vcera zrovna zvazoval jako jednu variant. Levne , pochopitelne kvalita take tomu odpovida. No ale protoze se vyrobce stydi ze je Cech , podivam se nerasisticky po necem od spratelenych Cinanu. Bude to zrejme tak 0 : 0 co se vseho tyce , ale aspon se vyhnu rasovym otazkam bez dpovedi.

 11. Jedna paní povídala .. Panebože, tahle doba je fakt dementní. Asi proto se v ní tolik daří dementům.

 12. Tak tak, je moc dobře, že toho opičáka vyloučili, vždyť prasil jako obvykle. A ještě že tak, kdyby nešel z placu, nejspíš by se zase po zápase na někoho z našich vrhnul. Ten nešťastný finský chlapec má evidentně problém se sebe-kontrolou.

 13. Já když jsem odcházel ze stadionu slyšel jsem jednoho pána jak povídá druhému pánovi: koupil jsem gumy TOMKET, no řeknu ti, byla to velká chyba, na těch šuntech se nedá jezdit. Fakt, fakt, fakt, jsem to slyšel!

 14. já se stydím za takovéhle lidi, kteří se tady narodili a pomlouvají svoji vlast a ještě sponzorují cizáky

  1. Překupník pneumatik vybudoval super byznys na tom, že Češi vždy hledali nejlevnější pneumatiky. Výrobce, natož světový, ale Kocour v botách není ani náhodou. Za co ho v Rangers pokládají je patrné z povinné sponzorské fotky. Za pasáčka vepřů z Tramtárie. To oni se stydí, že je sponzoruje Čech, který se zase stydí za to, že je taky Čech. Prase aby se v tom vyznalo.

 15. A za Rangers se ten ocas nestyděl, když tam masakrovali Slávii a Kúdela dostal přes držku? No značka Tomket konkrétně pro mě přestává existovat.

 16. Tomket tj. čínské pneumatiky nejhorší kvality. Všechny recenze je dávají na poslední místa v žebříčku použití.. Jestliže se pán majitel stydí , že je Čech, okamžitě zrušit občanství a ať táhne tam, kde se stydět nebude, V Česku by už nikdo tyto pneumatiky neměl kupovat, totální embargo.

 17. Kde má TOMKET v ČR výrobu.Není to český výrobce.Možná má nejlevnější pneu,ale ne vyrobeny v ČR.

 18. To my se stydíme, že on je Čech a leze do prdele Skotům
  Joooo a já jsem také šel po ulici a jedna paní povídala svému dítěti, že pneu Tomket jsou největší sračky.
  Kdo koupí na auto ty jeho čínské sračky, není Čech.

 19. Jen ať se stydí, já jsem hrdý na to, že jsem Čech a rozhodně už nikdy nebudu mít na autě pneumatiky Tomket !!!

 20. To je blbec. Já jsem hrdý Čech a hrdý běloch ! Za několik let to bude ještě větší problém , dnes dnes…

 21. VÝZVA!! nekupujte jeho výrobky!! když jsme tak špatní, ať si prodává svoje nekvalitní výrobky někde v Africe…

 22. To je hajz co? Podporuje skotský fotbalový klub. Chtělo by to, aby na něj zaklekl finanční úřad

 23. Jestli je na té fotce ten majitel, tak si rovnou může podat s Kamarou a jeho právníkem ruku. Taky takový divně zbarvený. Když se stydí, tak ať táhne. O jednoho přizdis.če míň.

 24. Je vidět ,že to je Čech ,jak se patří !!!Raději sponzoruje rasisty naruby ,než nějaký z našich klubů !

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *