21. 6. 2024

7 příspěvků u článku “Jakub Železný z ČT to má spočítané. Nový ředitel se do něj tvrdě opřel, tohle pro něj nedopadne dobře

  1. Konečně, že se odváží někdo toto trio vyhodit, ničili a ničí pověst moderátora v ČT.Asi jím narostla velká křídla ,dostali se k Red Bullu zadarma?Nebo odměna za jednostranné politikaření, asi? Železný,Moravec a Fridrichová, by mněli být potrestáni za jednostrané vedení debat a komentářů ve všech případech politických kauz co moderovali.Účelně pokládali otázky nepodložené a šířili vylhané při debatách lidem ,aby poškodili jednoho ze soupeřů,který se stal z jejich strany terčem podpásovek, který jim byl vlastně soupeř.Jestli chcete ČT uzdravit, aby lidi jí věřili , tak upravte kodex ČT .Aby si jí takový „moderátoři” , prospěcháři obloukem vyhli Veřejno právní televizi,kterou dotují poplatníci.

    1. Nesouhlasím. Nejdříve se musí ozdravit celý národ. Každý jednotlivec. Poté národ co by teoreticky prošel tímto procesem by byl možná schopný přijít na způsob, jak se zbavit parazitického systému a politiků a nastolit něco nového. Funkčního. A nějaká ČT by nebyla už, ani potřeba a pokud ano, tak by byla automaticky ozdravená taktéž od procesů řízení, kterým podléhá desítky let. Nyní to pouze graduje. Blížíme se k vrcholu pyramidy. Pak příjde sešup. Cesta dolů. A až si po té jízdě rozbijeme všichni huby, začne ten mnou zmiňovaný, ozdravný proces. Bohužel ne všichni se ho dočkají.

    2. Vyhazování novinářů, instrukce politiků, jak se má novinář chovat a co říkat…už tady bylo a snad se nevrátí, je jen málo tak schopných moderátorů jako je Jakub Železný, nebo Vám vyhovují ti roboti na Nově? Pokud Vás uráží otázka zda nově zvolený GŘ byl ve spojení s panem Dalíkem, tak vás ujistím, že pro něj pracoval, otázka je zda to má nějakou souvislost s vedením ČT je asi ve vyšší pravděpodobnosti, než stížnost Afgánce, že lízání zmrzliny ženou na veřejnosti je sexistické!

  2. No, pokud byl odejít p.Wollner z ČT, bude-li následovat p. Moravec a p. Frydrychová. Zvoňme na poplach. Jde o likvidaci investigativní žurnalistiky v ČT. To bude veliký problém. Hodí se to loupežníkům, lidem nepoctivého zrna, kteří škodí a chtějí škodit ČR.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *