17. 5. 2024

23 příspěvků u článku “Jiří Paroubek by rád vystřídal Zemana ve funkci prezidenta. Zhodnotil také šance Andreje Babiše

  1. Tak proc znovu u koryt budeODS,TOP,KDU,nejsou to take stare mrtvoly?A Paroubek,myslim si ze hodne spolecnost stmelil,a dal jistotu statu,o kterou ted prijdeme?A uz to zacina s30 % zdrazenim energie.A Buh nas chran co jeste prijde

   1. Pokud za stmelení společnosti považujete výrok “A pokud sem přiletí Marťani, tak s nima budu vládnout”. Tak za mne nee. Jeden sexy mozek na hradě stačí.

 1. To jsme již tak hluboko spadli? No nedivím se když se nové koalice ještě nechopily moci a už porušují zákony a tím rozkrádají peníze.

  1. Jakéže porušují zákony a co rozkrádají? Jarine, Jarine na jste přišel sám, nebo jste se díval na čau lidi?

   1. Ne, přečetl jsem si názory právníků. Minimálně bude a je neoprávněný klub pirátů,protože nevstoupili jako strana a po rozděleni následně nemaj 10 poslanců. Akt vkročení do sněmovny nemohou udělat jako strany,protože jako strany neměly kandidátku. A za klub jsou peníze,a za volební období nemalé, a co je neoprávněné-je ukradené.
    Prý se to napraví ,ale kdo takovou změnu zákona podpoří? A jako retroaktivně?
    A paní Marto ,urážet někoho p.Babišem to umí leda chudí duchem. Zkuste argumentovat!

 2. 2.kolo Jyrka proti Andymu jdu blejt a vysídlit se
  ale zas v 1. kole chemickému Andymu odebere hlasy
  že by pomsta socanů ?

 3. no Slováka už jsme měli, a nic moc
  někoho, kdo by dal vládu komunistům a Marťanům taky ne
  zkusil bych Vídeňáka Járu Cimrmana,
  a když ne Vídeňáka, tak aspoň Rakušana
  :-))))

  1. Kéž by žil, alespoň o sochy. by spor vyřešil. Ruce rozpaženy východ-západ a hlavy šroubovací. Zvolené a natočené vždy dle nálady lidu a pol. situace.

 4. Tak tam bude velmi velká fronta.Když někdo vyhraje slušným a solidním způsobem,budu respektovat názor většiny.Jen ne proboha pan Kocáb,herečka Aňa G a slepenci začínají vystrkovat do popředí pana Drahoše,jeho hvězda doufám zapadla(je to nevýrazný,nemastný,neslaný člověk).

 5. a dalsi komous se dere k moci.
  maj v tom ceskokomunistku vubec nekoho kdo neni nebo nebyl komunista ?
  asi ne. konecne cesi miluji levici a komunismus obvzlast.
  tak to si tam zase nejakeho komunistu navoli…..ano bude si rikat jinak.
  ale to cesi nepoznaji tem nabulikujete klidne i to ze stbak a komunista je kapitalisticky podnikatel….uveri tomu.

 6. bezte do hospody vytahnete prvniho ozralu a zvolte ho soudruhem ceskym prezidentem.
  horsi to nebude.

 7. bože zachraň nás, komunistickej papaláš (sexy bezmozek) by chtěl být prezidentem , jeden hnůj ještě neskončil a druhej už se -ere na jeho místo…….

 8. Líbí se mi jak si Paroubek vydedukoval z volebních výsledků, že Babiš nemá šanci. Není taky nemocný, jako jejich bývalí předseda? Anebo by si chtěl zopakovat 1. třídu ZDŠ? Babišovo hnutí získalo víc jak 27% a Paroubkova ČSSD sotva 5%. Podle tohoto měřítka opravdu Babiš proti něj nemá žádnou šanci!

 9. Tak už jsme měli prezidenty filosofa,právníka,truhláře,kameníka,generála
  atd.tak proč by to nemohl zkusit třeba ,,hospodský”?Když si představím,kdo všechno by teď rád byl prezidentem,tak mě to vůbec nepřekvapuje.Jeden
  a také jedna lepší než další.Jasně se ukazuje,jak bídně na tom naše zem je,když se na tuto funkci mužou snažit hrabat různé podivné kreatury.
  Zatím jsem mezi případnými kandidáty nezaznamenal jedinou skutečnou osobnost.Jeden šašek vedle druhého.

 10. Nejvíc rozdělil občany mezi oni a ostatními .hlavně u Zemana.,Kdo neposlouchá Zemana ostatí jsou nevěrci jako ostatní jako u Hitlera.I když Zeman je nemocný ,přesto i mu přeji aby se uzdravil v možností ale přesto je to spolu s Klausem jsou největší narcisy jako poleno,což není člověk,který nepatří presidentem..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *