26. 6. 2024

71 příspěvků u článku “Komerční banka radí Čechům, aby na Vánoce nejedli kapry. Lidé ruší účty a prodávají její akcie

 1. Počin Honzy Paličky považuji za velice povedený, protože je rozumnou odpovědí na vzrůstající, leč nesmyslné tlaky “evropských zelených teroristů”. Za vším tímto šílenstvím je v prvé řadě byznys, který se pranic neohlíží na ty nejchudší, kteří jejich rejdy zaplatí ze svých kapes.

  1. Lidé občané budíček jinak nám do pár let zruší veškeré Křesťanské svátky !!! Pryč z Eu pryč s Green Deal fanatiky pryč se stranami a politiky podporující ty Euro zhovadilosti !! Je potřeba vrátit svět do normálu kde byl ještě v roce 2014 !!

 2. není to spíše vhodné psát na nový rok? Takový žvást nemohou brát vážně ani vymaštěné mozky z různých “ekologických” neziskovek

 3. To musí být nejapný žert,to nemůže normální člověk myslet vážně.A to si dovolí uvádět banka?Ta má na starosti jiné potřeby a ne posuzovat vhodnost či nevhodnost vánoičního stravování.Ale pokud je pravda,že se polovina ryb vyveze do Německa,tak se jedná o německou objednávku!

 4. Netuším kdo je Zelinková, ale očividně stejně jako většina národa neumí počítat Pokud mě někdo řekne, že se na Vánoce spotřebuje 18.000 tun kaprů, tak mi stačí dvě, tři vteřiny na to, abych si spočítal, že je to nesmysl. 18.000 tun je 18 milionů kg a při 10 milionech obyvatel je to cca 2kg kapra na osobu což je blbost. Bohužel jsme národ hlupáků a toto si podle mě tak 70% lidí neumí spočítat.

  1. čti až do konce , tam je psáno že 50%z 18000tun kaprů jde do Němec a těch 18000tun je celoroční odlov a ne jenom předvánoční

  1. Kdysi jsem tam také měl účet. Za cca 300.000,- Kč úrok v řádech korun a poplatek za vedení účtu. Tehdy jsem ještě neměl internet, abych si potřebné informace vyhledal, ale dobrý kamarád mi poradil. Účet jsem pak rychle zrušil.

 5. To jsou zase kecy.Kdyby jim šlo o životní prostředí tak dávno zruší emisní povolenky a ne ze je možnost se vykoupit.Jo hlavně prachy.

 6. Chtěl bych se seznámit s člověkem, který vymyslel rovnici 18.000 tun kaprů = 32.000 tun CO2. To je něco E = mc2? Musí to být Einstein moderní doby.

  1. Když zabijete kapra, vypustí duši ve formě 1,77kg CO2 na kg živé váhy… takže ze živého tříkilového kapra máte cca kilo masa a kostí … 🙂

 7. Stádo afektovaných magorů se snaží oslovit normální lidi.. proto jak jsem niˇže četl, opustit komerční banku je to nejrozumějsi, co se dá udělat. Ať ti předplacených manažeři vidí co si o nich myslíme..

 8. A tyhle banky druhým šmahem ruky dávají podnikatelské úvěry automobilkám, průmyslovníkům a podobně. Prostě kdo víc kříčí zelená je největší pokrytec a zaprodanec, což ostatně potvrdili i vědecké studie 🙂

 9. Souhlas, mám tam čtyři účty a po Novém roce to jdu zrušit, takhle se konzervativní instituce nechová, je to poslední kapka, už toho bylo víc.

 10. Toto je ukázka mládí, čím se chce živit(myšleno články) a jak jsou zástupci mládí hloupí.Co na to výživáři? A za to se zaštiťuje Komerční banka? Nebo ti mladí v KB? Nemá ta se zastávat spíš podnikatelů? Pravda je,že ryba domácí se moc nekonzumuje, v podstatě za ni chtějí moc peněz,protože pokud někdo jí jen maso a vnitřek,břišní tuk a hlavu vyhodí,tak je to velmi drahé. Výtěžnost tak 60%. Rybníkáři jich maj plno,stačí číst minulé zprávy ,jak se dusily nedostatkem kyslíku(bylo jich moc),nebo 2x nemocné na Přeloučsku s odvozem do kafilérky ,tam šlo víc kaprů jak z Bečvy!
  Že dívenka radši nenapíše,že 1kg banánů reprezentuje 1,5kg CO2., nehledě na to ,že se to stříká sajrajty v EU zakázané,ale vyráběné. A to si pak na slupkách sem nedovážíme? Proč asi je takový nárůst nemoci štítné žlázy?

 11. Komerční banka se snaží honit plusové body u zelených. Správně zušit účty a prodat akcie a teprve potom budou uhlíkově neutrální.. Jak můžou šířit takové kecy… čím dál ti horší..

 12. Slecna nebo pani ze sebe udelala naproteho neznalka, s ohledem na ni jsem to napsal velmi slusne, jinak bych pouzil jiny vyraz. Kdyz chci neco sdelit, tak predevsim bych si mel zjistit nejaka fakta a ne se ztrapnovat.No a KB. Zcela jiste vsichni jeji zamestnanci a hlavne jeji vedeni, ktere pujde vsem prikladem, bude mit darky zabalene v hadrech, na stole veganskou veceri a svitit budou jednou zarovkou. Pokrytectvi nejvyzsi kategorie, ostatne, co take cekat ze? Penize prece nesmrdi.

 13. Docela by mne zajímalo, který mgr. v KB tohle povolil. Naštěstí tam nemám účet. a ti, co ho tam mají, ať se řídí podroobným návodem pana Paličky.

 14. Pripomina mi to, ze cim vic pruhu, tim vic Adidas. Hodi sumu ryb, nejake numero CO2, co sokuje. Jenze bez podkladu to jaksi nesedi. A tak tedy jinak, copak nam KB doporuci? Eko losola, nebo tunaka, ktery obleti pul sveta? A co prestat na vanoce topit? Vsichni, tak mesic? Nebo, jeeee, ja mam napad. At KB zrusi kamenne pobocky. To bude hafo CO2 zachranene. Nebo at se zavrou uplne. Zachrani toho jeste vic. Minichodem, kolik CO2 asi sezralo vyrobit tu reklamu? Sviceni, strihani, cesta te kozy na nataceni. Cestovani videa po siti KB ke schvalehi. Pane joooo. A opravdu NIKOHO z vedeni KB nenapadlo, ze je to 3,14covina? Hodne smutne… kdyby zrusili valkou hromadu a vanocni vecirky, cestovani sefu letadlem atd, usetri vic. A kdyby chodili vsichni pesky, to byl spravny darek…

 15. Boj proti životně důležitému plynu v podobě CO2 je velký podvod a nástroj k NWO. Tento plyn nutný pro ekosystém, syntézu a růst rostlin obsažený v atmosféře 0, 04% opravdu nemůže za oteplování klimatu, navíc bez něho bychom všichni umřeli hlady. Jsem klientem tohoto finančního domu a nebudu ho žádným způsobem podporovat,proto přejdu ke konkurenci. Vedení KB by měli akcionáři okamžitě odvolat ,

 16. A je podobná “rádoby” reklama v USA na téma “nejezte krocany”? V jejich počtu bych si troufl tvrdit, že uhlíková stopa bude 10000 větší než u našich kapříků 🙂

 17. Myslím, že tomuto světu začali vládnout hlupáci, a blbky, kteří sice nic pořádně neumějí, zato před čtyřmi lety, jako jedni z prvních objevili ekologii, a nabyli přesvědčení, že se nich, jako zvěstovatelů nového náboženství, svět posere.
  Mám pro vás špatnou zprávu debílci. Neposere. Neposere se z vás, stejně jako se neposere z lidí majících v hlavě stejné hovno jako v ní máte vy. Ekologii je potřeba prosazovat jinak, a něco o ní trochu vědět. Což vy nejste.

  1. Jenom že ty hlupáky a blbce někdo do jejich funkcí zvolil a byli to stejně ujetí voliči jako máme zde v Čr kteří volí – Piráty – Zelené – Top09 jasné podporovatele všech těch Euro šileností a nařizení !! Pryč z Eu pryč se všemi stranami a politiky kteří lezou EU a Bruselu do zadku !!!

 18. Hlavně je to celé ostudné nelogická a věčně nesprávná debata. Pan profesor o jehož práci se tento z prominutím blábol opírá by měl položit profesůru. Uhlíková stopa kapra, ostatně jako všech ryb je zcela neutrální. Pouze přeměňuje biohmotu. Ta je v podstatě na kaprovi nezávislá. Při jeho absenci by se celková biohmota ve vodě (součet veškerých organismů) nezměnila. Pouze by byl nahrazen hmotou jiného živočicha. Ryby, korýše, bakterie a pod. Je smutné že KB jde na takto povrchně vedený aktivismus.

 19. Jsem proto chránit přírodu, ale co tady píše paní nemá vůbec podložené. Myslím, že by jsme měli začít jinde než u kaprů. Co takhle asanace skládek a jiných zátěží. Na to banka nepřispěje? 🎄Krásné Vánoce všem.

 20. To jsou jen takový pokrytecký žvásty eurohujerskej vychcánků, nic to nestojí a potěší to páníška.
  Nežerte kapry, neprďte do vany, ale když budete chtít, tak vám půjčíme i na Škodu Sentinel, když si u toho namastíme kapsy.
  Tvl. kam až jsme to dopracovali? To už budou i banky fušovat do ekologie? To je jako kdyby Al Capone propagoval léčebny drogově závislých…no, ale když nad tím přemýšlím, tak by mu to asi taky prospělo…
  Já prostě nechápu ten Grétovský koncept měření uhlíku v každém prdu, když si v klidu ve velkém žereme palmovej tuk z umírajícího Bornea a kupujeme plasty ze zemí, jejichž ekonomiky nejvíce znečišťují oceány a zabíjejí hlavního konzumenta CO2 – fytoplankton.
  Já sice kapra stejně nejim, ale pochybuju, že to pomůže omezení produkce oxidu uhličitého, když si místo toho dávám řízek.
  To bych musel jídlo úplně vynechat!
  Ale to ve skutečnosti není důležité, důležité je jen to, že ten slint zveřejnili a u někoho si tím udělali voko.
  Já chápu, že je důležité přesvědčit lidi k ekologickému myšlení, ale opravdu si někdo myslí, že to nejdůležitější téma, je produkce oxidu uhličitého kaprem obecným?
  Tak nevim, jestli je důležitější vývoj vakcíny proti coronaviru nebo proti demenci.
  Na coronavirus umře jen někdo, ale na tuhle pseudoekologii dojedeme všichni.
  Hlavně posílejte Shatnera do vesmíru a vrtulníčky na Mars, aby mohlo 0,01% nejbohatších pozemšťanů zmizet do vesmíru, až na Zemi půjde do tuhého.
  Protože jinak moc nedává smysl ta histerie okolo globálního oteplování v kombinaci s miliony tun spáleného raketového paliva za rok (a dalšíma hovadinama) jen proto, aby si nějakej brejlovec mohl vyhonit lachtana nad fotkou kráteru v rozlišení 3×3 brambory, to by asi pro život na zemi nemělo moc smysl, že?
  Takže jde tu skutečně o lidstvo a planetu? Nebo jsou to jen pohádky pro idioty, aby nedělali problémy než půjdou do kafilerního boxu?
  No, a nebo se ta demence prožrala až do vrstev těch vzdělaných a úspěšných lidí v čele společnosti, to já ale netuším…
  Jediné co vím je to, že všechny tyhle snahy mají efekt asi jako potravinová sbírka pro Demokratickou Republiku Kongo nebo pro singularitu uprostřed naší galaxie.
  Jestli vám to připadá jinak, tak mě klidně rozdrťte v komentářích.
  Na posílání do blázince už jsem zvyklý.

 21. Jestlipak víte, komu patří KB banka, a až to začnete zjišťovat , tak zjistíte, že již žádná Naše banka není Naše

  1. Co to prosím je “naše”? Po privatizaci tandemem Klaus-Ježek. Je i moje, klidně to přiznám. Ale klidně jděte do mBank a tankujte u Benziny- v obou případech pújdou zisky do Polska.
   Tedy u toho druhého i mě.

 22. Ty slavný influenceři (a spol.) by potřebovali, aby je někdo pořádně zaměstnal, třeba za volantem autobusu, když je teď autobusáků málo (a nejen autobusáků). Potom by třeba přestali vymejšlet kraviny.

  1. To nejde protože to jsou mladí smradi netáhla kteří se poctivou prací živit neumí a nebudou !!! Stejná verbež jako Piráti a Zelení !!!

 23. Myslím si, že slečna má někoho známého nebo rodinného příslušníka v bance. Jinak by taková hovadina nemohla přejít práh tohoto bankovního domu. Pokud k tomu již došlo je nutné ji potrestat za hloupost a přejít k jiným bankám kde se chovají normálně.

 24. S eko aktivitami musíme počítat u všech bank, zavázali se k tomu. Ale tato se skutečně nepovedla, nebo to mela byt parodie. Možná chtěli úmyslně lživymi informacemi a omezování spotřeby toho na CO2 nesetrnejsiho masa rozvirit tiché vody. Jestli to byl úmysl, tak se to povedlo. 🤩

 25. No kdyby šlo skutečně o ekologii tak se neřeší maso a auta ale v prvé řadě by se řešil, přechod fabrik a elektráren které způsobují největší problém. Ale to by se dotklo bohatých ne chudých proto něco takovýho nikdo nikdy řešit nebude. Asi jako za emisní povolenky se nikdy neudělaly skutečné kroky které by pomohly skutečně ekologii. To je jen výpalný které ve finále zas zaplatí jen ten nejchudší aby si ty bohatý nahrabali trochu víc. A komerčka taky nikdy nepatřila mezi instituce které by šli příkladem v něčem jiném než jak se nabagrovat do vlastní kapsy. Takže chápu že v rámci vlastní propagace budou klidně propagovat ekoterorismus nepodloženými údaji. A budou útočit na zvyky obyčejných lidí. A myslet si že se tím zviditelní a budou mít super reklamu. Ano mají tím reklamu že kdo je takhle hloupej neměl by mít na starosti peníze jiných. Tudíž je potřeba všechny účty u nich zrušit. Aby se mohli věnovat ekoterorismu a nemuseli se zabývat takovou drobností jako je zpráva financí.

 26. Tak předně jsem doteď nevěděl, co je to influencer. Po chvíli hledání jsem zjistil, že jsou to nějací idioti, co natáčí idiotská videa na YouTube apod., ve kterých se snaží vnucovat své idiotské názory dalším idiotům, kteří na ta videa čumí. A za ta shlédnutí dostávají peníze a čím víc idiotů na ta videa čumí, tím více peněz za to ti influenceři dostávají. A nejedná se o nějaké drobné, prý si tím vydělají desítky až stovky tisíc měsíčně. Už to samo o sobě je naprosto absurdní a zcela jasně z toho vyplývá, že tito idioti budou v těch svých videích plácat cokoliv, za co dostanou zaplaceno. Že toto podporuje navíc KB je totální úlet a takové bance bych se vyhnul širokým obloukem. Paní Zelinková a celé vedení KB ať si žerou třeba kořínky a dárky ať si balí např. do použitého toaletního papíru, je to jejich věc. Já si dám každopádně kapra, pro kterého si zajedu svým autem se spalovacím motorem, dárky zabalím do hezkého vánočního papíru, následně si sednu na pohovku ve svém obýváku, jenž je vytápěn uhlím, k tomu si ještě přitopím dřevem v krbovkách a budu se kochat pohledem do ohně a na hezké vánoční dekorace, samozřejmě pořízené v obchodě. A pokud mě nepřestanou tihle ekofašisti s těmi svými žvásty neustále buzerovat, přesedlám z uhlí na tzv. Bursíkovy brikety. Petek mám dost, pilin a vyjetého motorového oleje ještě více…:)

 27. Mírně řečeno mě ze židle zvedla mystifikace, chceteli – lež, hned u třetího slova první věty -” tuzemských”!?. Komerční banka púsobí sice v tuzemsku, ale majitel je zahraniční a tudíž zisky plynou do zahraničí.

  1. Marie ,asi nevíte moc o akciovkách,zisky plynou i tuzemským majitelům.Cosi o tom vím a věřte ,že se spolumajitelství dobře vyplácí.Líp než účet v bance.

 28. KB se podílí na zpochybňování české tradice. Holt to patří Francouzům a těm na nějakých českých tradicích nesejde.

  Velmi pochybuji že by Societe Generale ve Francii podpořili reklamu která by říkala lidem že nemají jíst Bûche de Noël (typický francouzský vánoční dezert).

  Ztráta klientů je zcela zasloužená.

 29. Haha, rušit účty a prodávat akcie, protože reklama. Lidem už fakt nemají co na práci. U bankovního účtu řeším poplatky, úroky a služby (minimálně u prvních dvou je KB dost marná), u akcií pak čistě očekávaný vývoj. Jestli nějaká neznámá Youtuberka radí nejíst kapra, slepice nebo topit petflaškama, je mi opravdu fuk a moji volbu účtu rozhodně neovlivní v žádném směru.

 30. Nikdy jsem neuvažoval , že vstoupím do této banky s takovými idiotskými názory ! Pro mne skončili !

 31. Ten článek je stejně hloupě napsaný, jako je celá “reklama”. “Lidé ruší účty a prodávají akcie” vypadá, jako kdyby se konala nějaká apokalypsa. Přitom vlastně jeden člověk vybízí ke zrušení účtu (sám možná nemá) a jeden člověk prodal akcie.

 32. Od KB jsem utekl už dávno. Měl jsem studentský účet za 20Kč měsíčně. Když už jsem ho dále nemohl mít, tak jsem šel do banky s tím co mi můžou nabídnout. Nabízeli účet asi za 60Kč s tím že když budu investovat, tak bude zdarma. To jsem nechtěl. Šel jsem k airbank a pak mi volají z KB, jestli u nich nechci zůstat, že mi nechají podmínky toho studentského účtu a ještě dostanu zlatou kartu😂. No poslal jsem k šípku.
  Později jsem zrušil i podnikatelský účet SVJ u KB. Když KB není schopno udělat běžný účet bez poplatků a jiné banky toho jsou schopné, tak mají smůlu.

 33. Jen pro zajímavost: Dnes se zatím prodalo 72,5 tisíce akcií Komerční banky.I mě přibyl zisk 5000Kč. Tak nevím, kdo co z toho blbnutí má. A jíst budu,na co mám chuť, třeba telecí řízečky. A pomatenci mi nebudou radit,co mám jíst. Oni taky ty ryby můžou pochcípat. (jako ty husy,co je utrácí).

 34. A ještě takoví pomatenci začnou doporučovat jíst všelijaký hmyz,tak dobrou chuť. Já zůstanu u brambor prohnaných přes prasátko.

 35. Konec světa se blíží. Krůta rádi co jíst na vánoce v eko ohledu tohle je ke zvracení ne k zblití nechutné řitní letectví eko šmejdů.

  1. Co si blbci u voleb volí to pak mají ať v pošahaném Neměcku nebo zde u nás ! Bohužel generace voliču 20-45 let posilá Evropu do prd… a zkázy !! Před ještě 8 lety by si debilní Němci s Gren Dealem ani nešktrli ale od roku 2021 díky němu likvidují střední vrstvu obyvatel středo Evropských státu !! A ta jejich zlodějská burza s energiemi to je svinstvo nejvyšiho kalibru tak jako Eu a její zlodějna s Emisními povolenkami !! VZÍT KLACKY A HNÁT VŠECHNY EUROHUJERY A PROBRUSELISTY !! PRYČ Z EU !!

 36. A ještě k tomu led světla. Ano spotřeba je menší, ale výroba a likvidace eko určitě není.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *