Zemanovi se v břiše hromadí tekutina. Lékaři ji museli odsávat

Několik na sobě nezávislých zdrojů uvedlo, že Pražský hrad neříká o zdravotním stavu prezidenta celou pravdu. Dokonce podle všeho zamlčuje důležitá fakta, protože Miloš Zeman na tom není vůbec dobře, jak uvádí server iRozhlas.cz.

Miloš Zeman byl hospitalizovaný kvůli stavu, kterému se říká ascites, což je tekutina v dutině břišní. Bylo to kvůli problémům s játry,” uvedl jeden ze zdrojů, které server cituje pod podmínkou anonymity.

Měl vodu v břiše, což není a nebylo úplně dobré,” řekl další zdroj, který má k prezidentovi velmi blízko. Tuto tekutinu museli lékaři Zemanovi v nemocnici odsávat.

Jediným blízkým člověkem prezidenta, který má určité informace o jeho stavu a je ochoten mluvit na své jméno, byl dnes Václav Klaus. Také on potvrdil, že podle jeho informací se Miloš Zeman léčí s problém s játry. Čtěte více: Václav Klaus se ostře pustil do Jiřího Ovčáčka. Zhodnotil také stav jater Miloše Zemana

O těchto zdravotních potížích prezidenta se přitom dosud nevědělo. Hrad oficiálně uváděl pouze to, že Zeman trpí neuropatií dolních končetin a cukrovkou.

Podle lékařky Džamily Stehlíkové trpí prezident “paralýzou alkoholika”, která se projevuje i na jeho duševním stavu. Prezident se ji za tato slova rozhodl zažalovat. Čtěte více: Zeman žaluje bývalou ministryni. Ta o prezidentovi prohlásila, že skokově zdementněl po nadměrném užívání alkoholu

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
47 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments