Moderátor, který nezvládl rozhovor, nedobrovolně končí. Nova už s Petrem Suchoněm nepočítá

Dlouholetý moderátor Televizních novin, Petr Suchoň, v televizi Nova končí. Nejde přitom o jeho vlastní rozhodnutí, ale důsledek reorganizace. V rámci nového zpravodajství už televize se Suchoněm zkrátka nepočítá.

Připravujeme novou podobu vysílání našich zpravodajských pořadů, což si vyžádalo i organizační změny. Jednou z nich je bohužel to, že se musíme rozloučit s Petrem Suchoněm. Přejeme Petrovi hodně štěstí a děkujeme mu za práci odvedenou u nás na Nově,” uvedla pro Blesk mluvčí Novy Barbora Dlabáčková.

Petr Suchoň se nejvíce “proslavil” loni na podzim, kdy velmi svérázně vedl rozhovor s šéfem České lékařské komory Milanem Kubkem. Moderátor zastánce tvrdých protiepidemických opatřeních griloval za jeho výroky, což se nelíbilo jak samotnému hostovi, tak ani většině diváků. Suchoňovi potom za jeho moderaci dokonce vyčinil další host, Václav Hořejší.

Čtěte také: Moderátor Novy v přímém přenosu zlehčoval Covid-19 a zpochybňoval slova šéfa lékařů. Imunolog Hořejší ho musel napomenout

Televize Nova tehdy přiznala moderátorovo pochybení a na čas ho z obrazovky stáhla. Nakonec se sice Petr Suchoň po své omluvě vrátil na své místo zpět, ale jak se ukázalo, nebylo to nadlouho. Pravdou je, že za léta působení na Nově se ze Suchoně žádná výrazná tvář nestala a mezi diváky nemá tolik fanoušků jako jeho kolegové. To, že zaujal především negativně, také o něčem svědčí.

Foto: TV Nova

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments