17. 5. 2024

223 příspěvků u článku “Nová koalice začala tragicky. Vytváří nová koryta a mstí se SPD. To se již brzy nemusí vyplatit

 1. Nic jiného se od těchto lidí nedalo očekávat. Tyto strany jsou nasměrovány na eurohujery, jejichž předchůdci se za protektorátu “dávali k Němcům”. Vlastenectví je pro ně sprosté slovo, pokud ne rovnou zločin.

  1. Japonec mi bude něco vyprávět o vlastenectví? Pomátl jste se? Vždy lidé jako Okamura vůbec netuší, co pojem vlastenectví znamená. To jen blábolí pro ty nejhloupější, kteří si pod vlastenectvím představují nalepení státních vlaječek na auto (a samozřejmě je nalepí špatně, protože nic o státních symbolech netuší) a slovní boj proti migrantům jako je Okamura. Ne to není vlastenectví, to je pouze extrémní nacionalismus.

   1. Okamura je samozřejmě lhář a nic pro republiku neudělá. Ale není s tím lhaním ve sněmovně sám. Proto by měli mít okamurovci zastoupení ve vedení sněmovny. Koneckonců, když může být její předsedkyní Pekarová-Adamová-Zubatá

   2. Sokola zakládal ,Němec “jak poleno”. Autorka světoznámého českého literárního díla “Babička” byla “pozámecká směska” a pokud v její rodinné historii nezapracoval (bez historického záznamu) nějaký sluha, tak v sobě neměla ani kapku české krve. Podobně třeba Julius Zeyer, autor (asi pořád ještě) nejdelší básně, napsané v češtině. Autor libreta k naší národní opeře Prodaná nevěsta byl Němec. Atd. atd.
    Český národ, obecně spíše ke svému prospěchu, dokázal absorbovat a využít příslušníky jiných národů, pokud se rozhodli počeštit a pracovat v jeho prospěch.
    A, mmch, v silně rasistickém Japonsku (kde jsou běžně doháněny k sebevraždám děti udělané Japonkám US vojáky) by Okamura neměl sebemenší šanci na uplatnění se.

  2. Souhlasím v dnešní době je vlastenectví sprosté slovo dokonce si dovolím napsat že takovym lidem házej klacky podnohy.

  3. Poděkovat mužeme těm 40% šmejdum v Praze co volili tu ksindl bandu – SPOLU rozkradem co zbylo- a blbcum volící Volný blok a Trikoloru které neměli žadnou šanci na 5% hranici a vstup do Ps !!! Jejich dohromady 3.5% by pomohly jak Ano tak Spd nebo Přisaze a vše mohlo být v pořadku a bez ksindlu z Demo žumpy u koryt !

  4. Přesně tak, spolupráce s pro Německými darebáky je pro ně priorita a toto vede k jedné věci, germanizaci Evropy. Dělat práci pro svoji vlast je urážející. Pirátům přízeň k Němcům přímo čiší z očí. je škoda, že voliči takto zradili svoji vlast….

  1. Divim se , ze tento prispevek nikdo nesmazal. Me mazou i daleko slusnejsi . Ale k veci: Delaji presne to co delali pred lety, ty struktury se totiz nemeni. Lituju lidi , kteri naivne verili zmene.Ano oproti minule vlade to opravdu zmena je.

  1. Jeho politický byznys plán dostal trochu trhliny. Před vlolbama už počítal ministerská křesla a teď tohle😂😂😂

     1. No a proč měl teda propad ve volbách?to tam nikdo z nich nešel?

     2. Šel, ale Bohu díky jich není tolik a jsou rozhádaní. Když Okamura zinkasuje příspěvky od státu na činnost, nerad se dělí. Tak se od něj vždycky někdo oddělí a to pak bere hlasy. Je zábavné nácíčky sledovat, jak se perou😂😂😂😂

    1. Dal jsem vám plus. Za humornou vložku, která mě věru pobavila. S Frantou byste měli udělat komickou dvojici, náramně se doplňujete… 😀

     1. Děkuji,nejprve vložku a pak založíme stranu malou nebo velkou

     2. My jsme několik chytří, že se spojujeme, na rozdíl od všelijakých Přísah, Volných flákanců, Klausovců a dalších, jejichž hlasy nám pak připadnou.😏😂

  2. A| co ta Vaše koalice.Jak vidíte lhala.Nyní bude vytvářet nová koryta.Už jenom ten podvod s poslaneckými kluby.

   1. Koryto je vytvořeno pro ANO, bude mít dva místopředsedy. Ale bude se o tom hlasovat, klidně to může ANO odmítnout. A opravdu nevidím, v čem koalice lhala.

  1. Bohužel to čekalo málo voličů. Zejména takový volební výsledek nečekali lídři a politologové Babiš a spol. Nečekali, že ochrana hlasů malých stran v koalicích – slepencích na jedné a neochrana na druhé straně rozhodne. Z profese “politolog” se po těchto volbách stala nadávka. A z pojmu “lídr” rovněž, protože nepotlačili své ego a způsobili katastrofu. Teď už mohou jen heilovat na Václaváku jako za okupace, rvát si vlasy a čekat na nepravděpodobnou chybu soupeře, jehož politologové a lídři byli chytřejší.

 2. Co jiného se dalo čekat od toho účelového slepence složeného
  z nýmandů,kteří už jednou předvedli co dovedou?Jen slepci
  a sklerotici,kteří už zapmněli,co tady už jednou předvedli co umí, jim mohli dát hlasy.A jak to dopadně?Je více variant,ale jedna je zcela jistá.
  Půjdou znovu od válu.

  1. No jo, lidi už zapomněli na hrůzovládu Nečas-Kalousek. Zatím co lidi vyhozeni z práce na dlažbu museli podstupovat ponižující hlášení na poštách nebo vykonávat nucené prospěšné práce (kolikrát i velmi vzdělaní lidé, třeba učitelé) a invalidům byly zkrouhnuty příjmy, že sotva vyžili, na druhé straně nadnárodní korporace s obraty většími než celý český státní rozpočet jásaly nad štědrými státními pobídkami a českým velkopodnikatelům byly Kalouskem odpouštěny miliardové daňové nedoplatky. Takže se k vůli těm, co už zapomněli na tu hrůzovládu dnešního koaličního slepence Spolu budeme nuceni si tu nastupující hrůzovládu prožít všichni znova. Lidská blbost je prostě věčná.

  2. A to jsme se ještě nedozvěděli, jak budou tito velikáni řešit Covid a Babišovo drahotu, když nemají data. Zajímalo by mě, co připravují bez dat ty jejich expertní týmy. Program antibabiš skončil 09.10. a od té doby nějak tápou.

    1. No jsem zvědavý, až tu bude Fialova vláda, kdo bude např. zodpovědný za zemřelé na Covid v období vlády pětikoalice. Markéta dostane napít vlastní medicíny.

     1. Tady žádná Fialova vláda nebude. Dokonce ani Fialova drahota. Zodpovědný za všechno bude furt Babiš. Zkrátka budeme tu mít hodně dlouho hnus. Fialový!

     1. Markéta nebyla včera schopná na čt24 nastínit co chtějí dělat s Covidem. Údajně není zdravotnictví její silná stránka, ale mají výborný experty (bohužel bez dat a informací), kteří na tom pracují. Hlavně, že 2 roky věděla přesně co dělá vláda špatně a co by se jak mělo dělat.

     2. já ty dvě prostě nemusím. a vlastně ani nevim, kerá z nich je mi sympatická míň, esli pekarová nebo adamová. ;o)

     3. Téhle Zubaté chybí jen kosa přes rameno. Důchodcobijka samozřejmě dobře ví, co budou dělat. s kovidem. Vždyť je to jejich nejsilnější koaliční spojenec. Nebudou dělat nic.

     4. Copak, ichtyle, ty si snad myslíš, že by Válek vstoupil do Babišovo vlády a nechal Babiše, aby mu říkal “tady si stoupněte a řekněte to”? No jo, myslíš, ty jsi na to debilní dost, ichtyle.

     5. fak nechápu, proč bych si měl něco podobnýho myslet vo komkoliv z tohodle slepence. snad jen kromě několika trefných přídomků. ale esli vstoupěj do vlády s kakadu nebo elefteriadu, je mi upřímně jedno. a ty, dyž počkáš, se taky dočkáš, co dovedou. ;o)) nejdřív to bude vo tom, že napravujou chyby minulý vlády, a dyž už jim to lidi přestanou žrát, rozhádaj se. ;o)) víš? ichtylku.

     6. možná, ale furt lepčí, než snít vo klukách v tangách. ;o)) jelito

  3. Věřte nepůjdou,oni si to umí zařídit.Tady vzniká nová totalita,ale daleko zaludnejsi než byla před tím

  4. Nicméně padalo od nich strašně slov o slušnosti . A vyhodit zaměstnance státu , vytvořit dalšího místopředsedu a možná i dalšího ministra , je slušnost ? Po tom všem co ten slušňák nablil ?

  5. Ostuda je že tomu ksindl slepenci zkur.. stran SPOLU stačilo k cestě ke korytum jen 27.7% !!! Hanba Pražakum kteří těm to šmejdu dali 40% a díky tomu ti hajzlové vyhráli volby !!!

   1. Víte ale co je na tom nejhorší?Původních Pražáků je v Praze už jen necelých 40%,ostatní jsou naplaveniny.A z těch naplavenin je plných 72% moráků.Zbytek je z celé republiky.Ti z Moravy jsou
    hlavním problémem všeho,co se v Praze děje.Původně přicházeli do Prahy s hubou plnou keců,že jdou pomáhat Prahu budovat,
    jenomže si ihned požádali v Praze o byt a ten přednostně dostali.Takže na Pražáky opět byty nevyzbyly,protože je obsadili
    vyčůránci z Moravy.Nadávat tedy na Pržáky platí ve skutečnosti na Moraváky,kteří převažují.A stejné je to i na politické scéně.Naprostá většina ,,vrcholných” politiků pochází z Moravy.
    A opět to není díky jejich odbornosti (což je vidět z jejich jednání),
    ale opět jen díky jejich vyčůranosti.Prostě zlo,které je v Čechách pochází z Moravy.

    1. Takže vlastně za výsledek voleb mohou venkované, jestli dobře rozumím Vaší brilantní analýze vnitrostátní migrace. A některé vrcholné politiky jsme ovšem importovali až ze zahraničí, dokonce i z dálného východu.

     1. Chlapše,ty nerozumíš vůbec ničemu.Raději se k ničemu nevyjadřuj,ať nejsi za totálního hlupáka.

     2. Jsem velmi rád, že se mi dostalo rady od jednoho z nejchytřejších lidí na této planetě, moje nicotná maličkost v tolik štěstí ani nedoufala. Škoda, že voliči nezvolili Vás, nastal by ráj na zemi, nekončící prosperita a všeobecný mír po celém světě. Inu škoda, tak snad příště.

     3. Na rozdél od těch panáků,kteří se tam mermo mocí
      natlačili,tak já se nikam necpal a necpu.A kdybych zcela náhodou býval někdy někde měl figurovat na nějaké rozhodující funkci,tak bych se určitě jako oni neobklopil neschopnými(nebo ještě lépe všeho schpnými) nulami,kteří naší zemi vždycky jen škodili a dále škodí. Jenomže nevzdělaní a lokajští hlupáci si zvolili tuhle sebranku,protože nevidí dál,než do konce tohoto dne.Tahle verbež se všemocně snaží úplně
      zlikvidovat naší zem a v lokajském předklonu
      se derou do pozadí západním státům,které nás vždy jen
      zneužili a nakonec podrazili.O tom by ale byla dlouhá debata,protože pro mnoho hlupáků je dnes západ modlou.Přeju z celého srdce všem těmto vlezdoprdelníkům jejich vládnutí a bídu,která při nich
      nastane.A také všem těmhle přeju zánik našeho státu
      a pozici otroků v EU.Všichni jásajíci hlupáci potom budou vzpománat na to,jak jsme je my starší před
      těmito šmejdy varovali.

     4. Pane, Vy jste vynikající psycholog. Jak dokážete přesně rozpoznat hlupáky a navzdělance, aniž byste je kdy viděl. Doufám, že svým talentem nemrháte a jste poradcem vlády, starostou ve Vaší obci nebo alespoň personálním ředitelem ve Vaší firmě.

     5. Každý,kdo nemá nastudováno,jak s námi vždycky celý západ jednal je hloupý nevzdělanec.Ale vy jásači se staňte klidně otroky západu.Já z toho budu mít neskutečnou radost.Vlastně otroky jste už teď.Jenomže při své hlouposti to stále ještě nevidíte.

 3. Okamura je v exekuci pro neplnění rozsudku. Opravdu takový člověk patří do vedení Sněmovny? I když po trestně stíhaném premiérovi, čemu se divím.

  1. Exekuce není pro životopis nic hezkého, ale… stačí si vzpomenout na poslední vládu (Péti síťovkáře), která si dokonce pro klíčové hlasování a potřebný jeden hlas vytáhla svého kumpána z lapáku, kde seděl s nepodmíněným trestem.

   1. Nevadila by mi exekuce v případě dluhů, vadí mi exekuce, která je vyhlášená proto, že dotyčný nerespektuje pravomocné rozhodnutí soudu. A hlas kumpána z lapáku? Za chvíli bude stejně postupovat ANO a mám obavy, že těch hlasů z lapáku by mohlo být i víc.

     1. Ty už tam patříš dávno, jsi na téhle diskusi znám svým rudým postojem. Zamáčkni slzu, už je po volbách.

   1. Jestliže si to zaslouží, ať dojde. To je v pořádku a tak to má být. Jenom se mi líbí, jak se místní tupci ohrazují proti bývalým vládám, ale že Babiš s Okamurou nejsou o nic lepší, to už jim nedochází. Holt mají omezenou mozkovou kapacitu.

 4. no co se dalo čekat od tak nesourodé koalice to se nám ještě zatočí hlava až se začne zdražovat každý den ceny poletí vzhůru

  1. Neřekl bych , že hlava se Vám zatočí kvůli zdražování . Ta se Vám bude točit kvůli jinejm věcem . A nejen Vám . Vydržte , blíží se to .

  2. Už letí, benzíňáci nestačí měnit ceny na stojanech, jaký to má švunk a ještě tomu není konec.

 5. Obrovské zklamání hned na začátku. Co začíná dobře, špatně skončit může, co začíná špatně, špatně skončit musí. Zklamali Starostové podněcováním k vykroužkování Pirátů, zklamali všichni z pětikoalice , mluví o šetření a hned rozhazují..
  Šetření pro občany, rozhazování pro poslance (včetně “rozmrazení ” platového navýšení)
  Dobře, opravdu dobře nahráváte Andrejkovi, vedle vás bude vypadat téměř jako státník

  1. jaromíre,pokud si myslíte,že SPD jsou nacisté,tak proč nepodáte podnět k zákazu činnosti této strany?Jistě víte,že u nás existuje paragraf,který zakazuje působení takové strany.

     1. teda proč jako zdravíš sebe, mi jasný nejni, ale u tebe se asi člověk nemá divit ničemu. ;o)) opět originální. jak jinak. ;o))

    1. Já se vás pane Františku neptal,kdo je sleduje.Já se ptal proč nepodáte trestní oznámení a nežádáte zákaz.Asi neumíte moc Česky.

     1. Umím, troubo. Dokonce, na rozdíl od tebe vím, že ve tvé poslední větě mělo být česky s malým č. Jo, vy takzvaní vlastenci, ve skutečnosti jste blb vedle blba.

     2. No tak, český jazyk máte za 1, a teď k tomu zákazu činnosti.

  2. Ty debile Havloidní sluničkářský jací náckové ?!! Spd má k náckum tak daleko jako ty k tomu aby jsi měl v hlavě místo pudingu mozek !

   1. 21. 6. 2021, 17:16 – Praha
    ČTK
    Zprávu o extremismu a předsudečné nenávisti na území Česka v loňském roce schválila v pondělí vláda. Vyplývá to z výsledků jednání zveřejněných na webu kabinetu. Zpráva uvádí, že nejvýznamnějším uskupením s dominujícími „xenofobními a vyhroceně nacionalistickými prvky” zůstalo hnutí Svoboda a přímá demokracie (SPD) Tomia Okamury.

    Podotýkám, že to schválila vláda, kterou SPD drželo u moci.

  3. Pravdu díš,Jaromíre! Proto očekávám,že se tam neobjeví nikdo,kdo má něco společného s Henleinovci a těmi,kteří je podporuj(např.Jurečka a jeho soukmenovci)

  1. Také mám ten dojem. Nehledě na to, že to jsou pořád stejná jména, která tu útočí na všechno co nechválí SPD a nekritizuje Evropskou unii. Zároveň citují Parlamentní listy nebo Aeronet jako důvěryhodné zdroje. No prostě našli si svůj web😁

  2. To jako , když se někdo vyjádří k tomu , co se mu nelíbí je hned komunista a SPD ? Vy jste asi velmi jednoduchej člověk . Skoro až primitiv , když takhle dokážete uvažovat .

  3. To je web 60% nasraných občanu té to země když vidí jaké svině se díky zkurv…. Pražakum dostali k moci a korytum !!! PRYČ S DAREBACKÝMI KOALUCEMI A ŠMEJDY FIALOU PEKAROVOU JUREČKOU RAKUŠANEM BARTOŠEM !!!

   1. Už i husité věděli, co jsou Pražané zač, nakonec Praha “zabodovala” u Lipan, ale to byli husité, bolševici středověku, že ano ??!!

 6. Klasická situace, málo korýtek a příliš mnoho vepříků a svi…. Alespoň že se nám Slepenec poměrně rychle odkopal a od samého začátku přesvědčuje voliče, že to s těmi předvolebními sliby nebude tak horké

  1. Nevadí , důležitý je , že už tam nebude “škodit” Babiš . Teď tam budou škodit oni .A fest škodit. Až se nám čela orosej .

 7. Ale vždyť oni se nástupem “čistek” ani netají.
  Už se těším na nové volby.
  Však ono to uteče jako voda.

  1. Ty volby musí být co nejdříve než ty svině napáchají ještě více zla !!! Občanské nepokoje a nové volby musí být co nejdříve !!! Pryč s Fialou Pekarovou Jurečkou Rakušanem Bartošem !!!

 8. Nemají nárok ani na bábu na záchodech !!! (obě koalice) !!!

  § 77 odst. 5 zákona č. 90/1995 Sb., o jednacím řádu Poslanecké sněmovny, v platném znění: „K ustavení poslaneckého klubu na začátku nového volebního období jsou oprávněni poslanci zvolení do Sněmovny za samostatně kandidující politickou stranu. K ustavení klubu podle věty první je třeba nejméně tří poslanců.“

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Velky-problem-pro-Fialu-a-spol-Ustavni-pravnik-vytahl-zakon-680331

  1. Tihle uznávají Ústavu jen když se jim to hodí do karet. Podobně činil Adolf Hitler. Ten taky vyhrál volby

  2. to ze ten hlupak co napsal tento clanek neumi zrejme cist a ze mu to hlupaci zerou, jeste neznamena ze to je pravda. to ustanoveni znamena to, ze klub nesmi mit poslanci bez vlastni strany a nebo ze jedna strana nemuze mit vic klubu. ale to je na vas moc tezke. jste proste jen hlupacci co voli zlodeje burese a nebo vyzirku okamuru a pak se rozciluji kvuli par tisicum. Ukradene miliardy vas nechaji chladne, kdyz se jedna o vaseho idola.

   1. Konečně to někdo vysvětlil ! Doposud se na tom ani ústavní právníci neshodli, ale většinově se vyjadřují, že to asi bude problém. Nechte jim tady spojení, ať se pohnou z místa.

 9. Sliby, chyby – poslanecký klub Pirátů – jak je to možné, kumulace funkcí – Pirátů, poměrné dělení funkcí – 71 poslanců proti 4 to je síla

  1. ať počítám jak počítám tak dostali od voliču piráti asi necelých 3% hlasů
   A jak se nám tady pěkně roztahují
   měli by se stydět a u toho korýtka se 4 poslanci si vydělají za 4 roky
   okolo 16 milionů na platech poslancú
   to by mělo stačit

  2. Piráti snad proti kumulaci funkcí bojovali ? Nebo ne ? Možná že to bude stejné , jako u křesťanů , kdy se manželství homosexuálů nelíbilo a potom najednou zalíbilo .

 10. Co se jednou slepí nikdy nevydrží dlouho. Pokud uspělo 5 stran, tak by měla každá strana mít svého místopředsedu. Tím by se předešlo zbytečným dohadům. Udělat ještě jedno místopředsednické místo je jasná trafika a výsměch všem kteří je zvolili, protože na plat dalšího místa půjdou naše daně. Nehledě na to, že se bude muset něco zdražit, aby na plat dotyčného byly peníze. A kdo to zase odskáče ? My všichni !!!

  1. Ta trafika je pro hnití ANO, to má dostat místopředsedy dva. Ale klidně se mohou té trafiky vzdát, vždyť se o tom teprve bude hlasovat.

   1. Nikoliv, pokud ve volbách uspěly nějaké subjekty, pak to byly 2 koalice, ANO a SPD, tedy celkem 4 subjekty. Logicky nebylo potřeba vytvářet další mistopředsednické místo. Obě koalice ve volbách nekandidovaly jako strany samostatně, proto nyní po volbách není nutné vytvářet nové trafiky pro každou stranu koalic zvlášť.
    Hlavně však, že kandidovali s heslem “dáme zemi dohromady”. Jak to vypadá, vidíme nyní v přímém přenosu. Jen u koryt to však patrně nezůstane …..

    1. Tady se řeší jedno místopředsednické místo, ale že koalice chtějí přepracovat návrh státního rozpočtu a snížit deficit o 80, možná 100 miliard, to diskutujícím uniká. Což o nich hodně vypovídá.

   2. Franto, Franto. Kolik má poslanců ANO – 72 (2 místopředsedové) a kolik ODS – 34 (1 místopředseda) STAN- 33 (1 místopředseda) … tomu se říká poměrné zastoupení.

  2. Tak hlavně bude potřeba splatit těch 500 miliard Babišova schodku, nejprve soustřeďte svoji energii tam, až Babiš slíbí, že peníze co rozházel zaplatí, tak se mohou řešit drobné.

 11. Citu, ten od nich nikdo neočekával, neboť řečeno slovy klasika, “Cit s hlavou hovězí vybírá popelnice a pravda vítězí, slepá jak řeholnice oděná v cáry…”

 12. V osmašedesátem jsem si zapisoval různá hesla napsaná a vyvěšená při okupaci. Vzpomněl jsem si na jedno. “Politika mi připomíná vepřín, jedno koryto a haldu sviní kolem..”.

 13. https://www.novinky.cz/domaci/clanek/hrad-ukazal-video-s-prezidentem-z-minuleho-tydne-40375667#dop_ab_variant=630831&dop_source_zone_name=novinky.sznhp.box&dop_req_id=j6P2gboaABz-202110211335&dop_id=40375667&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
  

  Tak co ?!?!

 14. Po volebním podvodu s opozičními koalicemi už mnoho pol.prostoru v parlamentu nezbývá.I když se jedná o zhruba polovinu všech voliřů zhruba o 2,5 milionu občanů.

  1. podvodnik je akorat bures, zlodej. a kanimura ktery kvaka o pomernem zastoupeni, kdyz po minulych volbach pomerne zastoupeni sam neuznaval, je ukazkovy pokrytec. Takovy povl uz by mel tahnout do haje a prestat tady smrdet.

 15. Co jste čekali, volební program antibabis skončil,Pro jeho realizaci neváhali použít ničeho.Najit jeho syna až ve svajcu,který se objevil týden před kampaní, podivné slucovacky,prostě cokoli, aby nastolili prave bruselske demo.V podstatě aniž si to uvědomili, řekli o sobě všechno.Lide je nechtěli, protože tito to tu měli ve spárech od převratu.a podívejte máme tu pakaz zpět.

  1. Lidé je nechtěli, ale zvolili je zpět. 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
   A v tento moment má tvůj příspěvek 26 lajků. Asi jsi svou logikou pobavila, soudružko.

 16. okamura a jeho slouhove fialu taky nevolili na mistopredsedu, tak sklizi co zaseli. jen takovy pokrytecek jako je kanimura muze ted kvakat o pomernem zastoupeni, kdyz ho sam nedodrzoval.

 17. Co to tu melete za chujoviny? Japonský migrant a popelář měl dobře připlacenou funkci místopředsedy parlamentu jen a pouze proto, že ve spoustě věcí jeho parta vlastenců hlasovala pro ANO. To nynější koalice nepotřebuje tak proč by mu to dávali. Že by měl problém problém splácet hypotéku na Takešiho hrad? To myslím ne, však on si umí z té jejich pokladničky stáhnout co potřebuje. Tak přestaňte kvičet a respektujte výsledky voleb.

   1. KDU, TOP a STAN zastupovaly v dosluhující sněmovně 18% voličů a místopředsedu také neměly ani dohromady. Tomio má krátkou paměť, přesně jak se mu to hodí.

 18. Souhlasám s bývalím prezidentem Klausem, že koalice Spolu je podvod a voliče. A získání moci a k demokracii když nebude se dělat všobecné referendum , tak jsou to další pravicový populisté.

  1. Podvod na voliče ? A jaký, prosím, pěkně ? Vy jste je nepochybně nevolil, takže jste podveden nebyl. A my co jsme je volili, jsme dobře věděli, proč koalice vznikly, jaké jsou výhody i nevýhody a jaká jsou rizika ve volbách i v povolebním vývoji. Takže kdože to byl podveden ?

  2. Než začneš řešit volební zákon, nauč se česky. Nebo radši nic nepiš, tvůj příspěvek dost vypovídá o tvém IQ.

 19. A čo ste čakali, ked ste sa nepoucili na vysledku volieb na Slovensku? 🤔

  Samý gauner z ulice, nezakonnost hraničiaca s fašizmom a rozvrat celeho štátu.

 20. Václav!! tak že jsou ještě horší pokud si pametuji Fiala,traktorista Jurečka,baboježibaba Pekárová,nedorostlá slepice,Richterová,Gazdík,Farský,atd všichni kvičeli my,my my my budeme jiní,my nebudeme,my snížime atd jsou to a budou politické zrudy!

 21. Vážení, co si stěžujete , velice mě těší ,že došlo na slova osvíceného pana knížete blekoty memory Schwarzenberka, že volební právo by měli mít pouze lidé inteligentní , vzdělání , s vysokým inteligentnim kvocientem!Právě tito inteligenti si zvolili s vypětím všech sil tuto koalici poslední záchrany, s přiléhavým názvem : bratrstvo kočičí pracky! Bože, za co nás trestas?

 22. Nic jiného se nečekalo,zázrak z těchto stran nebude,stejně se spojily aby Babiše odstranily,žádná z těch stran by to nedokázala i kdyby se až po volbách spojily ale teď si mnou všichni ruce,máme volnost dostat do Čech euro a otevřít hranice všem

  1. Nejvíc se bojím přílivu migrantů.Uměle se udfržuje pozornost na kovid,ale je daleko větší hrozba. Muslimská Evropa.

 23. Voby skončily, antibabiš s podporou médií a podvodem je splněn a jiný program neexistuje. Nač také za 5 i za 10 let se všechno bude svádět na Babiše, podobně, jako 30let od 89 za všechno můžou komunisti. Teď začal boj o koryta a pak se rozhádají a bude konec. Víc než 2 roky tomu podvodnému slepenci nedám. Abudou nové volby a za, že slepenec nevydržel, bude Babiš a Zeman.

 24. No a máme to tady,jak jsem psal. Do parlamentu se dostaly jako koalice.Takže rozdělit se na strany je akt až po vstupu a jako takový na poslanecký klub musí mít 10 straníků ,což piráti nemaj. Takže se p.Fiala projevil jako podvodník a z pohledu peněz prachsprostý zloděj ze státního.Ono to za volební období jde do statisíců. Prý po ustaveni budou chtít ,upravit zákon. To jako retroaktivně? podle potřeby? Opozice bude hloupá,když jim to odsouhlasí.
  Podle některých úst.právníků ani ostatní kluby nejsou zákonné,a tak jejich zákony můžou být vyššími soudy prohlášeny za nezákonné. A navíc z ODS čpí smrad,neboť před volbami ,aby neztratili lidskou tvář tak odsouhlasili zmrazení platů. A teď to v Senátu,kde mají většinu,shodí ze stolu a mají další penízky přihrané. To jen máte,co jste si zvolili.
  .
  Chtějí jít na ustavení sněmovny jako strany, ale jako strany je tam nikdo nezvolil a proto vstup těchto lidí bude nezákonný.

  1. Oni vědí co dělají.Ustavni soud mají pod palcem, takže jim všechno přiklepnout.Mame tady novou totalitu

 25. Doufám,že tam nebudou takový dementi jako ti co vymysleli předjíždění cyklistů 1,5m. Na okreskách okolo Rakovníka to ani nejde.

 26. A není čistě náhodou SPD ve zprávě ministerstva vnitra opět uvedena jako extrémistická strana? Proč by měla být ve vedení sněmovny? Rudí náckové konečně vypadli, snad v současné podobě navždy.

 27. Slepence už ukazují, co jsou zač a to ještě nezačaly vládnout. Lačnost minipartičky Pirátů, kteří by se v pohodě vešli do osobáku a ještě by zbylo místo, ukazuje jejich nezřízenou touhu po korytech, nemluvě o náhlé obhajobě kumulace funkcí, proti níž se v minulosti vymezovali.

  Pekarová a zbytek té sebranky, která o sobě tvrdí, že jsou demokraté, jen prokázali, že jimi nejsou, když odhodili přes půl milionu voličů a nectili dosud běžný poměrný systém v zastoupení vedení Sněmovny. Výmluvy na extremismus neobstojí, neboť žádná extremistická strana u nás kandidovat do PS nesmí, což dokazuje, že SPD není extremistická, jinak by byla dávno vyřazena z politické soutěže.

  Každopádně se máme do budoucna nač “těšit”, když už na samém úvodu vznikající vláda ukazuje, že občany s opačným (tzn. euroskeptickým) názorem považuje za podřadné. Tím samozřejmě dřív, než začali vládnout, ukazují, že hodlají ještě víc rozdělovat už tak velmi rozštěpenou společnost….

  1. Naprostá pravda.Tohle nemůže dobře skončit,vždyť to ještě ani nezačalo a už jsou půtky.A to se dozvíme jen zlomek,co se ve slepenci děje.Kdyby jsme viděli pod pokličku,tak emigrujeme,ale není kam.

  1. Jakým právem tady hovoříte jménem národní legendy, která se nemůže bránit ?! Komunisti jsou zločinci bez ohledu na to, jestli jsou jiní větší nebo menší zločinci.

 28. copak kdopak že jsme měli volby je to tak 21 dní
  a už to začíná
  smutné to jsme to tak chtěli !?

 29. Odmítáním spolupráce s SPD pouze této straně naženou další voliče. Na jaře, až budou nové volby, protože tato banda s panem Bendou, dítětem sněmovny to nikdy dohromady nedají, půjde SPD k 20 %. Mladí se odkloní od Bartoše, zjistili, že je to korytář, jako všichni ostatní a půjdou volit Okamuru.

  1. SPD jsou tichými spojenci slepenců. Okamura má 10%volicu , ví že sním nikdo do koalice nepůjde, ostatně on ani nechce.Jsou to jenom populisti.Jeho bracha je členem slepenců a věřte že ti dva proti sobě nepůjdou.

  2. Tohle mě nenapadlo,ale asi to tak nějak dopadne.Pětikoalice se nemůže normálně domluvit. Do toho všeho myslím ,že Pekarová?! To bude tvrdý oříšek.Pekarová by dostala do latě i Nagyovou-Nečasovou.

  3. Já sám jsem příznivcem SPD, ale přesto jsem volil ANO, protože na to, aby porazilo ty 2 účelové slepence, mělo jen ANO, což se nakonec ukázalo. Rozhodla zase ta “nejchytřejší” Praha, jenom tentokrát nespadla počítačová síť jako posledně. Kdyby se tak zachovali voliči KSČ a ČSSD, která je už mrtvá strana, protože se bere za nepřizpůsobivé a povaleče, namísto už toho mála skutečně pracujících lidí, tak mohly volby dopadnout úplně jinak. Máme JE Temelín a Dukovany, vykrýváme chybějící el.energii okolních států, ale budeme mít nejdražší proud v EU (německé ceny za české 1/3 platy), no neberte to. Ob den skáče cena PHM o korunu, ale zelená ekomagořina bude slavit úspěch, tak jen dál vzývejte EU a budete zírat na drát. Maďarsko, ač zažilo rok 1956, tak nekope do Ruska, jako my, ale domluví si s ním dodávky plynu na 15 let za ceny, které budou asi za 15 let jinde. Rusko nemá problém s prodejem do Číny, Indie a jinam, ale my budeme poslušně zobat Němcům z ruky a nakonec ještě budeme brát zkapalněný sajrajt z USA, který je asi 3x dražší, než ruský plyn, ale budeme západní demokracie, chachacheche chichichocho.

   1. Nemusíme brát plyn z USA,stačí když máme ruský s burzovní a německou přirážkou, asi jako zboží z Číny. To je to ,co vadí prezidentovi.

  1. Kdyby byli “odměněni” jen ti kteří slepenec volili,tak je to v pořádku.Ale zle bude nám všem.

 30. To že ty učelové koalice jsou jeden velký ksindl kterému jde jen o moc a koryta vědělo více než 60% lidí ale bohužel se nesjednotili a nedali 3 stranám – Ano Spd Čssd dohromady alespoň 46% hlasu a tím tu to zem uvrhli do Europrdele a umožnili vítězství darebakum z Ods Top09 Kdu-Čsl a Stanu !!! Snad velmi brzy začnou velké občanské nepokoje a ta Demo špína bude v nových volbách vypráskána jak z Ps tak senátu !!!

  1. A co vláda ANO s ČSSD, držená u moci za podpory SPD a KSČ? To nebyl účelový slepenec? Demokracie je špína? Chápu, pro rudé hajzly a nácíčky ano, těm demokracie smrdí. Občanské nepokoje? Většinu voličů ANO a komoušů zajímá, kolik stojí Rama v Penny, ti se nikam nepohrdnou. A nacíčkove se dokážou leda tak ožrat, než něco zorganizovat.

 31. A co jsme mohli čekat??? Podlost, falešné úsměvy a přitom stačí se na Fialu jen podívat a máte to všechno najednou.A přesto se našlo dost lidí…raději nic psát nebudu,ale myslím že nám ostatním je to jasné.

 32. Volby ukazali jak se lidi nechajizmanipulovat.ODS vždy měla problémy a jsou nepoučitelní .Myslím že milionn chvílek nzanikne a do ulic pujdou normalní lidé.To ukaže čas.

 33. Už je to tady, už je to tady… volali voliči Spolu po volbách -a měli pravdu: Budeme tvrdě šetřit, vlastně budete jenom vy. My jsme chtěli jenom moc a koryta. No, však značná část voličů slepenců začne brzy fialovět. A nebude to obdivem k profesorovi.

  1. Takový vztek bezmocného bolševického kolaboranta , nám Čechům učiní krásný víkend! Děkujeme, už je to tady!!

 34. Čekal snad někdo něco jiného, ani paragraf není tak křivý jak tihle zloději a zločinci. Jen nechápu mentalitu lidí, kteří jim dali svůj hlas. Styďte se.

 35. Ods je banda komunistu co zavcasu prevlikli kabat…..no a to je cele…vite on ten Fiala byl totiz taky soudruh.
  A jednou soudruh no…. to je navzdy bezcharakterni vypocitava svi….
  Takze soudruzi spoluobcani tak jako vzdycky – z deste pod okap.

 36. Zkrátka a dobře, tahle země čeká na řízka, který bude daleko nekompromisnější než SPD.
  A že se objeví, o tom nemůže být žádných pochyb.
  Tihle eurohýkači, vlezdobruselisti a podobně křivé charaktery si ho sami za velmi krátký čas vypěstují.
  Okamura má dobrej program, ale v čele strany nemůže být.

  1. Ale neobjeví, protože lidé jsou fakt ovce, ohnou hřbety (jak to o nás říkal Reinhard Heydrich), budou prskat do piva, ale potáhnou dál a tím to zhasne. Kolikáté že to utahování opasků nás, pod vedením osvíceného politologa z ODS a starostěnka o osudy barmských žen, čeká ??!! Tomio nepřekročí svůj stín, svoje si udržel a o nic jiného mu nešlo. Kdyby ano, tak by šel do taky účelové koalice s ANO a mohlo to být rozdané jinak. To samé voliči KSČM a už mrtvé strany ČSSD. Dobrý mio hlasů, které přišly vniveč.

 37. Udivuje mne, že prof. politologie Fiala dává na stejnou úroveň koalici předvolební a povolební. Bylo by dobře, kdyby si přečetl “Demokracii dnes a zítra” od Dr. Beneše a zamyslel se nad jeho zkušenostmi s prvorepublikovou demokracií.

  1. Politolog se stará, prostřednictvím ženuščiny ne(ziskovky), o práva barmských žen, což nás pálí nyní asi víc, než ceny PHM, elektřiny a plynu, že ??!!

 38. Příště atˇ si Praha volí samostatně ,izoloval bych ji když tam voliči volí stále takové nýmandy !

 39. Celé je to ŠVINDL, koalice porušují zákon!
  § 77 Odst. 5 Jednacího řádu Sněmovny: „K ustavení poslaneckého klubu na začátku nového volebního období jsou oprávněni poslanci zvolení do Sněmovny za samostatně kandidující politickou stranu. K ustavení klubu podle věty první je třeba nejméně tří poslanců.“
  Ústavní právník Jan Kysela vnímá situaci sporně. „Pokud byste trvali na tom, že na začátku volebního období mohou být ustaveny jen kluby samostatně kandidujících politických stran, tak nemůžete mít ani klub ODS, ani TOP 09, ani KDU-ČSL, ani Pirátů a ani STAN,“ řekl Novinkám.
  Situaci pokládá právník Hasenkopf za absurdní, problém by však raději neignoroval. „Úkony nezákonně existujících klubů by byly neplatné. Pokud by např. v rozporu se zákonem existující klub navrhl někoho zvolit předsedou Sněmovny, jeho zvolení by bylo neplatné,“ upozornil právník Hasenkopf.
  Nedoporučil by však ani snahu zákon „ohnout“. „Tím by byla hned na začátku volebního období otřesena již tak dost otřesená důvěra veřejnosti v právní jistotu a s ní v právní stát. Každý by naprosto zřetelně viděl, že je úplně jedno, co se píše v zákonech, důležitá je aktuální politická objednávka, a to by byl pravý opak právního státu,“ dodal.
  Pokud z tohoto vzejde nějaká vláda, bude v rozporu se zákonem.

  1. No a ven se z toho teda nedostanou,snad nové volby,? Sněmovna je rozpuštěna,ta nemá co schváli a jako retroaktivně ?To snad ani nejde! A není na změnu zákona potřeba 120 hlasů?
   Na každý pád podle zákona ustanovení klubu PO je třeba 10poslanců a ty piráti nedaj. No to jim snad radil expert ODS na právo splzně M.Benda.

 40. je to jako v živočišné říší, když se prasata perou o koryta dnes nám budou rozkazovat dredáči a přiště skini/holé hlavy/kam to vlastně míříme?

 41. Vždyť to bylo jasné před volbama! Nejdřív se “spojit do pevné koalice” proto, že samostatně by možná sotva prolezli do sněmovny. Pak odstranit Babiše. A když se tímto způsobem do sněmovny vetřeli, je prvořadé rozdělit si koryta. Občané jsou již nepotřební. Tak si to jejich “voliči” užijte, oni vám předvedou zač toho loket.

 42. Je čas přestat pouze kritizovat a začít přemýšlet jak splnite občanům nesplnitelné jež jste jim slíbili v předvolebním boji.

 43. To co se v tom povolebním zmatku děje je jen obyčejná “arogance moci”,…jako se zbavili Babiše a teď i Zemana ,tak vadí i SPD, zbavují se všech kdo by jim to jejich uprděné vládnutí mohl komplikovat. Už takhle je průšvih ,že tam není žádná levice, nechápu lidi ,že to mohli nechat dopustit….kdo je teď bude zastupovat ? Fialovi sliby, a i sliby těch ostatních? Je přece bude zajímat jen podnikatelé, střední třída a výš, ti ostatní budou dostávat jen drobečky ,aby moc nekňučeli.

 44. Fiala je špatný politolog a ještě horší politik. Politickou negramotnost prokazoval celou dobu svého působení v opozici. nepřinesl žádný pozitivní program, pouze primitivní monotématický “antibabiš”. A svoji politickou neschopnost prokazuje i jako zřejmě budoucí premiér.

 45. Na Ústecku stojí mnoho soukromých paláců z doby minulého vládnutí ODS. Nemusíme být příliš chytří, aby jsme našli statistiky hospodaření z té doby. Republika vytunelovaná, biliony v tahu. Do dnes se miliardáři, kteří touto formou zbohatli, smějí a žijí v klidu. Rádi nové šlechtě pomohou radou jak si nahrabat. Bude hůře.

 46. Slepenec pěti stran,ze kterých by se samostatně do parlamentu dostaly tak maximálně tři.Pekař-Adam je předsedou strany,která v parlamentu nemá co dělat.Možná právě proto z něj noví Bačové udělají rovnou předsedu sněmovny.A kolo absurdit je již roztočeno.Z rusofoba Koláře prý udělají ministra zahraničí(zlatý Pochepetříček),atd.atd.Havlův Absurdistán u nás postupně nabobtná do obřích rozměrů.Tato banda nevydrží ani do příštích švestek.Lidé,až se probudí z povolební kocoviny, je poženou svinským krokem!

 47. Je vidět že většinová koalice začíná vybarvovat a plnit své předvolební sliby. Že na ně nalákala voliče je normální jev. A to se ještě nestačili rozhádat, to taky přijde a je to přirozené. Co není normální je to, že se těmi sliby nechali znova obalamutit voliči, teda od politiků a stran které už v minulosti nejednou dokázaly co jsou zač. Asi se všichni budeme divit co na nás přichytají. Teda budou určitě výjimky….to byly řeči o rozdělení společnosti. Hlavně že se bude na někoho nebo něco vymlouvat, jedná se přece o slepenec, odpovědnost žádná.

 48. pětice odhodila své masky a kálí na hlasy 1,5 milionu voličů, brzy jim to národ spočítá už si chystá hole§!!

 49. Co taky čekat od takových zbabělců, kteří neměli odvahu jít do voleb sami za sebe a ještě se potřebovali snížit k tomu, aby ve své kampani použili tváře svých konkurentů…. TOHLE že vyhrálo volby? TOHLE ŽE CHCE ŘÍDIT STÁT ???

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *