Nutnost nepřetržité lékařské péče. Po vozíku může být Zeman trvale upoután na nemocniční lůžko

Stav prezidenta Miloše Zemana je podle posledních zpráv vážnější, než se zprvu zdálo. Zatímco po prvotní informaci o jeho hospitalizaci se mělo za to, že jde o další z jeho rekondičních pobytů v Ústřední vojenské nemocnici, teď je řeč o závažnějších zdravotních problémech. To ostatně svým vyjádřením potvrdil premiér Andrej Babiš. Naopak zástupci Hradu mlčí.

Dle informací serveru Aktuálně.cz byl Miloš Zeman na kontrole v nemocnici už v pátek, a to u svého lékaře Miroslava Zavorala. Tam mu bylo sděleno, že jeho zdravotní stav si vyžádá hospitalizaci. Dokonce mělo být řečeno, že bude vyžadovat “nepřetržitou lékařskou péči”, což se zdá být jako velmi závažné, byť není zcela jasné, co je tím myšleno.

Pokud by tato slova však měla být brána doslovně, mohlo by to znamenat, že Miloš Zeman bude muset být upoután na nemocniční lůžko, případně být v nemocnici pod trvalým dohledem lékařů.

Prezident dlouhodobě trpí několika chronickými nemocemi, zejména potom cukrovkou a neuropatií. Jeho zdravotní stav se postupně zhoršuje, což je dáno progresí těchto nevyléčitelných chorob. Naposledy bylo zhoršení Zemanova stavu demonstrováno tím, že Zeman trvale usedl na invalidní vozík.

Čtěte také: Kdo nahradí Zemana na Hradě? Bookmakeři mají jasno, je to překvapivé jméno

Pražský hrad hospitalizaci prezidenta České republiky dosud nekomentoval. Zemanův mluvčí Jiří Ovčáček je přitom dnes velmi aktivní na Twitteru. Umisťuje sem různé příspěvky, například citáty z Bible, které je možné chápat dvojsmyslně.

Čtěte také: Schillerová prezidentkou? Je to možné, ale má jeden nepříjemný hendikep

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít
Tlaky na zvýšení bezpečnosti dopravy na evropských silnicích velmi rychle sílí. Už nějakou dobu se připravují podrobné plány na to, jak docílit do roku 2050 naprosté absence fatálních nehod. Již v roce 2030 by se jejich počet oproti současnému stavu měl snížit na polovinu. Je tedy jasné, že změny budou muset být překotné a že se řidičů velmi výrazně dotknou. Samá omezení Na jedné straně se chystají regulace pro některé skupiny řidičů, jako jsou důchodci nebo mládež, na straně druhé potom velmi citelná opatření, která se dotknou všech. Řeší se to na úrovni celé Evropské unie, tudíž to bude platit ve všech členských státech včetně České republiky. A na jeden velký zlozvyk českých řidičů si úředníci opravdu výrazně posvítí. Nejde o nic jiného než překračování povolené rychlosti. Když vyjedete do zahraničí, zjistíte, že tam se povolených rychlostí řidiči drží mnohem více než v tuzemsku. Je to dáno mírou kontrol, ale také sankcemi, jež jsou v Česku stále velmi mírné. Problematická je především rychlá jízda v obci. Ovšem opravdu nepříjemné to začne být až ve chvíli, kdy rychlost překročíte o 40 km/h a jedete ve městě třeba devadesátkou. To se třeba na okreskách může jednoduše stát, když nedáte včas nohu z plynu. V takovémto případě můžete přijít o řidičský průkaz, i když se to často řeší jinak. Evropská unie chce ale ještě podstatně více přitvrdit. Řidičský průkaz má být odebrán už při překročení povolené rychlosti o 30 km/h. Jde sice o snížení o pouhých deset kilometrů v hodině, ovšem výsledný efekt může být opravdu nepříjemný. Ještě vám to opepří Navíc bude zavedena i další změna. Když dnes překročíte rychlost nebo uděláte podobný přestupek v jiné zemi Evropské unie, zřejmě vás to přijde draho, ale neztratíte možnost řídit ve své domovské zemi. Na tu se odebrání řidičského oprávnění nevztahuje. Brzy to však má být jinak. Záznam o odebrání řidičského oprávnění bude v kterékoliv zemi zanesen do společného evropského systému a výsledkem bude zákaz řízení po celé Evropské unii. Čtěte také: Řízení večer a v noci bude v Česku omezeno. Spousta lidí nebude smět po setmění vyjet na silnici V této souvislosti je třeba se připravit na to, že v řadě zemí budou silniční pravidla ještě přísnější, než jaký je základ chystaný Evropskou unií. Vždyť v mnoha městech se brzy bude smět jezdit maximálně 30 km/h. Pokud byste tam jeli omylem šedesátkou, přijdete o řidičský průkaz a bude se to vztahovat i na Českou republiku. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Ještě poměrně nedávno bylo českým domácnostem doporučováno, aby přešli z kotlů na tuhá paliva na plynové kotle. Ty tu s námi měly být desítky let, a to i v rámci přechodu na nízkoemisní energetiku. Nikdo totiž nepočítal s tím, že se někdo pokusí ve snaze o co nejekologičtější provoz skoncovat právě i se zemním plynem. Takhle to brzy bude Jenže přesně to se teď děje. Ačkoliv se o tom stále příliš nemluví, faktický konec plynových kotlů už je v rámci Evropské unie naplánován. Stát by se tak mělo již v roce 2029. To není zrovna vzdálený termín, jelikož to nastane za pouhých pět let. Ještě to sice není schváleno, avšak všechno k tomu směřuje. V Evropě jsme si v poslední době zvykli dávat podobné závazné cíle, byť je otázkou, co se stane, až do těchto termínů dospějeme, ale nebudeme mít hotová náhradní řešení. Termíny se pochopitelně mohou prodlužovat, ovšem když je k něčemu dopředu vydán zákaz, znamená to především to, že výrobci se na daný výrobek přestávají orientovat a pochopitelně začnou i omezovat a zastavovat jeho produkci. Pakliže tedy pojedeme na této notě, v roce 2029 žádné nové plynové kotle stejně nebudou, jelikož se již nevyrobí. V tento rok by měl začít platit zákaz jejich prodeje. Nikoliv snad přímo, ovšem zajímavou oklikou. Nesmyslná účinnost V rámci snahy o takzvaný ekologický design budou připuštěna pouze taková zařízení, která budou mít minimální účinnost 115 procent, a to namísto současných 86 %. To je hodnota, kterou plynové kotle nemohou splnit. Jednoduše tak z nabídky budou muset vypadnout. Čtěte také: Loni si koupili tepelné čerpadlo za 500 tisíc, aby ušetřili. Teď Češi litují, stát jim schválně zdražil elektřinu o desítky tisíc A jak to bude dále, už není těžké uhodnout. Nějakou dobu se ještě nechají běžet ty plynové kotle, které už jsou v domácnostech nainstalované, ovšem postupně se začne zvyšovat tlak na to, aby se i ty definitivně vyměnily za tepelné čerpadlo, navzdory tomu, že do řady domů není toto zařízení vhodné. A potom přijde zákaz, podobně jako letos s kotly 1. a 2. emisní třídy, které od září tohoto roku již nesmíte používat, a to pod hrozbou pokuty. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]
Placení daní je nutnou, avšak velmi neoblíbenou součástí života. Málokdo to chápe v širším celku, že hrazením těchto poplatků přispívá na provoz státu, případně si hradí důchodové a zdravotní pojištění. Ať už jsou daně jakkoliv vysoké, vždy vám bude připadat, že byste měli platit méně. Jak optimalizovat daně v roce 2024 Dá se na to ale podívat také z druhé strany. A sice, že vysoké daně jsou vlastně příjemnou starostí. Nutnost je platit totiž znamená mimo jiné to, že vyděláváte poměrně slušné peníze. Ale takto to asi nikdo nechápe. Pravdou ale je, že lidé se stejnými výdělky mohou platit velmi rozdílné sumy. Záleží totiž hodně na tom, jak dobře své daňové přiznání optimalizujete a zda využijete veškerých možností, jak si zátěž snížit. K tomu jsou nejlepší slevy na dani, které v některých případech můžete letos, tedy za rok 2023, uplatnit naposledy. Jde například o školkovné ve výši 17 300 Kč za každé dítě, ale třeba i slevu na manželku ve výši 24 840 Kč. Dále to jsou třeba sleva na studenta nebo na první, druhé, třetí a další dítě. Jaké slevy na dani lze za rok 2023 uplatnit TitulMaximální sleva na daniSleva na poplatníka30 840 KčSleva na první dítě15 204 KčSleva na druhé dítě22 320 KčSleva na třetí a další dítě27 840 KčSleva na invaliditu 1. a 2. stupně2 520 KčSleva na invaliditu 3. stupně5 040 KčSleva na držitele průkazu ZTP/P16 140 KčSleva na manželku/manžela24 840 KčSleva na manžele ZTP/P49 680 KčSleva za umístění dítěte – školkovné17 300 KčSleva na studenta denního studia4 020 Kč Jak dále ušetřit? Slevy na dani se odečtou přímo z daňové povinnosti a jsou tedy nejefektivnějším způsobem, jak ušetřit. Ovšem máme tu i další možnosti, kterou představují nezdanitelné části základu daně. V součtu jde o sumu, kterou nebudete muset zdaňovat. TitulMaximálně můžete uplatnitÚroky z hypotečního úvěru300 000 KčPenzijní připojištění24 000 KčSoukromé životní pojištění24 000 KčDary30 % ze základu daněOdborové příspěvky1,5 % zdanitelných příjmů nebo 3 000 KčPlatby za zkoušky10 000 Kč, pro ZTP 13 000 nebo 15 000 KčOdběr krve3 000 KčDarování kmenových buněk20 000 Kč Čtěte také: Kdo má v Česku bankovní účet, může okamžitě přijít o 19 400 Kč. Dejte si pozor, jinak budou peníze rychle pryč Dokdy přidat daňové přiznání Jak vidno, možnosti tu stále jsou a byla by škoda jich nevyužít. Pokud jde o termíny, potom na daňové přiznání máte čas až do 2. dubna 2024. Jednoduše si lze ale termín prodloužit tím, že přiznání podáte elektronickou formou. Potom musíte splnit termín 2. května 2024. Obecně se počítá ještě se lhůtou pěti dnů, v rámci které vám nebude vyměřeno penále. Potom už ale úřady postupují tvrdě. Foto: Shutterstock 0SdíleníSdíletTweet [...]

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

139 Replies to “Nutnost nepřetržité lékařské péče. Po vozíku může být Zeman trvale upoután na nemocniční lůžko

 1. Ne že bych z něho byl permanentně odvázaný, ale už jen to, že prezidenta nazývají v médiích jen příjmením, je v mých očích jeden ze základních znaků úpadku nejen politické, ale i společenské kultury.

  1. ale ten úpadek nastolil on, tak jen sklízí, co zasil, lži,pomstychtivost,arogance, vulgarity, urážky – vše nejhorší co je člověk schopen produkovat je koncentrováno v Zemanovi. Neznám jediný důvod, proč si ho vážit.

  2. Že se vypouští křestní jméno mi až tak nevadí. Spíše mi vadí, že ho nazývají prezidentem.

 2. Hej, Kulhánek, mluvíte o prezidentovi! Nikdo po vás nechce, abyste ho miloval, ale vy už nemáte elementární lidskou slušnost.

  1. Tu elementarní lidskou slušnost zde zlikvidoval právě tento rádoby “nadstranický” prezident “všeho” lidu

  2. Dobrý den ANO je to prezident ale svojím chováním min. ve druhém volebním období si toto označení nezaslouží (můj názor). Proto oslovení ZEMAN je přesnější.

 3. Ať si ho odvezou na Vysočinu a tam ať se o něj klidně starají až do konce života. Alespoň už přestane škodit a bude se moct konečně začít čistit ten hradní chlév.

    1. A čim ty Havloidní vemeno ? Tím že udržoval Rusko a Činu na uzdě tak jako Němci Angličani Rakušáci kteří si ty to dvě velmoce také nechtěli znepřátelit ?! Tím že kategoricky odmítá přijímání migrantu parazitu ?! Tím že zcela po právu kritizuje EU?! To že zcela po právu má výhrady k většině pisálku redaktoru komentatoru ?!

     1. Vždycky pobaví, jak si Zemanovci stěžují na kritiku a neslušnost odpůrců MZ a přitom oni sami jdou ještě dál … Inu to je to bolševicko-zemanovské vidění světa aneb když dva dělají totéž není to totéž. Přesně v tom duchu pak probíhá veřejně deklarovaná “nadstraniskost” Zemana. Měl byste se o svém idolu dovzdělat – Olovo, Bamberk, jakýsi státní dluh atd. atd. Ve vyspělé demokratické zemi by seděl ne na Hradě, ale na hradě Mírov….
      https://www.youtube.com/watch?v=I3ssx8Qxao0&ab_channel=vladimirhanzel

      https://www.youtube.com/watch?v=d8vBxipvcvU&ab_channel=vladimirhanzel

  1. no PO NACKOVI A KOLABORANTOVI A VLASTIZRADCI jeste ten smrad nevyčichl ta svine z hradecku mela byt oddelena od země §§§§§ano havel §§§§

 4. I kdyby byl v komatu, stejně by byl o několik řádů lepším prezidentem než Drahoš a ti ostatní sluníčkáři.

   1. Například je proti problémové migraci. Odvážil vzkázat Merkelové, aby “své hosty neposílala na oběd k sousedům”. Ostatní kandidáti by buď pluli s proudem (tj. poslušně drželi ústa) nebo by migranty vysloveně vítali. Třeba jako Drahoš, který byl ústřední postavou takzvané “Výzvy vědců” za přijímání migrantů. 

    S tím souvisí i jeho dosavadní podpora Babiše. Ten je sice trestně stíhaný a každému říká co chce slyšet, ale přitom je z velkých stran nejméně škodlivý. Vymezuje se proti unijnímu progresivismu a vnucování migrantů alespoň slovně před voliči. Není to mnoho, ale z velkých stran představuje nejmenší zlo. Ostatní kandidáti by upřednostnili jiné velké strany, které jsou mnohem víc eurohujerské, sluníčkářské, zelené atd. Takže by nás zatáhly do bahna unijního samozvaného pokrokářství daleko více.

    1. Bureš je ,,proti migrantům”, ale pro minimálně 170 pošle ,,vládní speciál”. No ,,hošku” ty ,,seš dobře vykrákané”!

  1. KOLIK promarodil ten ksindl havlů to ti nevadilo vid demente §§ jeste nez zdechl stacil znicit co se dalo kreatura !!!

  1. Přesně tak Havla posledních 5 let drželi jen špičkoví lékaři špičková péče špičkové léky ! Tak to holt je někdo i v 80 je plný energie někdo je nemocen již v 70 ☹

  2. T.G. Masaryk ve vyšším věku než je teď MZ ještě jezdil na koni a prezidentství se vzdal 2 roky před smrtí

   1. TO jezdil a polovina naroda nemela co žrát a kde bydlet ale brzy dospejeme do té krásy 1.republiky havel to zacal a piratstvo to dokonci §§§§masarykova republika nabyl film pro pametniky mozna nekteri nevedli jak se atavui slumy to az s kapitalistama noveho veku prislo ……..atd.

    1. nevedi jak se stavi slumy jen se rekne havel tak se me otevira kudla v kapse a preskakuji pismenka .

     1. To ,,přeskakování písmenek” bude spíš zapříčiněno tím, že jsi ,,vynechal” školní ,,docházku”. Soudružky z ,,Nedbalky”, kde jsi ,,studoval”, při čtení tvých ,,skvostů” jistě pochopí kde udělali chybu.

 5. MZ už podruhé neměl kandidovat kvůli zdraví(v prvním období jsem ho volil)Byl do toho dotlačen okolím a okolnostmi.Pokud by opravdu byl na lůžku,tak by se mandátu měl vzdát.Jinak je to obrovská komplikace pro slováka.

  1. SOUHLAIM nemel ale chcete treba na HRADE debila kocaba co porad zije ve sve fantasmagorii , ze vyhnal rusaky ci jemu podobneho ??

  2. President Ludvík Svoboda (+1979) byl už v r. 1974 v takovém zdravotním stavu, že už objektivně nebyl schopen funkci vykonávat. Původně s abdikací souhlasil, ale když se dozvěděl, že ho má vystřídat Husák, zašprajcnul se a odstoupit odmítl. Nakonec musela být ad hoc změněna ústava, aby mohl být v r. 1975 odvolán z funkce.

 6. Nemyslím, že je případně bude schopen vykonávat funkci prezidenta se vším všudy. Kdo je tu tedy místo něj?

  1. Zatím jeden vejlupek lepší než druhej a všichni zahodili komoušskou knížku,až když bylo najisto po všem.

 7. Nemám pana Zemana jako prezidenta vůbec rád. Jako člověku mu však přeji, aby se zotavil stáří prožil pokud možno v pohodě.

 8. Hlasitě jsem volal k Hospodinu, a vyslyšel mě ze své svaté hory.

  Klidně jsem ulehl a usnul. Probudil jsem se, protože mi Hospodin pomáhá.

  Nezaleknu se ani tisíců, kteří mě obkličují.

  ——————

  Možná by stačil studenej hadr na hlavu. Mlynář nám vládnout zvládne sám, ono už se to stejně nějakou dobu děje. Radši Miloušovi neříkejte, že Talibánci našli ten sklep český ambasády a vylemtali všechnu Becherovku. Alláhu akbar !

  1. No jestli Milouš ,,natáhne brka”, tak Mlynář bude mít podobnou cestu jako Bureš, na hrad. Mírov.

 9. At je Zeman jaký je, jedno se mu upřít nedá. Vy co na Zemana tolik nadáváte, uvědomte si, že jen díky němu tu nemáme hordy uprdlíků od Merkelové. Když tu byla Merkelová na návštěvě, chtěla nám vnutit kvóty, ale Zeman ji doslova řekl, že když si ty dárečky pozvala do Německa, tak si je má ubytovat a živit sama a ne je posílat k ubytování a hostině k sousedům. A bylo domluveno. Nikdo jiný by si netroufl babu Adolfu takhle odpálkovat. Baba Adolfa se spuštěným ksichtem musela odtáhnout s nepořízenou. Kdyby byl prezidentem kníže, tak ten by Merkelové jen souhlasně kýval, neboť on sám od začátku orodoval za přijímání uprdlíků. To samé Drahoš. Ten je dokonce signatářem výzvy “Vědci proti strachu a lhostejnosti”, která taky orodovala za přijímání uprdlíků. Tehdejší premiér Sobotka byl typickým slizkým patolízalem, který před Merkelovou stál v pozoru. Umíte si představit, že by to Merkelové řekl to samé co Zeman? Kdepak, s knížetem nebo Drahošem za zády by okamžitě podepioval přijímací dokumenty a zařizoval logistiku k přesunu a ubytování uprdlíků. Na to můžete vzít jed. Se Zemanem za zády si na to netroufl, nebylo to politicky průchodné. Proti přijímání Merkelovic uprdlíků by se nejspíš nestavěl ani Babiš, kdyby neměl za zády Zemana. Merkelová má na Babiše silné páky, protože Babiš má v Německu svoje firmy a pro Merkelovou není problém jim ztížit podnikání nebo možná je i zničit.

  1. Nepřijetí vhodného počtu uprchlíků je jednak česká ostuda a zároveň to naši společnost do budoucna ochuzuje. Je to přirozené a nedá se to zastavit. K přijímání uprchlíků navíc každý den dochází, jen se to tak z politických důvodů nejmenuje.

   1. Jaká ostuda, člověče naivní. Ten multikulturní bordel, se všemi průvodními jevy kulturního obohacení jako NO-GO zóny, obrovská kriminalia, sociální parazitismus a terorismus co je v západních zemích taky tam začínal určitým počtem přijatých migrantů a teď se tam nestačí divit, co ti migranti dovedou, když jich je více. My potřebujeme svého Orbána aby tu ani k pokoutnému přesunu migrantů, hlavně z islámských zemích nedocházelo ani potajnu. Opravdu se divím všem těm sluníčkovým bláznům, co si naivně myslí, že soužití s cizími kulturami bude skvělé bez problémů. Nebude, nikdy nebude. Přetěžké je vyjít jen s obyčejnými cikány, kteří jsou tu už domestikováni několik staletí, natož očekávat, že po dobrém půjde vycházet s naprosto odlišnou kulturou, ovládanou islámskými fanatiky. Kdepak, taková západní Evropa už je teď předem odsouzena k občanským válkám. My ještě máme šanci se tomu údělu vyhnout.

    1. Myslím, že vaše obavy jsou přehnané. Nějakých 3-5 tisíc ubohých, vděčných lidí by náš srdečný, vzdělaný a kulturní národ v pohodě zvládl a ani bychom nepoznali že tu jsou (většinou dočasně navíc). Nikdo neříká, že máme dohánět Francii přeci.
     Orbán je samozřejmě katastrofa pro celé Maďarsko a doufám (za všechny své mladé kolegy, kteří už z Budapešti raději emigrovali na jiné univerzity), že brzy skončí v base.

     1. Hele provokatére, zbytečně se snažíš. Na nějaké ubohé a vděčné čmoudy ti většina Čechů z vysoka sere. Průzkumy to jen dokládají. Nikdo normální tu nestojí o vděk muslimských ekonomických migrantů, projevovaný parazitováním na sociálním systému, kriminalitou a terorismem. A pokud se jedná o Orbána, na to že by skončil v base nesázej. Maďaři ho nedají. Takovou podporu národa jakou má Orbán, mu můžou jiní politici v jiných zemích jen závidět. Orbán udělal moc dobře, že zakázal na univerzitách vyučovat Sorosem podporované progresivní obory, hustící do studentů nesmysly o gender, multikulti, LGBT a další hovadiny, z nichž vycházejí neprosto zbyteční a v reálné ekonomice nikde neuplatnitelní trubci, snící o sluníčkovém světě a teplém místečku v Sorosově neziskovce..

     2. A že tady naši nepřizpůsobivou menšinu nezvládáme už 60 let,to vám nic neříká.Vždyť přišli taky z té části světa.

  2. To nebila zasluha pouze zemana.Babiš hlavně hlasal že na žádné kvoty nepřistoupže pokud si tu neko požáda o azil tak musí projít zakoným kolečkem jako kdokoliv jiný cizinec.(Dostat dlouhodobé povolení k pobytu v Česku je nad lický úkon natož občansvtí.)
   A za mě se ptám pruč už nejsou předčasné volby prezidenta??? Nebo se úmyslně čeka až bude po volbách v řijnu?

   1. Hele neználku, zjisti si kdo tu byl premiérem, když tu k nám přijela Merkelová vnucovat kvóty migrantů v srpnu roku 2016. Babiš to nebyl a ten kdo tu byl premiérem se původně ani netajil záměrem přijímat uprdlíky. Couvl od toho záměru, když se proti tomu postavil Zeman. Jinak, proč by měly být předčasné prezidentské volby, když Zeman žije? Volal snad někdo po předčasných volbách, když Havel většinu svého mandátu proležel v nemocnicích se smrtí v očích? https://www.youtube.com/watch?v=FhLW5sEP4kA&t=1s

 10. Konečně začíná úřadoval spravedlnost škoda jen že nepřišla dříve…ne nadarmo se říká ” na každou ****** se někde vaří voda.Zaráží mě věřící… pokud lhář/dobytek Ovčáček používá citace z bible měli by ho minimálně ukřižovat vždyť to je stejný výsměch lidem jako když estébák Babiš používá slovo pravda nebo větu dělám to pro lidi.Je mi zle z každého kdo se jen mihne v něčem tak odporném jako je politika… těžko hledat větší směs lidského odpadu než právě v ní

  1. ten ubožák mluvčí neví co je, zda komouš, či pánbičkář – možná by se Mudr Protopopová měla podívat, zda nemá schizofrenii :-)))

   1. Jó, karma je zdarma. Já před dvěma roky nachytal tmavého zloděje, který se mi chtěl vloupat do auta. Chtěl jsem mu dát přes držku a dál to neřešit (žádnou škodu napáchat nestačil), ale hned mu přispěchala na pomoc jeho tlustá matka, která mi začala nadávat aby mně rakovina sežrala. Karma však do roka a půl zaúřadovala a ta tlustá matka sama pošla na rakovinu tlustého střeva a její syn o něco později na předávkování drogami. Přáni smrti jinému člověku se může vrátit i s úroky.

   2. Zaklínat se slovíčkem karma je podobný blábol jako slepá víra v jakékoli bohy …jsem člověk tak jsem se narodil mezi lidmi žiju s lidmi jim spím a umřu proto věřím v lidi a ne v zombie (tak se ve skutečnosti označují ti kteří údajně vstanou z mrtvých) nebo jiné nadpřirozené hlouposti.Snažím se být dobrým vlastním přičiněním ne opakováním zaříkávadel nebo dávno překonaných výmyslů z minulosti.Kdyby tebou zmíněná karma existovala lidstvo už by muselo zaniknout hned ve svém počátku a každý politik by musel skončit ve strašných mukách… což vlastně potvrzuje co právě píšu.Nepřeju nikomu nic zlého ale jen to co si zaslouží viz. můj 1 post

 11. Tenhle člověk už dávno nemá co dělat ve vedení našeho státu.Nechapu že když už na tom zdravotně není nejlíp že prostě tu funkci nesloží😥😥😥to je opravdu tak blbej?

  1. 😀 = on tam musí být, ti okolo ho tam potřebují. Pokud by se mu teď něco stalo byly by to pro toho marokánce totální katastrofa :-D. Proto tak vřelé přání, myslím že kdyby mu mohl jakkoliv pomoct udělá to. Je teď pro nej nejdůležitější člověk na světe. Strach AB musí být obrovský…..

 12. Tak to je zajímavé, hlavně že Němcová z ODS vyřvávala že je opilý. Tak by se měla jako první omluvit, ale co chtít od takové ……
  Jako druhý by se měl omluvit hulvát Kalousek. U něho je to s pitím jasné.

  1. za co se má omlouvat paní Němcová, za to, že je hlava státu nadměrným uživatelem alkoholu? vždyt nebyla jediná, kdo to říkal a kecům o chřipce může věřit jen ……….

  1. Víte, sleduju tady tu přehlídku komentářů, ale útok na Havla už nemůžu ignorovat ; nevím komu se podařilo rozšířit fámu že byl “flaška” ale protože jsem znal (a znám) pár lidí z jeho okolí tak vím, že to absolutně není pravda. Dal si občas pivo, ale to bylo asi vše…měl jiné nectnosti, ale byl to mimořádně slušný, odvážný a noblesní člověk. A když tady p. Míla zpochybňuje Němcovou – no, měla pravdu, jeho slavná nevolnost u odemykání klenotů měla předehru na recepci čínské ambasády, kde si párkrát loknul…pokud je pro vás náš milovaný soudruh prezident ten pravý, pak to znamená že vám nevadí věci jako urážky, ponižování, porušování Ústavy vyhýbání se zodpovědnosti za vlastní lži potvrzené soudem…především to vypovídá něco o vás samotných…..a já bych Ovčáčka doplnil dalším citátem…”blahoslaveni bud chudí duchem, neb jejich jest Království nebeské” ….

   1. kdyby ho ESTEBACI nevytahli z potoka tak sli sedet oni ne ten debil z hradecku museli ho ochranovat aby scenar komedií 89 byl naplněn kdyz jela revoluce toho debila museli vzbudit protoze prevrat byl naplanovan na prosinec ten den byl v lihu protoze olga mu nestihla vzit flasky – a kriminal ? nedej te se vysmat tak se nemeli lidi venku jako tahle svine v base §§§§

     1. To jsou fakta ne co vykladaji v inkluzivnich skolach havel ci na USTRU – TO Vam potvrdi kazdy kdo tu havlovu spinu znal §ZKUSTE SI DAT TU PRACI NAVSTIVIT TY PRAVE DISIDENTY CO JE TAHLE SPINA OKRADALA A PRASKALA NA NĚ NAMATKOU ME NAPADA WOLF A DALSI §§§§§HAVEL JE TA NEJODPORNEJSI FIGURKA CSEKYCH DEJIN §§§§§§ I HACHA BYL LEPSI I HUSAK CI STROUGAL §§§§

   2. Kdybyste tu nemoc v nohou měl pane Jirko,tak by jste tak nemluvil,a paní Němcová ,to je kapitola sama pro sebe. Slušní se nemocným neposmívají, neuráží a hlavně nekradou.

 13. Soudruhu Zemanovi přeji co nejlepší zdraví, ač bych na Hradě raději viděl Pana prezidenta.

 14. Přeji panu prezidentovi mnoho zdraví a doufám, že pokud tyto zdravotní problémy budou přetrvávat, bude mít dostatek soudnosti a funkce se vzdá.

    1. Takový kolaborant jako ruská rakovina se už nevyskytuje soudruhu. Ani ty na něho nemáš soudruhu!!

     1. Nekdy si rikam ,ze mel hitler vyhrat valku pokud by jsi se nekdy narodily debilové jako jsi TY okopaval bys nekde za URALEM brambory a repu a tvuj zivot by zalezel na tom jak se nemec vyspí §byl bys jako kluk v pruhovanem pyzamu trotle havlodní §

     2. JA TO ANI NECHCI se mu rovnat ty kurvě me se zveda zaludek jen kdyz to jmeno nekdo nekde vysloví §bejt jako on opravdu nechci ani nahodou §§§§§mysleno ta kreatura havel
      .

 15. Po zlomenině a úrazu často nastanou záněty a pak rakovina.Jestli to tak má,tak jsou žalmy na místě

  1. Pan Mirek je asi nedospělý,nebo tak myšlenkově na ürovní malého dětska,jinak by toto nevypustil z üst.Ono se Vám to vrátí !!!!!!

 16. Rozdělovat lidi striktně na “pracující” a “nepracující” je cesta do pekel. Jiná věc je spravedlivá distribuce peněz tam, kam je potřeba. Ovšem jako volební heslo to fungovat může

 17. Tento zlý, mstivý, neslušný “člověk” pošpinil důstojnost úřadu prezidenta republiky, kterou mu navrátil pan Václav Havel, spolu s T.G.M. největší postvava československých a českých dějin po roce 1918!

   1. TGM byl velitel četníků? Panu Havlovi tleska ve stoje celý kongres USA. What else do you have for us, people, you moron?

    1. TAKY mel za co prinest republiku na zlatym podnose a nechat rozkrast a znicit to se´ani komoušům nepovedlo !!!!!!nemci bez jedineho vystrelu maji vse za co umiral moravek starej masin a jini aby tiu vladli kurvy jako havel !!!!

     1. Republika byla totálně zničena komunisty. Ekonomika, životní prostředí, morálka národa, ty jsi to živý(bohužel) příklad!!

     2. No NEBOJ dockas se svedska francie srn a “gryn dýlu ” a dalsich debilit ala pirati a islam ti to vysvetli velice rychle ani se nestacis nadechnout .PROTI TOMU 48 a komousi budou nic — asi tak .

     3. Zato teď jsme postavili elektráren že? Kdyby se nepostavily dříve jaderky ,tak jsme teď vyřízení.

    2. Taky měli za co, udělal z Čechů poskoky američanů,viz Afganistan, předhodil jim náš trh,co víc.?

  1. to je nejvetsi vtip za 50 let havel navratil dustojnost uradu prezidenta ten kolaborantskej trotl – tak to jo §

    1. porad lepsi kunda sem kunda tam nez byt jak havel ta rezava svině §§§§zeman neni hitparada ale je i nad klause a havla urcitě a havel nesaha ani husakovi ci jakesovi ci strougalovi po kotniky byla to jen prozapadni loutečka ktera neudelal pro republiku a obcany nikdy nic dobreho spise naopak v cele s tim rakouskym náckem lesnikem §§

     1. proc nesmi se psat prrravda o kultu osobnosti havla ???????!!!!!

     2. co me nechat zavrit ??? to by slo ne ??? no jo havel je jezis z hrradecku ten prinesl demokracii i svobodu lidsky prrava a pravdu a lasku leda veliky hovno §

     3. JO a kolik prijde korespondecnich hlasu ze zahranici uz to v piratsky bunce vite ????? tehy top o9 mela zazrak z nuly na sto .

     4. Bacha at´ se dočkáš voleb, bolševickej kolaborante! Bože, jak vbás nenávidíme! Poděkuj panu Havlovi, že tě nenechal pověsit na lampě, kurvo rudá!!

     5. To podekuj havlovi ty blbecku ten byl s něma jedna ruka jeste ho jako bonus zvolili prezidentem a s estebakama to samý – ubozacku z havelskol .radsi NECHAL DUBCEKA ZAVRAZDIT TY HNUPE RIKA TI NECO JAKO JMENA SACHER RUML A SPOL NIC VID §§§

     6. ASI NEMEL cas musel s STBakama resit jak dál oblbovat lidi aby verili ty komedii 89 a a musel by veset svoje “kamarády ” kazdej disident VAM poví co to bylo za hajzla !!!!!!!!!!!!nebudte trapnej dneska uz tomu nikdo neveri leda vymleti z havelskol ci jejich tzv deti chartisky parchanti co jsou v tv a rozhlase viz pajeriva a jeji dceruska apod .

     7. pajerova a ta druha pica “žak” pak benda co je poslanec na věky diky panu eeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeééééééé co co treba si pzvete Hutku at Vam zazpiva namest nebo kubisku at mir — ale tahle pani opravdu trpela ne ksindl havel a jeho sebranka k hovnu

    2. a nadavat na zemana se muze jako vypatlanci z reporyji a ods a v ct a senatori a spol to je ok vid havloide ??????!!!!!ano havlofasismus nase víra a ostani jsou blbci a dalsi nalepky tak je to spravne — kolik si vemez domů negrů ? urcite se jeden z vitacu vrahů a nasilniku a mas 2222 pohlavi – antibabis se muze antipirat ne cejtim tu 30 leta jeste schazi piratsky sebrance mlatit lidi a tocit to čt.

 18. ZEMREL nekdo ČAPUTOVÉ urcite antihavlisti nebudou psat ty sracky a nenavisti jak lepsolidi z kavarny a 11000 milonu debilit ano ja to pisi jak VY tak JÁ§§§§ALE MOC ME TO NEBAVI PROTOZE VIM ,ZE JSTE chudaci co na to jednou doplatite nebudou vas nicit komousi ale islam vase genderstvi a debilita.

  1. uz vcera tu byla piratska uderka – pokud nebudou volby ala UssA potahnete do prdele vy piratska sebranko §

  1. dali BŮH tu nebude nikdy sebranka pirati — jeste me nikdo z nich neodpovedel kolik negrů si vemou domů ci jak budou plnit ty jejich fantasmagorie vyhuleny §

 19. Po vozíku může být Zeman trvale upoután na lůžko – Mix 24 se ukazuje v pravém světle!!! Máme regulérně zvoleného pána prezidenta Zemana Aleši Kulhánku , vy o tom nevíte ?

  1. ANI BYCH SE NEDIVIL ,ZE TAHLE HAVLODNI SEBRANKA HO DOKAZE I ZABIT JAKO DUBČEKA §§§§§§§§§

 20. Prostě ,,přišel čas”, aby Ovčí Mluvčáček ,,naleštil lafetu” a nemilovaný prasident ,,vyrazil na poslední čundr”. Tak prostě čau a dík za nic, Miloušku.

  1. To VIS kazdy neni jak havel aby mu nosily estebaci chlast do basy aby vydrzel aspon do komedie 89 aby jim cenzura – nekdy havel nabizel chlast i estebakum v maringotce kdyz uz to bojovnici prrroti komunismu nemohli vypít asi se unavily z tech her a plastiků co mohl posloucht jen clovek s lobotomií oststne estebaci byli jeho velci kamaradi nebyt nich skoncil v potoku.

   1. Ale blbecku Zemanovi nosi konak Andrej, a Andrej je co ? ANDREJ Babis je estebak a dela to proc? Aby Eman vydrzel do komedie s volbama 21

 21. Tady pomuze jenom mix becherovky slivovice , fernetu a karton cigaret a Eman zade bude zdravej jak tri roky stara repa.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *