22. 5. 2024

101 příspěvků u článku ““Objevují se fámy, že Miloš Zeman už není na živu,” ptal se moderátor Ovčáčka. Zprávu o smrti prezidenta šíří také lékař

 1. Dobrých zpráv není nikdy dost. Na tu o jeho smrti, čeká s nadějí celý český národ! Snad to vyjde do večera!!!

    1. Max.za 20% Havloidních Demožumpáckých zmr.. ty národe !! Více než 80% národa vás Havloidy Sluničkáře kavarenské povaleče má plné zuby !

     1. To se ukázalo na Letné, kde nás bylo 1 125 225!§–DDDDDDD– Zase ses střelil do nohy Mc Murphy!!

     2. Ani skutečné číslo neumíš napsat debílku.Na celou Letenskou pláň se vejde 420 000 lidí,ale ta nebyla plná ani z poloviny.Kdybys alespoň napsal tolik,čím se chlubil debilblok.Ale ani to neumíš vyhledat.já zapomněl,
      že v pomocné škole se s počítači a internetem nepracuje.

   1. To neví nikdo z nás. Vzhledem k tomu, že jsem aktivní sportovec, nekuřák,tak tak brzy asi ne, navíc by to zarmoutilo mé děti a vnuky. Smrt Zemana ale potěší nejméně 12 000 000 lidí. To je dost velký rozdíl, ne?

    1. No tak zkus aktivně také používat mozek. Přát někomu smrt je ubohé a to že nekouříš neznamená že jsi nesmrtelný, tak pozor co komu přeješ. Karma je zdarma.

   1. Tohle si o Zemanovi myslí celý svět a těší se, až dnes zachroptí naposledy. To bude smradu! Lány se budou muset měsíc větrat, vymalovat vysvětit!

  1. Synku, tebe kdybych osobně potkal, dal bych ti takové aktivně sportovní čelíčko, pak tě pověsil za koule do průvanu a nakonec bych te hodil prasatům sežrat ty žumpo.

  2. Hlavně, aby vy jste se toho večera dožil – člověk nikdy neví, co se přihodí za hodinu. Kdo jinému jámu kopá, sám do ní padá.

 2. Pisálci, odkdy se upřímná soustrast přeje? No jo vlastně, že se ptám, mix24.cz a místní křupani s debilními komentáři….

  1. Obyčejní Havloidní ubožáci z Demo žumpácké stoky !! Proto všichni normální daleko slušnější NEVOLÍ UČELOVÉ KOALICE A HLAVNĚ TU CO SI ŘÍKÁ SPOLU ( rozkradem co zbylo) !

   1. McMurphy, už jsem ti napsal, že vyhrajeme, nastane diktatura ODS&TOP 09 a jelikož jsi nedbal našeho varování, že máme tvé IP , ty budeš viset jako jeden z prvních! Máš radost? My Češi jo!—DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD———–

    1. Tak jen přijď ty Havloidní koště již se spolu se synem těšime nakopat vám držky tak jako dostali nakopáno Piráti před 14 dny při agitaci u Kauflandu 😁!!

     1. Lepí ti, co ty rudá anonymní kobliho? Mc Murphy tebe si najdeme i kdyby sis stokrát změnil nick! Máme tvoje IP jsi ubohá troska, na tebe bude stačit desetiletý kličina! My si to pro zábavu natočíme!!

    2. Blbečku, ani nevíš kdo tvoří ten podfuk SPOLU a už vyhlašuješ diktaturu. Tak až vyhrajete, ať ti primář předepíše nové léky. To co teď zobeš se minulo účinkem!

 3. Pokud pan primář Martin Straka POPŘÁL rodině upřímnou soustrast, tak by si měl uvědomit, že upřímná soustrast se nepřeje, ale PROJEVUJE.

    1. McMurphy, přidej!! Jmenuji se major Strouhal a mám kancelář v Nárožní 2, 158 00 Praha 5-Stodůlky. Žádný Hálašek tady nepracuje, za to je u veselo pan Koudelka a další.

     1. Tak major? Včera jsi byl Američan a před tím Kryštof Kolumbus, ty jedeš!

  1. Pan primář to tak ve svém příspěvku nenapsal, to špatně intepretoval pan redaktor. Jinak upřímná soustrast se vyjadřuje, projevit můžete např. účast, lítost nebo jinou emoci.

 4. to bude fáma
  exitus Stalina tajili 3 dny, Černobyl 2 dny
  a Brežněva jen jeden den
  kluci z Kremlu už nejsou, co bývali :-)))

 5. Panu prezidentovi přeji ještě dlouhá léta a hodně zdraví, především mentálního. Přeju mu, aby se dožil a viděl, jak tady ten svinčík po něm národ uklidí a jak se lumpové z jeho okolí dočkají spravedlivých trestů. Jeho politiku nebude posuzovat jenom historie, už současnost ukazuje, že je neúspěšná. Investice z Číny nikde, vztahy s Ruskem na bodu mrazu, postavení České republiky v Evropě bezvýznamné, kanál Odra Dunaj nebude, vláda si dělá co chce, polovina voličů jej nemá ráda.

  1. Polovina to niky neba a není to by pan Zeman volby nevyhrál a hlavně ti co nechodí volit, ti to nechávají na jiných, však uvidíte i dnešní volby vyhraje ANO průzkumy včera naznačili, že ANO bude míti až 36%

    1. V době probíhajících voleb se nesmí žádné průzkumy zveřejňovat, porušujete volební zákon, snad Vás nikdo nenahlásí.

   1. Jestli jej nemá rádo 50% nebo 49,5% nebo 30%, pokud budeme pod pojmem volič uvažovat i osoby, kteří svého práva nevyužili, je celkem irrelevantní. Faktem ovšem je, že ze svých deklarovaných politických záměrů jich opravdu mnoho nevyšlo.

 6. Ta chátra sprostá , nelidská a nevolitelná dnes čeká na smrt člověka, který se jim nelíbí….to víte, dočkáte se, každý je smrtelník, ale dnes to nebude….

  1. Ano jsme chátra,ale jeho smt si nikdo nepřeje,ale když není soudný a nechce sám abdikovat tak co ?

   1. Aby uvolnil místo Havlo dobytkum ?!! On jistě ve zdraví nějaký čas vydrží ! Každému slušnému člověku je na blití z kecu voliču Demo žumpy !! Jste hnusná žumpa a nikdy se nesmíte dostat k moci a korytum !!

  2. Inu ta jak píšete “chátra” dnes vyhrála volby. Nejsi moc předvídavý. A Tuháč už moc času nemá.

 7. Naživu se píše dohromady, soustrast se nepřeje a spekulace nevznikají proto, že chybí informace, ale proto, že je někdo cíleně vytváří a rozšiřuje.

 8. Uvidíme co náš taiwanský superhrdina má v plánu. Možná poleze dnes v noci zjistit skutečný stav Zemana. Snad ho z cimbuří neshodí Nejedlý nebo Mynář.

  1. Vražda na tyranu není hříchem a přát smrt deliriem navštěvovanému Zlobrovi je naprosto na místě.

 9. Proč urážíte lidi kteří nemají rádi estbáka Zemana , krycí jméno MAN , který má obrovský podíl na rozkradení a devastaci naší země , jediné vysvětlení vaší nenávisti proti lidem kteří tu sketu prokoukly je že jste taky udavači a že jste si taky pomohly na té jeho velezlodějně , přeji mu upřímně at´se smaží v pekle .

 10. Martin až tu budou chcipat rodiče tak si spomen spino na prezidenta ty musíš být narozený jako kýbl hov.n

  1. Chvíli jsem to hledal v latinském slovníku, ale nakonec jsem pochopil, že je to pokus o češtinu. Dal jsi mi docela zabrat….

  2. Alespoň je vidět co je to ksindl ti Havloidi volící učelové koalice !! A ten to lidský odpad by zde měl vládnout ?!! OBČANÉ NEVOLTE KOALICE VOLTE SPD !!! Děkuji za všechny rozumné v té to zemi !!!

 11. Na druhé straně, kdyby se ta fůra hnoje nadobro z toho vozíku ztratila?? Kde bych potom uplatnil svou kreativitu??? Tak pokračuj soudruhu!!!

  1. Tak hele toky pšouku:
   Fůra hnoje?
   Takže – jedná se o hanobení hlavy státu, což je trestný čin.
   Půjdeš do báně.
   Spoluvězni se ti už postarají o enormní rozšíření konečníku .

   1. Ty si opravdu myslíš, že Zeman je fůra hnoje?? To tě musejí zavřít, já jsem nikoho nejmenoval soudruhu!!

 12. Prosím všechny slušné občany NEVOLTE učelové koalice stran kterým jde jen o to dostat se ke korytim a moci !!! Pirági jsou neomarxistický ksindl kolaborující s Německými ultra levičáky ze strany Grüne Partei a další koalice v čele s ultra darebáky ODS nám již ukazala jak umí krást rozkrádat podvádět za dob svích vlád !!! Prosím VOLTE stranu hájící slušné Čechy Moravany Slezany VOLTE SPD !!! Děkuji

  1. Já taky nevolím nějaké rychlokvaška koalice. Kdo nemá tolik odvahy, aby šel do voleb sám za sebe a ještě k tomu je tak zbabělý, že potřebuje používat ke své volební kampani tváře konkurence proti té konkurenci, tomu já NEDŮVĚŘUJI. Jak by asi takoví zbabělci chtěli řídit stát…?

   1. ANO, vzpomínám jak jeden zbabělec a vyčůránek nastavil ksichty Pilného, Stropnického apod., aby za pár měsíců zdrhli.

  2. Tak vítěz voleb se chce dostat ke korytům ? K těm kterých se Bureš a jeho sektáři drží jak lejno košile, že ?

 13. President Zeman není první,kdo ve své funkcio nemocněl.Pokud se pamatuji stav presidenta Havla v jeho funkčním období byl daleko vážnější a prodělal několik velmi těžkých operací.

  1. Ale nebyl to dementní zlý dědek , co jenom chlastá tak , že si prolil játra . Už aby byl v pekle !

  2. Jasně – panu Havlovi dokurnili Zemanovi spolustraníci zdraví v jejich kriminále – ty pitomče zlý.

  1. Komunisté mají na svědomí cca 5 tisíc mrtvých (jenom v naší zemi). Zeman byl (je) jedním z nich – ještě jim přispíval navíc i penězi. Zrůda.

 14. Ač mi chování a činy prezidenta Zemana jsou z duše odporné, k tomu, abych mu přál smrt se nikdy nesnížím.

  1. Lidi, jste normální,takhle si představujete tu demokracii a spravedlnost pro všechny? Jak můžete někomu přát smrt natož prezidentovi.Ať je to kdokoli, toto je humus a tímto přístupem skončíme jak v Afgánistánu zfanatizovaní.Nejsem ani jeho příznivec ani odpůrce, ale prominte, pokud se takto budeme do budoucna vyjadřovat a chovat, daleko to nedotáhnem.

 15. Napsat ve veřejném článku ‘ popřáli upřímnou soustrast’ je na facku. Vážená mix24.cz jednou provždy. Upřímná soustrast se vyjadřuje, nikdy nepřeje.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *