12. 7. 2024

6 příspěvků u článku “Oblíbený obchodní řetězec v Česku nečekaně krachuje. Na nákupy pozor, celé se to rozpadá

  1. Problém u těchto řetězců je, z přišly s předrazeným zbožím. Jen využily toho, že výrobky tu byly nové a nebyly běžnému obyvatelstvu,které často necestuje za hranice dostupne.Dnes i pro babičku na vesnici pracují e shopy a díky tomu, že musí vlastnit i chytrý mobil nebo pocitac tak si zboží v klidu promysli a
    za slušnou cenu objedna. Taky si udělá cenový průzkum trhu a srovná technické parametry . Dne už ani pasaci stylu Beck international s podvodným jednáním už by u ní štěstí nenašli.

  2. Nesmyslně vysoké ceny. Klesá kupní síla. Za dnešní vlády však bude hůř. Někdo vsadil na vysoké marže. Někdy se vyplatí prodat více za nižší cenu.

    1. Gratuluji.Vás ještě nepostihla děsuplná tv reklama na 20 minut kde vás masírují tím že jedině na matraci a polštáři Dormeo se speciálním polštářem Dormeo mezi koleny se nemáte šanci vyspat?

  3. Karma je dohnala.nabizet zboží s přemrštěnou marží je dnes docela rozšířené.s Modernou to nemá moc co dělat,ale došla nám zubní pasta Elmex,a protože jsme si ji oblíbili šel jsem koupit novou:Dr.Max 125, když koupím dva kusy,
    Benu lékárna 149?-byla akce,takže jen 119,-… Kaufland ji měl taky kolem 150+ a vietnamec, který nakupuje v Makeup tak za 89,-….

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *