22. 5. 2024

63 příspěvků u článku “Petr Fiala konečně zazářil. V debatě působil jako příští český premiér. Komentář Tomáše Mrkvičky

 1. Není 100 % , ale oproti vrahovy, estebákovi a zloději Babišovi-Burešovi, je to jako noc a den, poušt a jezero, pravda a lež ,hlad a sytost, atd,atd,atd. Hlavně naše děti a vnuci mají větší naději , než by měli , pokud my tady vádl ANOstan!

  1. Absolutně nejsem z Babiše nadšený, ale je jednoznačně menší zlo než obě koalice, každá zvlášť i dohromady. Asi jen on dokáže manévrovat tak, aby naše ekonomika nebyla totálně zlikvidována Grýn Dýlem do doby, než se tento program totálně zdiskredituje, a přitom bez nějaké formální roztržky s EU.
   Držme palce, ať je nastávající zima tuhá a dlouhá s řadou bezvětrných dní se silnou oblačností, aby Německo se svými OZE padlo do blackoutu (tj. aby ho nezvládla zachránit elektřina od nás a z Polska). Pak bychom už Babiše nepotřebovali.

  2. Martine neblbni a uklidni se. Pokud se Fiala stane premiérem, tak budeme 4 roky poslouchat jeho pláč a svalování viny na Babiše. To ať si to raději užije Babiš. Nám totiž už není pomoci a bude to kruté.

 2. SPOLU jasně prohlásili, že půjdou do koalice s piráty. Takže hlas pro Fialu, jakkoli je to slušný a vzdělaný člověk, je hlasem pro ekologistické a marxistické piráty, co chtějí znárodňovat “špatně využívaný” majetek, rušit zdroje energie bez náhrady, zablokovat stavbu jaderných elektráren, masívně navážet imigranty a zavést euro (díky tomu, že ho nemáme, mámě nižší inflaci než eurozóna). Případně další příšernosti.

  1. No a co udělá a prosadí vláda, jejíž strany chtějí každá něco jiného ? Nic. A to je přesně to, co třeba já od vlády očekávám. Že se nebude do ničeho montovat a jenom zajistí, aby byl jmenován kompetentní policejní ředitel, velitel hasičů a aby byl schválen šetrný rozpočet. A všechno ostatní si občané a místní samosprávy zařídí sami, stačí jenom, aby parlament pořád neschvaloval nové povinnosti a tunu lejster, hlášení a povolení.

  1. To co dokázaly vlády ODS a ČSSD rozkrást za dvacet let, to zvládlo ANO za čtyři roky. Inu, pokrok nezastavíš.

  2. Přesně tak ! Darebacké strany koalice Spolu muže opravdu volit jen člověk se ztratou paměti nebo ten kdo si za jejich vlád pěkně nakradl a chce krást dále !!! Obě koalice jsou neštěstí pro Čr a 60 % národa !!!

 3. Skorumpovaný mrkvička zase píše hovna kdy už napíšeš jednu větu bez lží,špíny šašek Fiala kmotru ODS loutka a premier tobě Mrkvičku pěkně jebe. Bartoš blbě píchnutý feták už vykřikuje Babiš pral špinavý peníze vše připravovali už dlouho jak použít 12 let starý nákupu lágálni ale ne zámek fetáku než se do něčeho pustíte s bandou skorumpovaných novinářu a pustíte te to týden před volbami píchněte si lepší matroš! lži fanatika kterého Babiš ponižil jako blbečka!

  1. Naprosto přesně vystižené,souhlasím.Zase by se mohl uplakánek Fiala v obleku houpat na dětské houpačce.Opravdu povedená kampaň.

  2. Hezký den Pavle, neuvažoval jste o doučování z českého jazyka ? Nevím, koho ponížil pan Babiš, ale Vy se zbytečně ponižujete svým psaným projevem.

 4. Na tento článek nelze odpovědět jinak, než OMG!

  Vládu ODS jsme tu už měli a Babiš je proti tomu úplná idyla. Co dokázali rozkrást kmotři z této zločinecké partaje, to se ještě nepodařilo nikomu jinému. Co jméno, to privatizační eso: Klaus, Topolánek, Nečas a teď by to měl být Fiala. Známé přísloví říká něco o spálení blbce o stejná kamna – po kolikáté už by to bylo teď?

  Tragédií našeho národa je, že si většinově neustále volí různé tzv. “silné osobnosti”, aby měl domnělý podíl na jejich darebáctví. Ten podíl tu skutečně je, ale k neštěstí těch oblbnutých lidí zůstává pouze v rovině viny. Jelikož každý lump hrabe jen a jen pro sebe – a nikdy ne pro své tupé a neschopné voliče, kteří ho k moci dostali.

 5. No když má “gule”a sežene si nějakou “co dře jako kun”tak je ideální pokračovatel pro vládu ODS +nalapený hovno strany,ale jedno je jisté bude po Burešoj lidem smutno ,většina pamatujeme vlády ods

 6. Fiala je naprostá hvězda,jako byla moje manželka.Taky vychází jen za noci.
  Ta má bývalka proto,aby nikdo neviděl,že je to obyčejná ku..a a on proto,
  aby nikdo neviděl,jak mu blbost na hlavě kvete.

   1. I mistr tesař se někdy utne.Ale na rozdíl od uplakaného Fialy
    jsem tomu ihned udělal přítrž.On ale nikdy na svůj handicap
    nepřijde.Ac stále bude o sobě tvrdit,jaký je borec.

 7. Petr Fiala neuměl nic jiného, než negovat naši vládu a každou další větu začínal slovy: je třeba + naučená fráze. Pro lidi kteří politiku a politiky normálně nesledují a pro lidi , kteří pod dojmem neskutečného falešného tlaku medií nenávidí Andreje Babiše to možná byl státnický projev a ještě se u toho tvářil jako kdyby říkal: “To koukáte jak jsem mu to nandal.”
  Jenže, ten kdo pro naši zem odvedl skutečnou práci je Andrej Babiš a jeho vláda (i s ČSSD). Na tom nezmění nic žádné kecy pánů Fialů, Bartošů ani Rakušanů.
  Tak asi tak.

  1. 100% souhlas a to nejsem volič Ano ! Je potřeba aby voliči nezapoměli co tady Ods rozkradlo a věta Fialy že ho nezajímá co za svinstva a lumpáren bylo za vlád Ods do roku 2013 hovoří za vše !!! Prosím všechny slušné občany pojďme k volbám a nevolme ty darebácké učelové koalice PiratStan a Spolu – jim jde jen o moc a koryta o nic jiného !!!

 8. Tomu se říká osvícení Duchem Svatým. Fiala byl, je a zůstane ostudou bývalé pravicové strany ODS. Ať si pindá co chce.

  1. Ano vyhraje zcela oprávněně s alespoň 8% náskokem před zkur…. koalicí darebáckých stran Ods- Top09 a Kdu-Čsl a o 10% před neomarxisty z koalice Piráti+Stan ! Ještě aby Spd získalo alespoň 14% + 5% buď Přisaha nebo Trikolora a bude dobře !

   1. Mýlíte se. Lidem s takovou nenávistí v srdci, jakou máte Vy, nikdy dobře nebude. Vždy budou mít potřebu si na někom kompenzovat svoji frustraci z promarněného života.

    1. Frustraci a promarněný život opravdu nemám ale nechci doživat život pod vladou neomarxistu feťaku vítaču migrošu Bruselských vlezdoprdelu PirátStan ani koalici Spolu rozkradem co zde ještě zustalo!!! A zaplať panbu to nechtějí ani mé 2 vyštudované děti ani muj 19 letý vnuk ! Proto volíme všichni Spd a nestydíme se za to !

 9. Masový vrah Babiš včera veřejně prohlásil, že pokud by měl být v opozici , končí díky Bohu v české politice! Pane Fialo, děkujeme a věříme Vám! Vaši Češi.

   1. Proto je třeba dělat vše aby ty 2 zkur.. koalice nezískali dohromady více jak 39% !!! Je třeba jíd k volbám a volit menší zlo v podobě Ano – Spd – Trikolora ! Nemá cenu dávat hlasy např. Volnému bloku který nemá ani minimalní šanci na 5% hranici – to je 100x lepší a duležitější ty 2-2.5 % dát buď Spd nebo Trikoloře než aby propadly !!

 10. Martin!!! tobě musel Babiš hodně ubližit kdybych neznal tvojí starou ošklivou vraždu co máš dome tak bych myslele že ti ji ojel ubožáku špinavý najdi si už konečně svoji popelnici a neotravuj svojí tuposti

  1. Pokus o urážku od rudého krypla jako jsi ty, je jako dostat na Hradě Řád T.G.M.!! Děkuji!! —–DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD——————-

 11. Pro hovadojdy:

  Začátek října by znamenal významné životní jubileum pro jednu z nejvýznamnějších osobností české politické scény. Bývalý prezident Václav Havel (†75) by v úterý 5. října oslavil 85. narozeniny. Vzpomínka na něj zůstává i po letech velmi emotivní. Místo posledního odpočinku prvního polistopadového prezidenta zdobí květiny a obrovské množství svíček, lidé ani po téměř deseti letech od jeho úmrtí nezapomínají na muže, který se výrazně zapsal do historie hned z mnoha důvodů.

 12. No mi se spíš zdálo, že Babiš v té přesilovce obstál docela dobře. Na samostatné nájezdy Fialu dokonce rozdrtil. Fiala se z toho, že opozice házela v době pandemie vládě klacky po nohy nedokázal vykecat. Není divu, je to totiž pravda

    1. Přesně tak. Babiš už oznámil, že končí v české politice! Zdroj: Idnes.—DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD————-

 13. Pane novináři,jste si jistý,že byly nezdaněné. To,že je zdanil uznává i opozice.
  Dejte svým článkům punc férovosti a presumpci neviny. Bude se to lépe číst. A taky jsem rád,když na to kouknou,i když nevím zdali to případně není promlčené.

 14. Tedy bez emocí. Mám v živé paměti vlády ODS od roku 1989. Takže za mě: Volit ODS je jako třikrát se rozvést s jednou ženou a doufat, že počtvrté to nakonec vyjde. Pan premiér Nečas byl také slušný člověk, prý praktikující katolík. A jaký byl výsledek?

 15. Středeční superdebata v České televizi přinesla několik novinek. Předně potvrdila, že Babiš je v koncích. Dále se se skandálním výstupem v závěru debaty představil Jan Hamáček, naopak Petr Fiala předvedl dokonalou tečku, na kterou Babiš nezvládl reagovat jediným slovem.

 16. Po volbách v roce 1948 převzali komunisti ČSR zničenou válkou s rozbombardovanými průmyslovými závody a fabrikami. Tyto ruiny znárodnili a bez jakéhokoliv zadlužení zrekonstruovali postavili na nohy a vzali na sebe ohromnou odpovědnost za celý národ průmysl a zemědělství ČSR a vrhli se do práce. V 50 letech minulého století tvrdě likvidovali třídní nepřátele svého režimu, kteří usilovali o návrat ke kapitalistickému zřízení. Postavili a vybudovali nová města, školy, školky silnice, mosty, kulturní objekty, parky, prodejny, dálnice, obchvaty obcí, pražské Metro, atomové elektrárny a další investiční průmyslové a zemědělské investice. Za 40 let vlády bez pomoci ze západu vybudovali a zajistili průměrné a základní sociální jistoty 15milionům občanům ČSSR.
  Po volbách v roce 1989 sametový politici a disidenti převzali od komunistů ČSSR nezadluženou a ve všech odvětvích a zejména ve výrobě potravin soběstačnou a to bez jakékoliv osobní odpovědnosti za celý národ a národní majetek. Sametový politici z politických stran OF, ODS, KDU-ČSL, ODA po roce 1989 za zhruba stejné období co vládli v ČR komunisti tak zavlekli republiku do kapitalistického světa vysoké kriminality, bezdomovectví, do vysoké zadluženosti, rozprodali a nechali rozkrást veškeré funkční investice a velké funkční stavební firmy vybudované bolševiky, Církevními a šlechtickými zloději za staletí nakradené české majetky po zavraždění posledního Přemyslovce Václava III roku 1306 do roku 1918 které Masarykova vláda ČSR znárodnila, tak navrátili církvím a šlechticů. Od roku 1989 vybudovali ohromnou ekonomickou propast mezi českými zbohatlíky miliardáři a českými pracujícími žijícími od výplaty k výplatě. A Babiš je porozené dítě těchto politických oráčů co se lživě pasují do role pravicových !!!! Nechali developery na velkých sídlištích necitlivě do stávající volné zeleně postavit další předražené věžáky a bytovky, v okolí měst povolili zahraničním developerům odkoupit zemědělské pozemky a postavit satelitní hypotékové předražené noclehárny z nichž se jezdí do měst po starých bolševických každý den ucpaných silnicích z 50-60let…do školek, škol a zaměstnání. Satelity postavili bez prodejen, restaurací, školek, škol, policejních služeben, bez veškerých distribučních a obslužných investic. Rozprodali a rozkradli vše co šlo a dnes čechům neteče doma z vodovodu ani česká voda. A dnešní politik ve své funkci není odpovědný vůbec za nic je naprosto nedotknutelný a pokud se mu nepřijde na zlodějnu je v politice v klidu až do smrti.

 17. zase Kulhánek novinářský ubožák! jak muže někdo jak Fiala,nezáživný,netáhlo politický hnup vždyt on nemá na to vést ani loutkové divadlo poradci mu dokonce pul hodiny vybírali brýle kravatu že vše pusobí na voliče pokud ty politické jelito si myslíš že brýle,kravata tě dostane na premiera tak si pitomec

 18. zase Kulhánek ubožák novinářu ty musíš být dobbře zaplacený kmotry opozice s tebe musí být nadřízeni nadšeni psát takové ubohosti Fiala zařázil nechutný,nezáživný,šašek pul hodiny mu vybírali kravatu brýle aby dobře zapusobil na voliče retarde politiky pokud myslíš že tě brýle,kravata dostanou na premiera tak to ti pěkně hrabe

 19. Pan Fiala byl trapný,prokázal akorát,že nechodí nakupovat a neví, kde se tvoří a proč jsou energetické ceny vysoko. A budou vysoké zejména vinou chování SPOLU a p.Rakušana.Němci se nám musí smát.
  Vrcholem jeho projevu na otázk um. inteligence- ” Na to neumím odpovědět”.
  Kdo to sledoval,tak to viděl.
  Avšak krásná byla i věta p. Majerové ” vybudujeme infratrukturu a ochráníme ornou půdu,” No co chcete-taky učitelka.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *