Petr Suchoň se s Novou rozloučil v dojemné reportáži. Televize ji odvysílala den poté, co dostal hodinovou výpověď

Moderátor Petr Suchoň strávil v televizi Nova velkou část své kariéry. Třináct let v různých pozicích vystupoval před diváky a hlásil sportovní či zpravodajské události. To je teď pryč. Suchoň přišel v pátek na své pracoviště, kde se dozvěděl, že s okamžitou platností končí. Oficiálním důvodem je restrukturalizace zpravodajství.

Čtěte také: Moderátor, který nezvládl rozhovor, nedobrovolně končí. Nova už s Petrem Suchoněm nepočítá

Jak moc byl ale Petr Suchoň s Novou spjatý, to se ukázalo až den poté v reportáži, která se objevila v pořadu Snídaně s Novou. Jednu z hlavních rolí v ní hrál právě Suchoň. Ten se totiž spolu s dalšími zaměstnanci Novy podílel na sbírce, díky které malá dívka dostala speciální stoličku, kterou potřebovala.

Až při předávání jsem se dozvěděl, že jsem přispěl nejvyšší sumou, o to větší jsem měl radost. Reportáž byla odvysílaná včera v pořadu Volejte Novu,” uvedl Suchoň na svém Instagramu, kde přiložil i samotnou reportáž.

Je to zvláštní pocit , sledovat reportáž, ve které figuruje nejštědřejší dárce Petr Suchoň den poté, co se naše cesty s TV Nova rozešly,” uvedl moderátor, který se podle všeho stále zcela nesmířil s tím, jakým způsobem musel skončit.

Čtěte také: Konec kvůli kolegyni. Petr Suchoň prozradil, proč ho TV Nova propustila na hodinu

Na závěr však televizi poděkoval za to, že reportáž odvysílala i přesto, že v ní figuroval bývalý zaměstnanec. Tato skutečnost ale zároveň ukazuje, že odchod Suchoně byl skutečně náhlý a nečekaný a je otázkou, co za ním skutečně stálo.

Foto: TV Nova

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments