Poslední slova Michaela Schumachera před nehodou. Manželka prozradila, že se mu něco nezdálo

Už téměř osm let bojuje Michael Schumacher se svým nelehkým osudem. Z legendárního pilota F1 se po tragické nehodě stal zřejmě celoživotní ležák, který má jen mizivé šance na návrat k normálnímu životu. A to navzdory tomu, že jeho rodina stále bojuje, jak prozrazuje nově natočený dokument internetové televize Netflix, z nějž cituje server Fox Sports.

Ten se zaobírá i okamžiky, které předcházely osudnému okamžiku. V ten den vyrazil Michael na svah se svým synem Mickem, kterému v té době bylo 14 let a který teď mimochodem rovněž závodí ve Formuli 1.

Mick Schumacher, který tehdy lyžoval spolu s otcem, je dnes rovněž závodníkem Formule 1. / Foto: Shutterstock

Manželka Corinna popsala poslední slova Michaela Schumachera, který i v nich projevil nebývalý instinkt. Něco se mu totiž nezdálo a sice kvalita sněhu. “Ten sníh není nic moc. Mohli bychom zaletět do Dubaje a seskočit padákem,” uvažoval tehdy nahlas Michael. Žádná další slova od něj ale už nezazněla. Spustil se dolů ze svahu a spadl. Navzdory tomu, že pád nevypadal zase tak dramaticky, utrpěl těžké poranění mozku a byl šest měsíců v kómatu.

Čtěte také: “Chová se jinak.” Manželka Michaela Schumachera poprvé řekla, jak na tom slavný závodník opravdu je

Zdravotní stav Michaela Schumachera, který rehabilituje ve svém domě u Ženevského jezera, byl dlouhou dobu tajemstvím. Rodina nechtěla, aby novináři záležitost propírali. Teď však svolila k natočení jedinečného dokumentu, který o Michaelově situaci prozradí více. Následně se však rodina opět pohrouží do mediálního klidu.

Foto: Shutterstock, zdroj: Fox Sports

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
1 Komentář
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments