17. 5. 2024

31 příspěvků u článku “Ukázalo se, kolik dostanou důchodci příští rok přidáno. Je to 4300 Kč za rok

 1. Zpátky do školy, ženy důchodkyně budou mít zkrácený starobní důchod o pět set korun za každé vychované dítě, dále každý starobní důchod nejprve poklesne o valorizaci (nyní snad tzv. sociální dávku) a tedy v peněžence bude pokles v průměru asi o osmset korun a pak přibude tristasedesát korun.Takze milý autore opravit titulek článku a pak jděte za roh dejte si pár facek za tendenční zprávu.

 2. Paní Miluše asi reagovala na částku 360 kč která se důchodcům má v příštím roce přidávat. A s důchodem 19.300 kč bych raději držela ústa. Podotýkàm, že jsem také důchodkyně s mnohem menším důchodem. A takové nám důchodcům kazí pověst.

  1. Nejspíš jste moc nemakala a teď brečíte?Měla jste dřít jako většina důchodců!!!NAVÍC OD LEDNA SE O 100%ZVYŠUJE CENA ELEKTŘINY.KDYŽ JE VÁM MÁLO NAJDĚTE SI BRIGÁDU😛

 3. Prosím vás, píšete že průměrný důchod je 20 000kč.Přitom já mám 20118 a manželka má 10 210.Přitom já jsem 18 roku invalida třetího stupně a to díky doktorům.A manželka je po mrtvici.Takže musíme užívat léky dosti velké nájemné.Půjčku na auto, protože bychom se nikde nedostali.Žádal jsem dvakrát o příspěvek ale vždy mi byl zamítnut.

 4. Kdo tuto ekonomiku poslat do kopru důchodci? Tito důchodci kteří momentálně jsou předávali z větší části tomuto režimu stát bez dluhů. Že jsou naši politici neschopný a koukají jenom kde nahrabat, to snad pochopil už každý v tomto státě. Autor je mamlas.

 5. Opravdu si tu z nás tahle vláda dělá srandu.Ja budu ráda když dostanu těch 14000 důchodu a je v tom to výchovné.Tsk kdo mi dá ten zbytek do průměru !Nikdo!Jste jen zloději a lháři!Čekám už půl roku na papír z Prahy na schválení důchodu! Všude takový bordel, že to svět neviděl!

 6. Tak přátelé elektrika od Nového roku+30% a inflace bude stlačena dle autora na 2%!
  Já jsem přesvědčen že my pojedeme tu naši obvyklou 19%.
  Fialova vláda zůstává už pouze pro své mzdy,a problémy neřeší,jenom hrne před sebou!!!
  Teď bez emocí.
  Hoď tam ručník a táhni,než tě zabijeme!!!

 7. Žvásty. Průměrný měsíční plat v Česku se zvedl o 3 600 Kč měsíčně. Důchodce z toho ze zákona dostane 10%, tj. 360 korun. A stejně jim bude donekonečna někdo závidět.

 8. Proč se neudělá hranice výšky důchodu , prostě strop . Někdo bere nehorázně hodně peněz a někdo po zaplacení všeho potřebného živoří

 9. Zrovna včera jsem se bavila já důchodce s důchodci o veřejném napadání. Každý den čtete ráno popudlivý článek. Ten kdo to píše a je třeba šedesátý šestý ročník bere v průměru čtyřicet až padesát tisic. Za pár let půjde do důchodu a jeho důchod vyšplhá přes třicet tisíc za měsíc. A to hlavní že ten pisálek nikdy nenapíše jak stát ždíme vyplácení sociálních dávek. A to berou ti či nikdy nebudou pracovat desítky tisíc a rodiny se blíží stovce tisíc měsíčně. Kde je ten poměr pracující člověk který si na ten důchod odpracoval celý život poctivě, já třeba čtyřicet pět let a ten který je buď v práci buď pár let a stále píše ty nepravdivé články nebo ti co nás vlastně nejvíc připravují s budou připravovat o státní peníze protože plodit děti je byznys. Nikdy nebudou pracovat a pracovat budou důchodci. On ten pisálek to pozná pak na vlastní kůži.

  1. Vládní instrukce směřovaná k médiím zní jasně, popudit českou společnost proti důchodcům a ne proti cigánům dojícím náš sociální systém ve velkém. Ti jsou zločineckým liberálním establischmentem naopak chráněni. Jinak, každý totalitní režim potřebuje mít svého třídního nepřítele a tento si evidentně vybral za třídního nepřítele, kterého je třeba zašlapat do země důchodce.

 10. Panov to je za celý rok, vy ti máte za jeden měsíc. Je vidět, že si neumíte jinak vydělat než burzou na důchodce a ono.vam vždycky něco kápne. Ze je jim o málo? Vždyť i ukrajinsky bezdomovec u nás za nic dostane víc.

 11. Abychom odvedli pozornost od jiných problémů v našem státě, udělejme hon na důchodce! Ti se pořádně nemají jak bránit, tak na ně nakydejme vinu za všechno! Proboha, kdo stále vymýšlí ty žvásty o tom, jak se důchodci mají skvěle??? Jsem také důchodce, nestěžuju si, ale tyhle kecy mě prostě vytáčí! Takže jak si spočítáme onen neustále omilaný průměrný důchod? To se např.vezme důchod nějakého politika 70 tis/měs. a jedné stařenky 10tis. – a prosím, hned máme průměrný důchod 40 tisíc! Je to stejné, jako když někdo vedle mě sní celé grilované kuře, tak máme v průměru oba dobrou půlku – až na to, že dotyčný je přecpaný a mně akorát kručí v břiše…

 12. Uvědomují si politici, že to přidání je tak na tři rohlíky denně. Nám pár stovek a sobě ke statisícovým mzdám a odměnam si přidají desetitisíce. Ceny a inflaci máme všichni ale stejné. Je to fialový hnus co nam ta jejich vláda provádí.

 13. Až bude mít pan pisatel odpracováno 46 let, před důchodem, pak ať hodnotí důchodce. Naše generace nikdy nesměla nemít práci za minulého režimu.
  Mladí dnes pobírají dávky na ÚP pracují na černo nebo pracují v cizině. A Jurečka jim slibuje férové solidární důchody. Za co. ?

 14. Nejnižší důchod dle statistiky byl v roce 2022 48,- kč a nejvyšší přes 230.000 – kč.pouhych několik tisíc pobírá nemálo důchodců a mnozinedosahnou ani na částku 12.000,- kč. Pan redaktor by si měl nejdříve nastudovat fakta a až pak psát a ne cucat svá tvrzení a moudrá. Stydět by jste se autorem za své bláboly u úmysly mel a ne rozvracet soudržnost společnosti.

 15. Jděte už s těma kecama o bohatých duchodcich do prd.le. Starejte se ať máte víc děti a ne jedno v 35. Pak se nemusíte bát o budoucnost. Stejně nikdo nevíte co bude za 30 let, kde bude robotizace a automatizace a jsem zvědavá kdo bude na důchody dělat potom.

 16. Tady se někdo stěžuje na důchod co berou přes 20 tisíc co mám říkat ja sice mám invalidní 8800 a to nemám ani na nájem já kdyby měla 20 tisíc tak skáču do stropu ale lidi co berou hodně tak jim je Este málo a to většinou ty starý co mají nasetreno

 17. Celý život mě stát “ždíme” sociálními dávkami a na stará kolena po mě chce abych byl solidární protože moje dávky nacpal Ukáčkám!
  A sobě nasypali politici do korýtek
  Hnus! 💩🐷🤮

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *