21. 7. 2024

23 příspěvků u článku “Domácí pečení cukroví se může vymstít. Hrozí za to tučná pokuta

 1. Už nevíte jak důchodcům uškodit co je vám do toho když si chce někdo prividelat aby si trošku přilepšil hlavně že vy si hraběte vy nemusíte mít starost jestli budete mít co dát na stul nechte ty duchodce zit

 2. Tak to jste posejřili velebností. Pořád Vám něco vadí.. Že by si občan vydělal pár kaček je obrovský problém! Ale hnusné maso prolezlé salmonelóza a čím vším ještě. Druhá a nestandardní jakost ovoce a zeleniny. Všechno zvadlé případně gumové a ve většině shnilé. Hlavně že je to skoro zadarmo a ta chamrat z Čech to sežere protože jiné jim nedáme. Tak tady jste velebností kratci. Ale na důchodce a občana který ne pečení opravdu neviděla majlant. Tak tady páky máte. Je mi z Vás zlé. Držíte se koryt jak lejno košile a ještě vyhrožujete.

 3. Toto dovedou vymyslet jen hodně velcí ubožáci a zrovna ti co odírají stát nejvíce. Za to nic co pro stát dělají berou peníze, které si vůbec nezaslouží. Závidět nějaké babče, že si přivydělá pár korun je ubožárna. Ona do toho pečení dá daleko více úsilí, než oni za ty jejich kecy. Pakáž je to.

 4. Sousedka dělá hodně cukroví, něco nám dá ! Já na oplátku dám sousedce peníze na suroviny a plyn a něco málo za čas, nemyslím si, že by jsi sousedka nějak moc vydělala ?! Většinou nula od nuly pojde. A stát bude vyhrožovat vysokými pokutami !!!
  A že nás okrádají nadnárodní společnosti a vyvádí miliardy z ČR, to je očividně v pořádku !?!
  Jó já to chápu, někdo je spolčený s velkou firmou a jdou mu do kapsy velké úplatky. Pak si můžu koupit 200g cukroví za 100,- a pokud bude čokoládu obsahovat, tak klidně 200,- 🙁
  Nj jenže já mám problém, já totiž nekradu.
  Doufám že se to drahé cukroví neprodá, v lednu se vrátí výrobci a on ho vyhodí, cenu za kterou mělo být prodáno, si odečte z daní a pak vlastně zase vydělá !
  Opravdu my jsme Kocourkov ³ ! 🙁

 5. Kdyby radši kontrolovali podvodníky,co šidí daně,a nechaly důchodce na pokoji.Stihejte ty,co kradou,a podvádí ve velk3m,tam kde vám utíkají velké peníze.Ne důchove,kteři jsou čily,a chtěji si přilepšit pár set korunamaStyďte se.

 6. Místo aby řešili akutní věci pro všechny čechy tak vymyšleji jak nás všechny co nejvíc ožebračit

 7. Ať jde celá naše vláda do háje.
  Měla by se starat o to,aby byly léky a ženské hygienické potřeby, aby byly dostupnější a ne tak drahé..
  Proč jim ty důchodci leží tak v žaludku?
  Kdyby jich nebylo, tak lidé nemají ani střechy nad hlavou….
  Stydim se za naši vládu…
  Je to banda lhářů a podvodníků.
  To je můj názor.

 8. Taky bych chtěl poznat toho kdo tenhle blábol vymyslel. Tedy autora článku. Základní nepochopení faktu, že zatímco běžná cukrárna musí dodržovat nějakou hygienu, zaměstnanci musí mít potravinářský průkaz a další, důchodci si nemusí lámat hlavu s ničím. Ale jasně, když domácí pečivo tak klidně i s různým hmyzem, vlasy, bakteriemi a podobně. Třeba mleté ve stejném mlýnku, kterým předtím ten důchodce pomlel maso prolezlé salmonelózou jakým se tu zaklíná jiný komentující. Takže dobrou chuť.

 9. Tak mají snížit daně a inflaci. Pak nemají lidem shat na důchod. Je vidět,jak ti parchanti za podpory Pavla.jen okradaj lidi aby si mohli více nahrabat do svých bezednych kapes.

 10. Fialovo rypák vleze všude. Ignorovat je kreteny. Nic víc se dělat asi nedá. Jednou na ně dojde. Boží mlýny melou pomalu ale jistě, to mi věřte.

 11. Už se prosím,nejsem sprostý,vyserte,na vlastní důchodce. Nepodporuje zbrojení ,válku a hlavně Ukrajince,kteří nás vyžírají .Vládo začněte u sebe,prosím .Vždy jsem podporoval ,třeba chráněné dílny,ale teď už říkám otevřeně Né,obraťte se naFialovou demoliční pětikoalici,která rozdává bilióny cizákům.A já stále slyším důchodci důchodci se mají jak prasata v žitě,končí zlaté časy důchodcům,raketově stoupnou v roce důchody..Jďéte Vlado už od vesla,Ničíte a zaprodáváte tuto zemi,pro kterou jsem já dělal 47 let.A pak mě to vyčítáte.A říkáte veřejně,že tady překážime Fuj A velké Fuj

  1. Dobrý den, čemu, prosím, říkáte chráněné dílny ? Moje dcera v jedné pracovala a tak se jí zhoršilo zdraví, že došlo i na opiáty. Už tam naštěstí nechodí, nebyla jí prodloužena smlouva. Co je to za chráněnou dílnu, kde po lidech řve vedoucí dělejte , děláte málo, nájem a toaletní papír taky něco stojí. A co teď vím, mají i normy. Když jim dcera nesla papíry od různých vyšetření tak se dozvěděla, že ji / vedoucí/ to nezajímá. Ti lidé si své nemoci nevybrali a teď se ještě bojí ozvat, aby nepřišli i o tuhle práci. S tím vaším velkým FUJ stoprocentně souhlasím.

 12. Hlavně že po celé generace tomu tak bilo že babičky virabeli a prodávali cukroví nikomu to nevadilo teď to vadí státu tak ad vše zlevní a nedělají tak ve nesmisli to už není normální a ad nás tedy stád živí vihazet tuhle politiku co jim vše vady

 13. No hlavně že lidé nadávali na Babiše pokaždé když byla vláda jako top 09 a jiná mimo ČSSD jsme se měli na hovno všechno zrušila jako porodný a hlavně rodinné přídavky které jsou jen pro Romy a tahle vláda je ta nejhorší za Babiše jsme se měli taky fajn tahle vláda kouká jenom jak si napakovat kapsi ale berou chudým takový vlády už nikdy nevolit !!!!!!

 14. Dělám si co chci, prodávám si co chci, vůbec mně nezajímá ta banda diletantů v čele s neschopným žvanilem Fialou 😆

 15. Jo i ti duchodci musi koupit predrazene maxlo mouku cukr a vse potrebne k upeceni,nemluvim jeste energii ktera je taktez neunosna ,navic prace a neporadek okolo peceni ,proste hnus nase systemy ,vlady ,at uz fakr jdou do prdele !!!!!prestanu na vanoce jist cukrovi ,radeji nez bych koupila to z retezcu obchodu fuj!!!!!.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *