Tereza Kostková chce předčasně opustit karanténu a moderovat StarDance. Musela by dostat výjimku

Jak bude vypadat sobotní večer se StarDance, to ještě není jasné. Především nevíme, zda bude pořad moderovat znovu Tereza Kostková, která se ocitla v karanténě kvůli nákaze, nebo za ni bude opět někdo zaskakovat jako minule.

Stále není jasno

Kostková měla pozitivní test 24. října, což znamená, že ještě musela nastoupit do dvoutýdenní karantény. Pokud by lhůtu měla naplnit, znamenalo by to, že sobotní pořad moderovat nebude. Celé je to ale o něco složitější, protože o den později, tedy 25. října, došlo ke změně pravidel pro očkované osoby, tedy i Terezu Kostkovou. V takovém případě by jí stačila týdenní karanténa, pokud by byla zakončena negativním testem. Pokud by test přeci jen vyšel pozitivní, bylo by to jednoznačné. Takový člověk ven, natožpak mezi lidi nemůže.

Česká televize a sama Tereza Kostková dělají podle deníku Blesk vše proto, aby mohlo další kolo StarDance proběhnout zcela normálně, tedy za přítomnosti tradiční moderátorské dvojice, na kterou si diváci už v posledních patnácti letech zvykli. Minulý týden to bylo poprvé, kdy ve vysílání jedna část dvojice chyběla.

Foto: Česká televize

Signál směrem k veřejnosti

Faktem ale je, že by Kostková by musela dostat výjimku od hygienické stanice, protože ještě spadala do “starých pravidel”. Je přitom otázkou, jaký signál by to vyslalo směrem k veřejnosti, pokud by výjimka byla udělena. Jak známo, situaci v současné době není vůbec dobré a hygiena nebude chtít, aby si z pravidel někdo dělal holubník.

Česká televize však už také dobře ví, že večer může v podstatě bez problémů proběhnout i bez Terezy Kostkové. Minule ji skvěle zastoupil Aleš Háma a někteří diváci nešetřili chválou natolik, že dokonce volali po trvalé obměně. Je možné, že si Háma své angažmá zopakuje. Případně může televize sáhnout po někom úplně jiném.

Čtěte také: Pozice Terezy Kostkové ve StarDance je v ohrožení. Aleš Háma zaválel a diváci ho chtějí nastálo

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít

Redaktorka deníku Mix24.cz. Zkušenosti sbírala ve společenských časopisech, aby je následně každý den zúročovala svou prací na webu. Nepřestává ji fascinovat svět celebrit, ale i šikovných tipů.

Odebírat
Upozornit na
guest
12 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments