Vysmátý Feri je v Paříži. Zamilovaně se tu prochází s poradkyní Pekarové-Adamové

Příliš se nezdá, že by se Dominik Feri trápil obviněními desítek žen, které v posledních týdnech přistály na jeho adresu v nichž tyto bývalého poslance osočují z nelichotivých skutků, které začínají u sexuálního obtěžování a končí u možného znásilnění.

Střípky ze sociálních sítí ukazují, že se Feri po svém vynuceném odchodu z politiky dal na cestování. Nejprve vyrazil s přáteli do Itálie a aktuálně se má nacházet ve Francii, jak potvrdily snímky z jeho soukromého instagramového profilu, stejně jako fotografie, jež zveřejnil deník Blesk.

Dominik Feri tu přitom není sám. Na tom by nebylo nic tak divného, kdyby jeho dámský doprovod tvořila přítelkyně Anna Frankeová. Tak tomu ale není. Bývalý poslanec tu byl totiž zachycen, jak se drží za ruku s bývalou novinářkou Nikolou Zwrtkovou. Ta v současné době pracuje jako poradkyně šéfky TOP 09 Markéty Pekarové Adamové.

Byla to přitom právě Zwrtková, která se jako jedna z mála žen Feriho po propuknutí jeho aféry zastala. “Za 6 let, co Dominika znám – tehdy ještě jako třinecká studentka gymplu 18letého radního Teplic – jsem ho poznala v tolika situacích, v tolika interakcích s druhým pohlavím, že je zcela a absolutně vyloučeno, že by se kdy dopustil znásilnění. Tečka. Věřím, že to brzy prokáže,” uvedla Zwrtková na svém Twitteru koncem května. Nutno podotknout, že hovořila o znásilnění. Jiné typy sexuálního obtěžování v souvislosti s Ferim nevyloučila.

Policie už oznámila, že se případem Dominika Feriho začala zabývat. Vyzvala ženy, které jím byly obtěžovány, aby se ozvaly a poskytly svědectví. Pokud se tak stane, je podle právníků pravděpodobné, že bude bývalý poslanec obžalován.

Přinejmenším jedno divoké dovádění Dominika Feriho má být zaznamenáno na video. Mělo jít o skupinový sex na seznamovací akci studentského spolku, který Feri v té době vedl. Čtěte více: Feri měl donutit dívku k hromadnému sexu. Incident byl zaznamenán na video

Nedávno také vyšlo najevo, že Feri dobře investoval do kryptoměn a stal se milionářem. Čtěte více: Dominik Feri zbohatl na kryptoměnách, ukázalo majetkové přiznání

Foto: Shutterstock

Nenechte si ujít

Redaktor deníku Mix24.cz. Zkušený zprávař v minulosti působil v papírových i webových projektech zpravodajského střihu. Blízká je mu oblast ekonomiky a osobních financí.

Odebírat
Upozornit na
guest
2 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější
Inline Feedbacks
View all comments