22. 5. 2024

141 příspěvků u článku “Zrodil se nový Andrej Babiš. A vláda s ním bude mít problém

 1. ;o))) mrkvo, tudle vládu nebude muset “do pasti” nikdo manévrovat. ;o)) ta se tam dostane sama a tak rychle, jako eště žádná před ní. stačí chvíli sledovat její představitele.

  1. Ta uz se tam dostala po hned po volbach puc koalice je podvod na volicich.Tak charizmatickeho premiera mit nebudeme.Lide se boji uz ted ne ale ty mlady

  2. Hlavně aby to dlouho netrvalo, aby nenadělali moc paseky. museli udělat koalici,aby vůbec se dostali do Sněmovny. To jsou “hrdinové”!!!

  1. ty máš něco společnýho se spolu? tak tím se toho fak hodně vysvětluje. ichtyle. možná nejseš debilní vod přírody, možná si to enem chytil!

  2. A kterým slušným,proboha? To tu píšete jako provokaci? Styďte se! Všichni slušní lidé byli rozčíleni výsledky, které byly podvodem právě na slušné voliče!

  3. Je mi velice lůíto, klerofašistický póvl, co procpal parlamentem církevní restituce (hlasem jednoho gaunera, přivezeného z lapáku), můj hlas nikdy nebude mít.

 2. No dávám nové vládě 1rok max 2,Fiala najde “gule”a nějaká co “dře jako kun” se na uřadu vlády taky najde,a budou nové volby

     1. ty věříš i na perníkovou chaloupku, takže to nikoho nepřekvapí. ;o) ichtyle

     2. Copak, copak? Vždyť mu slibuješ jménem českého národa šibenici !

   1. To se možná stane ale nebude to tak rychle. Až Bureš nebude velet ANO,pak půjde ANO ke dnu ! Třeba jako slavný SPOZ ! Zemanova strana po níž dnes neštěkne ani pes.

 3. Nejhezčí je ,že Babiš je pracovitější než celá tahle budoucí vláda dohromady…
  Obdivuju ho jaké ustál tlaky na svojí osobu …,místo ,aby ho nechali pracovat a v klidu ,když je tu ten problém s Covidem ,furt opozice oživovala nějakou špínu…a odsoudili ho dříve než se cokoli prokázalo. Být na jeho místě Fiala ,tak už je přinejmenším v blázinci, protože by neustál ani polovinu z toho…
  A to nemluvím o negativní roli médií,to je kapitola sama pro sebe…

  1. Bureš pracuje,ale v prvé řadě myslí na sebe. To pochopil nejeden bývalý ANAK (Krnáčová,Pelikán,Stropnický,Lorencová) a další proto se raději vytratili. To,že je ve střetu zájmů a že je stíhán za dotační podvod je fakt ať se to někomu libí nebo ne.Pokud se někomu líbí jeho způsob vlády je to jeho věc,ale mi osobně ne. Je to určitě amorální člověk i když takových je dnes politice víc,ale Bureš vyčnivá.

   1. No fakt je také to , že je stíhán za ten dotační podvod ňák dlouho . Fakt také je , že týden před volbama na něho vytáhnou oprášenou , letitou záležitost . Jedině s tou poslední Vaší větou bych souhlasil . A to vyčnívání přenechal , díky volbám , jiným . A že vyčnívat budou a pořádně , na to vemte jed .

    1. Ale taky si to zavinil sám. Jak mohl postavit třeba p.Válkovou,spolupracovnici vraha Milady Horákové ? Paní Jermanovou,po tom co vyváděla ve Sčk. jako hejtmanka? Pro mnoho středočechů nevolitelná.

     1. To nevím,já nejsem volič ANO. Ale když je někdo postaven na prvních 5 míst,tak se pravděpodobně dostane, zas tak moc lidí asi nekroužkuje, a škoda že nejde třeba taky stejnýmu počtu dát křížek.

   2. Každý to holt vidíme jinak ,ale zrovna s tím ,že v první řadě myslí na sebe ,to by jste mohl napsat o každém druhém politikovi,…v první řadě je tam osobní zájem ,kariéra a až teprve potom lidi a stát. Je to smutný ,ale je to tak…. Ti dobří ,kteří chtějí něco změnit ,mají většinou smůlu protože jejich vlastní strana jim to nedovolí, protože se musí držet toho na čem se strana usnese…názor jednotlivce nikdy nikoho nezajímá..

  2. Babiš je jistě velmi pracovitý, pracuje pro sebe, je to psychopat, a ti mají jiné cíle než normální lidé. Když jsme u jeho řešení “covidu”, tak veškerou svou moc, public relations, napřel k tomu, aby všichni viděli jak se může přetrhnout pro to, aby se situace normalizovala. To jeho PR stálo tolik energie, že na skutečné řešení problému se již jaksi nedostalo. Říkáte že ho odsoudili než se něco prokázalo. Tomu se mohu jen smát. Kdo vládne, má za sebou 100 miliard kč, tak ten si se všemi může akorát tak vytřít .. A až mi budete dávat minusy, tak si alespoň uvědomte, že nikdo v politice nedělá nic pro ostatní, ale jen pro sebe. Jen tak pro upřesnění, nelíbí se mi nikdo v naší české politice. Ale oligarchismus a fašismus jako je v rusku, to snad nikdo rozumý zde nechce.

   1. Vy to vidíte ,tak …já zase jinak ,….myslím si ,že v každé zemi jsou bohatí a ti obyčejní…někdo závidí ,někdo ne…
    Je pravda ,že v politice jde udělat dobrá kariéra viz Benda ,ten ani nic jiného neumí, … jak sám říká “Kam mně Fiala postaví ,tam budu stát” a ani se u toho kluk jeden vykutálená nezačervenal..
    Neříkám ,že Babiš je vzor všech cností, ale nevěřím ,že politiku dělá pro peníze, těch měl dost už předtím..

 4. Jinými slovy bude se chovat jako politik. Tenhle soubor mu sám nahrává už jen tím vytvářením nových a nových koryt. Když někoho kritizujete za nenažranost a pak se chováte ještě hůř nikdy to nedopadne dobře. To je ta změna 🤔 ….. potěš koště 🙄🙄

  1. Že ti neúspešní chlapi se tak závističkou trápí . Ludánek ho má malýho a ještě zkorumpovanýho. Leda ministerstvo úlevy vyřeší Tvoje potřeby

 5. Autor článků zapomíná na pár věcí. Burešova budoucnost v politice je nyní dost nejistá a nezávisí tak zcela na něm. Stále totiž trvá jeho trestní stíhání,které může Bureše zcela odrovnat a způsobit jeho konec v politice pokud by šel před soud. Jistě kobliháři věří,že se to nestane,protože je jim jasné i poslancům ANO,že pokud by Bureš odešel z politiky padne i ANO. V ANO není žádný druhý takový Bureš a on sám považuje a považoval ANO za svou stranu proto nikdy nehledal ani svého nástupce. Jistě nebude to hned,ale během pár let určitě. Jako příklad uvedu Zemanův SPOZ. Dnes je tato strana,která vznikla v roce 2008 už historie. SPOZ bez Zemana je jako tělo bez hlavy a totéž bude i ANO. Za další bych uvedl,že senátoři za ANO dali nedávno najevo,že mají velkého šéfa na háku když zcela v rozporu s Burešem prosadili i jejich hlasy,že si politici své platy zmrazit nehodlají,krize nekrize. My trpět nebudeme ať trpí pleps ! Tak totiž uvažuje většina našich mocipánů.Čili Bureš se možná snaží vypadat lépe,ale je otázka zda mu v dnešní situaci pomůže ?

  1. Kdyby měl skončit v lochu , už by tam dávno asi skončil . Leč tohle přesně není jisté . Proto na něho neustále vytahují nějaká ty špíny . Jako třeba Panenské ostrovy , dluhopisy a pod. Vzpomeňte si na to , jak se zatřásla a skončila Nečasova vláda . A celej ten cirkus , kdy se mluvilo o nalezených kilech zlata a obrovských penězích v hotovosti ,se smrsknul na dvě , nebo tři ubohé nepřiznané kabelky .

   1. Vy zapomínáte,že nejsme právní stát. Pane v právním státě by Bureš byl i ve vazbě,jenže to se těžko mohlo stát když ANO mělo celou dobu a má stále funkci ministra spravedlnosti. Když z něčeho obviní třeba vás myslíte si,že se vše taky tak povleče ?

     1. Aha,takže prokurátoři i policisté co ho obvinili i další jsou podle vás zločinci a vše je kampaň jak říká Bureš ? Když tomu věříte ? Věřit lze lecčemus,třeba že v Katynu vraždili Američané a v 68 nás obsadili Paraguayci. Dnes není nikdo za většinu názorů sankcionován až na výjímky třeba za popírání holokaustu.Ale i takoví lidé jsou,kteří ho popírají a oni tomu opravdu věří,že nebyl třeba jako vy Burešovi že je nevinný,že nebyl agent Stb a také není ve střetu zájmů. To vše je jen sprostá kampaň proti němu ! Jasně.

  2. Že ti neúspešní chlapi se tak závističkou trápí . Ryšánek ho má malýho a ještě zkorumpovanýho. Leda ministerstvo úlevy vyřeší Tvoje potřeby

 6. Se zavřením velkých očkovacích center, s očkováním třetí dávkou, ale také se změnami v proplácení testů pojišťovnou, mají ovšem praktičtí lékaři velmi krutý podzim.

  1. jen se nebojte praktici se nepredrou jako zubari delaji se centra v nemocnici vcera bylo plno.Vsechny zubari v Moste volno to je vydobitek vlady ODS a jeste uvidite

 7. Masový vrah, zkeřotanící zrůda Babiš bude brzy viset u nás!! Smrt Burešovi, všem jeho voličům!! Navěky! Amen!! Bureši nenávidíme tě, skřete§§

  1. Už jsi se uklidnil? Je vidět, že Babiš to dělá dobře, když tě tak rozčílil. Praskne ti rozčilením žilka. Pozor na to.

   1. Už díky Bohu nic neudělá, blbečku z domečku. Musí prchnout z České republiky, tady mu hrozí šibenice. K.H. Frank a R. Heydrich, jako cizinci to tu nás dělali podobně, tady dobře, nacisto?

    1. Mihud to s Vámi myslel dobře . Ale u Vás je evidentní , že komu není rady , tomu není pomoci Jen by mne zajímalo , odkud jste Vy , blbečku . Pochlubte se .

  2. Pane, prosím dejte si odchod na psychiatrii..hmmm snad Vám to v té Vaší šišce pořádně překopou…pár elektrošoků bude stačit

   1. Pár elektrošoků, ale pořádných, že by i JETE měla blackout na krajíčku. Takových elektrošoků jako byly klystýry u MUDr.Grünsteina.

  3. § 196
   (1) Kdo skupině obyvatelů vyhrožuje usmrcením, ublížením na zdraví nebo způsobením škody velkého rozsahu, bude potrestán odnětím svobody až na jeden rok.
   Měli byste s Martinem “použít letiště Václava Havla” a někam zmizet. Máte našlápnuto na slušný průser, publikovaných podobných výhrůžek je dost na to, aby se tím SZ začalo zabývat.

  4. Ty PABLBE za to bys měl být tresně stíhaný.A nebo jsi utekl s nějáké lečebny.TO BY VYSVĚTLOVALO.

 8. Styděl bych se zde prezentovat své názory a během hodiny dostat 25-60 záporných lajků. Musel bych se zamyslet nad tím, zda jsem skutečně tak veliký blbec, nebo jenom provokuji.

  1. Franto, Honzamartin se z principu nemůže zamyslet, tato schopnost mu nebyla dána. Dostal do kolébky software Kretén 2.0, který už stihnul upgradovat na 3.2. Chlubí se střídavě tím, že je Američan (nebo žije v USA) jako Martin, nebo v Kanadě jako Honza. Martin je navíc český státní zaměstnanec, což je možné, výbavu na to má. Buď je zahradníkem na ambasádě v USA nebo chovanec psychiatrické léčebny v Bohnicích.

  2. Asi nemáte zkušenosti s diskusemi. Když kritizujete Bureše nebo Zemana byť i právem a váš text si přečtou koblihy nebo Zemanovci máte rázem i – 50 dřív než se řekne švec.

 9. Kde má masový vrah českou vlačejku? Vždyt ještě pred mesiacom skrehotal , že je Čech, hrdy Čech…..—-DDDDD—

  1. a ty, že si hrdý emeričan. tak do kerý krysí díry ten hrdej emeričan zalez? nebo se už konečně stydíš za bidena? ;o)) už bylo na čase, ichtyle.

  2. Že ti neúspešní chlapi se tak závističkou trápí . Jeníček ho má malýho a ještě zkorumpovanýho. Leda ministerstvo úlevy vyřeší Tvoje potřeby

 10. Naše země je rozkradená celá a je už jedno kdo bude u koryta .Zmizeli porcelánky ,sklárny, keramičky ,textilky ,ocelárny vodu mají Francouzi Kdysi jsme byli soběstační v zemědělství a nyní jsme jen odpadkový koš a montovna Evropy. Takže další nenažraní politici co se dostanou ke korytu si zvýší své platy . Tak co kdo chce ještě řešit .Babiš vládl dost dlouho a co ukázal ?

  1. Ale ty porcelánky, sklárny, keramičky, textilky, ocelárny a vodárny ZMIZELY ještě před Andyho vládou, asi tak. Co ukázal ? Třeba se začaly vybírat důsledněji DANĚ (EET,které tak rozzuřilo “poctivé” podnikatele) a které do té doby museli platit poctivě jen zaměstnanci. Přidalo se všem (důchodci, lékaři, sestry, policisté, hasiči, ostatní státní zaměstnanci, učitelé atd.atd.atd.). Jenže do toho přišel covid, se kterým se potýká dosud celý svět a nikdo neví, co s ním. Pořád doutná a hned vzplane tu v BRD, Austrii, Polsku, Slovensku, Maďarsku a mnohde jinde. Navíc se přidružila inflace a poslední ránu tomu dala energetická krize a zelený elektroGRETÉNISMUS.

 11. Andrej Babiš-Bureš zloděj a estebácký bonzák a lhář vítěz voleb. Je třeba napsat všechny tituly co mu náleží. Nevím proč vy kobliháři a Burešovci nebo Babišovci máte strach z pravdy ?

 12. Václav Klaus říká,že to měl dát p. Fiala dohromady s Babišem. Jednoduše proto,že dva se dohodnou, pět se neukočíruje. a toho hyperaktivního znalého jazyků mohl využít pro sebe. Ten spolek netáhel, co naskákali na funkce ve sněmovně místo na ministerstva , toho moc neudělá. Ti chtějí jen remcat,nic jiného se nenaučili. Něco na tom je, no já nevím. Zkuste si ho poslechnout ,neměl jsem ho nikdy rád,ale něco na tom je.

 13. Autor je trošku mimo. Babiš už má jiný cíl: PREZIDENT!! A kdo má větší šance v přímé volbě – premiér nebo vůdce opozice? Ten první jen v případě velkého růstu životní úrovně, což v pokovidové době naprosto nehrozí. Takže od začátku to Bureš kormidloval k výsledku, který nastal. – Má nejsilnější stranu a nevládne jen proto, že se do Sněmovny nedostali socani. Takže je jasné, proč na socany těsně před volbami útočil (“líná Maláčová, neschopný Hamáček”) . On je tam prostě nechtěl. Jako premiér, na kterého by se útoky ještě znásobily, a při očekávané ekonomické krizi, by v prezidentských volbách naprosto neměl šanci… Takže v roce 1923 si vzpomeňte na moji předpověď: ve druhém kole voleb prezidenta Babiš + někdo. A mohl by mít i šanci, pokud protikandidát bude někdo jako byl Schwarzenberg, Svěrák a umělci třeba zase podpoří podobnou “osobnost”. Takhle totiž zařídili i výhru Zemana. Skoro s kýmkoliv jiným by totiž Zeman prohrál,,,,

  1. Ty jsi hovado!! Masový vrah, nedáviděnný Tatar nemá sebenší šanci, aby se tal českým prezidentem. Má na svědomí 32 000 lidských životů, lidé ho právem nenávidí. Navíc.Nevíš,jak dopadly volby? My , češi to víme. Vyhraála koalice SPOLU , PIRSTAN, takže prezidenta bude volit parlament, jak to máme v ústavě. Nemáš zač za školení zdrama.

   1. Primitiv, který neumí rodný jazyk a przní angličtinu, nemá žádné právo nikoho školit. A už jsem ti psal, ty rudý komisaři, přečti si definici masového vraha, než se zase začneš ztrapňovat.

 14. SPOLU jsme posrali masového vraha , estébáka Babiše zatím do hajzlu v politice. Brzy toho asijata ale dostame na šibenici!!!

  1. Honzo ,jen tak mezi námi ,koleduješ si o flek na Pankráci….být tebou tak uberu plyn ,ať Ti nepopraskají žilky…

    1. už nudíš. škoda, chvílema ses dál číst a pobavils. samozřejmě svou debilitou. ale čeho moc, toho je prostě moc. ;o) ichtyle

  2. Spolu jste se z Babiše posrali a proto jste upekli ten podfuk SPOLU. Už se vám to drolí, a nepomůžete ani vy, levní trolli.

 15. bude-li vůle, půjde tento vrchní inseminátor proti covidu a ředitel zeměkoule bručet, milí diskutující koblihožrouti, anebo uteče za Koženým odkud se zločinci nevydávají. Známých nezpochybnitelných trestných činů spáchal několik (kolik jich vyplave nyní se teprve ukáže) a teď se policie nebude bát vyšetřovat a soudci soudit, a vy si budete muset rychle najít jiného Berlusconiho – Mečiara – Orbána – spasitele, protože – jak ukazuje každý hlubší průzkum volebních preferenci, jeho voliči jsou především nevzdělaní lidé nejnižších sociálních vrstev, často bývalí příznivci rudých nácků, kteří nic moc nedokázali, a tak nechápou ani co mu jejich jiní spoluobčané vytýkají.

  1. Hm, chlapče, tak ti nevím ,podle toho co jsi napsal a jak jsi to napsal, moc velký vzdělanec nebudeš…:-/

  1. Hloupej Honzo, pozor na karmu. Karma je zdarma a chodí rychle a přesně jako švýcarské hodinky.

    1. Ty jsi přesně ten reprezentant ,kterého oni potřebují ,aby se za ně bil v prsa…:-):-D
     Zrovna ty jsi vyhrál úplně kulový , protože si nevidíš ani na špičku svého nosu…

 16. Jaký problém? Stačí vyšetřit jeho cauzy bez politického tlaku na vyšetřovatele a justici a bude od něj min. na 5 let pokoj. Z Mírova toho moc neovlivní.

 17. Tenhle Pentagon bude mít vůbec štěstí, jestli vůůůbec nějakou vládu sestaví. Zatím se k tomu staví jako lačný k velké straně. Jediným solitérem je tam Mareček Bendů (syn veleslavného disidouše V.Bendy ééé-méé-bléé), který bude stát tam, kam ho profesor postaví. Dámičky Richterová a MAP se elegantně vyzuly z ministerstev, kde by nějaká ta zodpovědnost a nároky na vědomosti byly a vezmou radši role v parlíku, kde toho nic moc nemohou zkazit. Zamýšlený ministěr zdravotnictví akorát vytahuje z klobouku kouzelníka Pokustóna loňská opatření pro vyhrazenou dobu nákupů pro důchodce, jinak by je chtěl izolovat doma. Místo nesmyslů s penězi pro ty, kteří váhají s očkováním jim prostě říci, že se budou finančně spolupodílet na své léčbě, pokud se nakazí a nebudou očkovaní, to by byl fičák, ale na to nikdo z nich nemá varlata. Tahle vláda bude mít trvání asi jako vlády v Itálii (tam je taky pomalu každých 6 měsíců jiná vláda). Jejich jediný spojující program byl Antibabiš a ten je ten již pryš, tak co tam máte dál, asi nic, co??! Andy začal umazávat dluhy za minulé vlády ODS a spol. a do toho přišel covid. Sice jste ho svým účelovým spolčením poslali do dočasné opozice, ale tenhle matador se ještě nevzdal a vrátí se. A bude aspirovat na prezidenta ČR a nebude bez šancí a jestli dostane tolik hlasů jako ANO ve volbách, tak je to jasné. A kdo bude stát proti němu ?? Český Tchai-wanec, generál v.v. s prokázanou a vědomou aktivní spoluprácí s VKR (vojenská odnož StB), Majkl Horáček + Majkl Kocáb, a trio senátníků – stahovač králíků Drahoš, doktor Pussy Riot obnažovač Hilšer (nebo Hilscher ??) a Fischer, jako křoví, nebo energetický poradce a manager Topolánek??!

 18. Takový blábol jsem už dlouho nečetl.
  Volba slovenského StBáka, lháře, podvodníka, zloděje a gaunera je ukázkou úpadku českého národa.
  S ním do vlády může jít jen sebevrah.

 19. spravne na Babise atd porad nadavali kvuli covidu a podivejte co vymyslel te b,,,Valek At zije placene zdravotnictvi a super ministr.

 20. no jestli se konečně rozjede vyšetřování jeho kauz, tak bude zazrak, jestli vubec zustane na svobodě.

 21. Že se může cokoli stát je všem jasný ale nejdůležitější je, že Babiše bude možno hnát k soudu a poté zavřít do lochu…..

 22. Připosránek Babiš mohl volby vyhrat s rozdílem ” levlu” stačilo by jen kdyby mu někdo naznačil, že musí dříve než měsíc- dva před volbami vytáhnout hlavu z Bruselské a Americké zadele….U voleb dostal účet za Vrbětice, Ruské diplomaty, Dvořáka a ČT a samozřejmě Koudelku z BIS.. Tam mnohým došlo, co je Babiš skutečně zač…a dali hlas jinam.

 23. Rozumne.Babis na to ma,Byl to od prevratu nejlepsi premier,nebyt covidu,ve volbach by dostal mozna i 40%.Stavebnictvi se za jeho vlady melo velmi dobre,investice do infrastruktury atd.Lidi zapomeli na krivdy a zlodejiny Za ODS,a to jsem je drv volil.Jako drobny remeslnik,volim ANO,EET mi nevadi,nejvic rve jen ten co okrada na danich.S pozdravem Pavel Streit

 24. Chudáci spolu, když byl bába u moci měli problém, teď nebude,a už mají problém.podle mě měli problém už ve chvíli,kdy v touze po korytech stvořili slepenec.a taky že vyrábí další místa a o těch jejich platech nemluvě.tady ukázali svoji pravou tvář.fialo!??je tedy republika ve stavu nebo ne.?? očekával bych od vás že se podle toho budete chovat,a ne jen kecat.

 25. Tahle vláda buď vůbec nevznikne /to by pro ni bylo to nejlepší/ anebo půjde brzy do kytek. Všichni dohromady nesahají p.Babišovi ani ke kotníkům.Působí směšně. Nejlépe by udělali, kdyby ODS šla s p. Babišem do vlády, ale na to nemají.

  1. Pane Honzo, vy asi máte nějaký osobní problém, že z vás šála taková nenávist. A nebo zavist?

 26. Prokristapána dejte už panu premiérovi všichni pokoj. Člověk neslyší nic jiného než on to a on tohle a především on všechno špatně. Všichni vidíme, co se děje, a co se stane, to se dozvíme také brzo. Tak ať si to lidé pak sami srovnají a podle toho volí.

  1. Ti,kteří nadávají na Babiše jsou oslí. Jenom hýkají. Nechte je, oni poznají brzy ,co je tzv.nová garnitura zač. Stádo nenažraných debilů,lačnících po moci!!!

 27. Babiš už šanci nedostane,nastává nová doba.Evropa a USA si uvědomují,že voný pohyb kapitálu je antiproduktivní.A než se uvolní místo k předání moci,tak už Babiš nebude mít vítr v plachtách.

  1. Od převratu se nic nezměnilo,jak čtu vaše diskuse,měli by jste nastoupit do vlády a předvést.Tato společnost je celá prohnilá,sobecká,bezcharakterní už od dětí.S tímto materiálem nelze pracovat.Proto bude jenom hůře než přijdou války ,katastrofy a začneme si vážit základních hodnot.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *