Zvrat v účasti Terezy Kostkové na StarDance. Moderátorka nakonec v sobotu chybět nebude

Oblíbený televizní pořad StarDance se dostal do velkých potíží poté, co se v jeho štábu projevila nákaza, a to navíc u klíčové osoby, tedy moderátorky Terezy Kostkové. Celý týden se spekulovalo o tom, zda vůbec sobotní večer proběhne nebo nikoliv. Nakonec Česká televize vše zvládla, byť se značnými ztrátami. Nezúčastní se Mirai Navrátil a Simona Babčáková. Z toho důvodu bude toto kolo také nesoutěžní.

Zajímavá situace přitom nastala na moderátorském postu. Česká televize několik dní hledala za Terezu Kostkovou náhradu. Nakonec se jí nepodařilo najít žádnou ženu, když měla odmítnout například herečka Veronika Khek Kubařová, mimo jiné vítězka předchozího ročníku. Vedle Marka Ebena se tak nakonec představí bavič Aleš Háma, což by do již poněkud zkostnatělé StarDance mohlo vnést svěží vítr. A kdo ví, třeba se ukáže, že by soutěži změna neškodila natrvalo.

Foto: Shutterstock

Kostková se k natáčení připojí

Tereza Kostková se nicméně nebojí, že by o místo přišla a naopak popřála Aleši Hámovi štěstí. Na Instagramu okomentovala jeho příspěvek ke StarDance slovy: “Jako doma, Aleši.” V dalším příspěvku potom uvedla, že se na své kolegy bude dívat z tepla domova.

Jak se ale ukazuje, StarDance se bez Kostkové jen tak neobejde. Tvůrci tak připravili možnost, jak by se moderátorka přeci jen mohla připojit. Podle informací deníku Aha! se připojí prostřednictvím živého vstupu z domova. Z hygienických důvodů však není možné, aby k ní domu dorazil profesionální televizní štáb, a tak se vše odehraje pouze prostřednictvím obrazovky počítače.

Foto: Česká televize

Nenechte si ujít
Odebírat
Upozornit na
guest
6 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments