18. 5. 2024

13 příspěvků u článku “Německo nevěří vlastním očím. Český premiér u nich vesele nakupoval a chválil ceny

 1. Klasické “vrtěti psem”, jak se v mediálním žargonu nazývá odvádění pozornosti od jiných průserů vládnoucí garnitury. Vidíte sami, že se mluví posměšně o profesoru Nutellovi, ale už se třeba nemluví tolik o chystaném zdražování elektřiny ani o aféře Dozimetr. Ostuda premiéra překrývá větší průsery vlády.

   1. Samozřejmě. Politici bývají bezpáteřní gauneři s velmi, ale velmi silnou hroší kůží. Jsou to až na výjimky lidi bez hanby, všehoschopní psychopati. Klidně ze sebe udělají i toho největšího blbce, když jim to může přinést politické body nebo třeba když to může oddálit pád vlády, či překrýt korupční skandál atd. Si stačí vzpomenout třeba na “noblesního” knížete Schwarzenberga, který před prezidentskými volbami udělal ze sebe pankáče a nechal si na hlavě udělat “číro” (kohouta), jen aby zaujal mladé aby ho volili.

 2. Měl bych na to recept udělat www stránky srovnání velkých marketů s hlasováním o tom nejhorším a tomu příští měsíc vyhlásit bojkot a tak pořád další měsíce

 3. Jak řekl včera na CNN p.Tlusty, vede nás šílenec. A jdeme za nim a jeho gangem dál k tomu srázu až spadneme do propasti, že které se už těžko vyhrabeme. Jsme blbí a bezmocni, tak dobře nám tak. Ale Česká republika si to nezaslouží, aby takhle dopadla, její bohatá historie a tradice, pracovitost minulých generací a snaha být nejlepší ze států východní Evropy je pryč. A stačilo pár let hloupých a sebestrednych vůdců.

 4. Energie jsou v ČR nejdražší ve světě.Vse nastalo vládou Fialy, která rozkrádá státní rozpočet ČR a co může vytuneloval to udělá.
  Za působnosti vlády Fialy je nebezpečný a velmi chudý život v ČR!!!
  Okrádání seniorů důchodců od vlády v přímém přenosu.
  Sama vláda Fialy neustále sobě přidává a vysmívá se důchodcům, že nemají peníze!!!
  Vláda Fialy neustále lže, okrádá seniory a porušuje zákon a lidská práva a svobodu!!!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *