Babiš mladší předvedl dosud nejtvrdší útok na svého otce plný sprostých nadávek. “Jsi jako Lukašenko, pozavíráš 70 % ČR”

Andrej Babiš mladší vydal na svých sociálních sítích sérii příspěvků, ve kterých vulgárně napadá svého otce a vyjadřuje se k jeho údajným machinacím. Následně své posty smazal, ty už však byly zvěčněny. Pokračoval tak ve svém útoku na premiéra, který zahájil před několika týdny po návratu do České republiky a stvrdil veřejným přepadením Babiše staršího na jeho předvolebním mítinku.

Zatímco Andrej Babiš mladší tvrdí, že je psychicky zcela v pořádku, jeho otec upozorňuje na jeho problémy v tomto směru. Neosočuje přitom přímo svého syna, ale jedince, kteří s ním mají manipulovat v rámci předvolební kampaně. Premiér v tomto ohledu zmínil například režiséra Víta Klusáka nebo novináře Pavla Šafra. Čtěte více: Psychopat Šafr a psychiatr ze Švédska. Babiš odhalil, kdo zneužívá jeho syna v temné hře. “Mám o něj strach”

Je evidentní, že Babišovi mladšímu vadí, jak ho jeho otec neustále považuje za schizofrenního. “Jsi prohrál, ty hajzle zkurvený,” napsal premiérův syn v den, kdy pět hodin vypovídal na policii v kauze Čapí hnízdo. Předpokládá se, že v neprospěch svého otce. “Psychopat jsi ty, stačí se podívat na kriminální rejstřík tvého zaměstnance z Agrofertu! Jsi de facto Alexadr Lukašenko a tvoje jediná šance je pozavírat 70 % Česka a první blázni budou Klusák a Šafr. Jsi skončil!!! ‚PR‘ mám u prdele, jak tvoji trollové.

Čtěte také: Policie “zlomila” klíčového svědka v kauze Čapí hnízdo. Potopil Babiše, ještě to bude zajímavé

Své příspěvky tentokrát směřoval také na adresu PR stratéga hnutí ANO, Marka Prchala. Andrej Babiš mladší evidentně považuje mnohé z toho, co říká jeho otec, za Prchalovu tvorbu. “Prchale, kde jsi můj miláčku? Nebuď slušný, ok? Napiš, prosím tě, že Babiš mladší sundal PR a že ‚mluví jak blázen československy a nespisovně‘ – KDE MÁŠ trolly, prosím tě?

Čtěte více: “Otci by prospělo vězení,” oznámil Babiš mladší. Poseděl by si, vyléčilo by ho to

Foto: Shutterstock

Články
Odebírat
Upozornit na
guest
21 Komentáře
Nejstarší
Nejnovější Nejvíce hlasů
Inline Feedbacks
View all comments