12. 7. 2024

24 příspěvků u článku “Jedna firma do Česka vozí samé prolezlé maso z Ukrajiny. Jakmile uvidíte na obalu toto, okamžitě dejte ruce pryč

 1. Tak snad jsme v EU, tzn. že jakékoliv maso a nejen maso by mělo být řádně zkontrolováno už při dovozu mimo země unie a ne až v Penny, Tescu, apod. Natož pak zjištění po prodeji a po konzumaci. Co tedy dělá obchodní inspekce v členských zemich? Já to vidím tak že někdo dostane pořádně “namazáno”, aby se tyto produkty (maso, obilí, ovoce, zelenina, atd. ) zlegalizovali, neboli zakryl původ.

  1. Přesně tak, co dělá obchodní inspekce?Jak kontroluje veškerý dovoz?To vypadá,že nekontroluje vůbec nic!Pohnat vedoucí české obchodní inspekce k trestnímu stíhání kvůli ohrožení zdraví občanů.A zavřít ,potom snad budou svoji povinnost dělat pořádně!

  2. Kdy dostane pokutu tato zřejmě zbytečná “státní inspekce” . Nebo nejedná na příkaz vlády 😒??

   1. Je to jasné,Fiala a Ukrajina Pomáhá nejen finančně,ale i materiálně.Až padne Fialová různobarevná vláda,padnou i tyto obstrukce s ukrajinský y potravinami.

 2. Ať si to kvalitní maso snědí Ukrajinci. Zakázat dovoz jinak dát takový pokuty prodejcům že se z toho nevzpamatuji. My jim tady pomáháme a oni nám za odměnu posílají zkažené výrobky. To se mě chce blejt velebnosti. Už jenom to že je tak levné je jasné jakou má kvalitu.!!!!!!!!!!!

  1. Vypadá to, že českou obchodní inspekci nepotřebujeme,korupce jak hrom,blížíme se mílovými kroky do oligarchie ala Ukrajina!

  2. Zdražit maso a pořádně, ať je ta salmonela kvalitní. A lidé to budou kupovat jako nadržení!!!!!!!!!, protože to bude drahé. O zdraví nejde. – To je české pravidlo!

 3. Jj, at zijimarkety! Cim vic jich bude, tim rychleni vymreme a usadi se tad uprchlici z cele evropy! Misto aby jsme podporovali svoje vyrobce, tak poslouchame EU, a nechame si sem vozit odpad. To uzmuzemevybirat popelnice.

 4. Už mám tý Ukrajiny plný zuby,ať si vezmou Fialu domů a můžou ho cpát těma kuřatama,nechceme tady ukrajince ani rusáky- táhněte do prdele,jenom drancujete naší zemi ,lidé povstaňte proti této vládě jinak nás zlikviduje.

 5. Proč dodavatel není povinen s nabídkou rizikových potravin dokládat i č e s k ý certifikát o kvalitě?

 6. Kde je kontrolní činnost úřadů..nikde dováží se to sem s jejich tichým souhlasem…no a dokud budou Češi tak blbí tak to budou žrát. Všechny bych nechal zavřít

 7. To je asi za to že občané ČR na ně pořádají sbírky,tak oni naoplátku posílají tento hnus nekoupil bych to ani svému psovi 🤮

 8. Česká Republika je opravdu překladiště a skládka bordelu jak si vůbec může někdo dovolit prodávat takový bordel

 9. Mně by zajímalo, jak to mohlo projet přes hranice, když dovážet cokoliv živočišného původu je zakázáno. Já když cestoval přes Vyšné Německé, tak jsem nešel vypít i jogurtove mléko před slovenskou celnicí , abych ho nemusel vyhodit do koše, jinak by mně neodbavili. Je tam obrovská cedule, že se maso a mléčné výrobky nesmí převážet.

 10. Můj bratr koupil kuřeci maso v Penny,dostal salmonelu,14 dnů byl na tom zle,teď konečně to zvladl ztratil 11 kg,ale už bude prohližet,co kupuje.Parchanti,co to vozi!!

 11. Všude se píše jak se stahuje kuřecí maso,v pondělí 25.9.2023 jsem navštívila Penny a opět kuřecí maso z Ukrajiny tak se píše jak se stahuje.Zajinave je že Ukrajina pláče že nic nemají a my od nich kupujeme prolezlé maso,proč Ukrajina a ne ČR?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *